درمان یبوست و پاکسازی روده بزرگ در خانه تنها با 3 نوع آب میوه

درمان یبوست و پاکسازی روده بزرگ در خانه تنها با 3 نوع آب میوه درمان یبوست و پاکسازی روده بزرگ با روش های خانگی و طبیعی ؛ روش سم زدایی روده بزرگ ؛ چگونه روده بزرگ را پاکسازی و سم زدایی کنیم ، طرز تهیه بهترین سم زادی روده را در سلام دنیا بخوانید.

بسیاری از افراد از یبوست شدید، سندرم روده تحریک پذیر، روده چکه کن و دیگر مشکلات دستگاه گوارش رنج می برند. چون روده بزرگ (یا کولون) نقش مهمی در دفع مواد زائد از بدن ایفا می کند، مهم است که این عضو را همیشه تمیز نگه دارید. خوشبختانه، روش هایی وجود دارد که شما می توانید برای کمک به رفع ناراحتی ها مرتبط با سموم و مشکلات گوارشی در بدن انجام دهید مانند پاک سازی خانگی روده بزرگ. من جزئیات اینکه چرا پاک سازی روده مهم است را با شما به اشتراک می گذارم، اما موضوع عالی این است که برای این کار نیازی به مراجعه به پزشک ندارید و خودتان در خانه می توانید پاک کننده روده خودتان را تهیه کنید..

درمان یبوست و پاکسازی روده بزرگ در خانه

پاک کننده خانگی روده بزرگ می تواند به رفع بعضی از سموم درون بدن تان که منجر به ناراحتی شده اند کمک کند و همچنین درمان طبیعی برای رفع یبوست را برای شما فراهم کند. برای یک روز برنامه ریزی کنید تا زمانی که لازم نیست از خانه خارج شوید بتوانید تغییرات پاک سازی روده در بدن را تنظیم کنید و زمانی که شروع به سم زدایی و فرایند پاک سازی داخلی کردید مواد زائد را از بدن تان خارج کنید.


حتما بخوانید: درمان خانگی یبوست با 8 دمنوش ملین


روش سم زدایی روده بزرگ با سیب، نمک دریا، زنجبیل و لیمو

بیایید با هم این پاک کننده خانگی روده را تهیه کنیم. شما به یک لیوان بلند و قاشق نیاز خواهید داشت.

 • برای شروع، 100 میلی لیتر آب تصفیه شده را درون ماهیتابه بریزید.
 • شما می خواهید آب را گرم کنید نه اینکه آن را بجوشانید، پس تا حدی که بتوانید آن را با حرارت مطمئن بنوشید آن را گرم کنید.
 • وقتی که آب گرم شد آن را داخل لیوان بریزید.
 • بعد به آن نمک دریا اضافه کنید، نمک را بریزید و آن را هم بزنید. نمک دریا به کاهش سموم کمک خواهد کرد، چون مواد زائد را از طریق بدن خارج می کند و در آخر هضم را بهبود می بخشد.
 • حالا، آب سیب، آب زنجبیل و آب لیمو تازه را اضافه کنید و هم بزنید.

سم زدا و پاک کننده خانگی روده

آیا فکر می کردید مصرف یک سیب در روز شما را از مراجعه به پزشک دور نگه می دارد؟

خوب، شاید این موضوع فقط مختص روده نباشد اما این مطلب از این ایده آمده که همه غذای کامل مانند سیب سالم رسیده سلامت کلی خوبی برای شما بهمراه دارد و سلامت روده نتیجه سلامت کلی خوب بدن شما است. در واقع یک مطالعه نشان می دهد که کسانی که هر روز یک سیب مصرف می کنند کمتر به پزشک مراجعه می کنند و داروهای کمتری برای آنها تجویز می شود.

زنجبیل یک ماده عالی است زیرا در حالی که روده بزرگ را تحریک می کند نفخ را کاهش می دهد و آن را از مواد زائد و سموم مضرر دور نگه می دارد. خب اجازه دهید ماده شگفت انگیز یعنی لیمو را فراموش نکنیم. آب لیمو به هضم، سم زدایی کمک می کند و سرشار از ویتامین ث است که آن را به ماده آنتی اکسیدانی خوبی تبدیل می کند برای همین این ماده نقش مهمی در نوشیدنی سم زدای من دارد.

چطور با نوشیدنی 3 آب میوه روده را پاکسازی کنیم؟

این نوشیدنی را به عنوان اولین چیز در صبح با معده خالی بنوشید. بعد این ترکیب را دوباره قبل از ناهار سبک تان ترجیحا سبزیجات بخار پز و ماهی سالمون پخته شده، بنوشید و دوباره بعد از نیمه های عصر آن را بنوشید. در طول روز 6 تا 8 لیوان آب با دمای اتاق بنوشید. ممکن است بهتر باشد که مصرف آب بعد از 5 عصر را کاهش دهید تا مجبور نباشید موقع خواب برای رفتن به دستشویی بیدار شوید.

چطور با نوشیدنی 3 آب میوه روده را پاکسازی کنیم؟

خطرات پاکسازی روده بزرگ

انجام این نوع پاکسازی روده بزرگ نباید هیچ مشکلی برای شما به وجود بیاید، اما با این حال، همیشه خوب است قبل از انجام این کار در صورت باردار بودن، ابتلا به بیماری، آلرژی یا مصرف هر نوع داروی تجویز شده که بر هر فعالیت جدید شما الویت دارد، با پزشک خود مشورت و موضوع را بررسی کنید.

پاک سازی خانگی روده بزرگ با 3 نوع آب میوه

 • زمان کلی: 5 دقیقه
 • مصرف: برای 1 بار مصرف
مواد لازم:
 • آب سیب 100 درصد ارگانیک خالص: 1/2 فنجان
 • آب لیمو تازه: 2 قاشق غذا خوری 
 • آب زنجبیل: 1 قاشق چای خوری
 • نمک دریا: 1/2 قاشق چای خوری 
 • آب گرم تصفیه شده: 1/2 فنجان
طرز تهیه:
 • کار را با یک لیوان بلند و قاشق آغاز کنید.
 • 100 میلی لیتر آب تصفیه شده را درون ماهیتابه بریزید.
 • می خواهید آب را گرم کنید نه اینکه آن را بجوشانید، پس تا حدی که بتوانید آن را با حرارت مطمئن بنوشید آن را گرم کنید.
 • وقتی که آب گرم شد آن را داخل لیوان بریزید. بعد به آن نمک دریا اضافه کنید و آن را هم بزنید.
 • آب سیب، آب زنجبیل و آب لیمو تازه را اضافه کنید و هم بزنید. این نوشیدنی را به عنوان اولین چیز در صبح با معده خالی بنوشید. بعد این ترکیب را دوباره قبل از ناهار سبک تان و بعد دوباره اواسط بعد از ظهر بنوشید.
سخن آخر

روده بزرگ (یا کولون) نقش مهمی در دفع مواد زائد از بدن ایفا می کند، بنابراین مهم است که این عضو را همیشه تمیز نگه دارید. پاک کننده خانگی روده بزرگ می تواند به رفع بعضی از سموم درون بدن تان که منجر به ناراحتی شده اند کمک کند.


مقالات مرتبط:

درمان سندرم روده تحریک پذیر با منشا استرس

از
10
رای