به حداکثر رساندن لذت جنسی با این 10 راه فوق العاده و کاربردی

به حداکثر رساندن لذت جنسی با این 10 راه فوق العاده و کاربردی روش های مختلف زیادی برای کشف رابطه جنسی وجود دارد و تجربه کردن، راهی است برای بسیاری از افراد تا بدانند چه چیزی برای آنها خوب جواب میدهد. تکرار، عجله نکردن و مداومت، می تواند بسیار مهم باشد.

باید بدانید که هیچ راه ساده و مداومی برای داشتن رابطه جنسی خوب وجود ندارد. هیچ حرکت یا پوزیشنی وجود ندارد که برای همه مفید باشد (نکته ای که بسیاری از افراد باید آن را درک کنند)، اما بعضی از نقاط شروع استاندارد وجود دارد که می تواند به هر کسی در به حداکثر رساندن لذت در طول رابطه جنسی کمک کند. دکتر دان اتکس، روان درمانگر و نویسنده Loving with Passion، پیشنهادات صریح و مفیدی برای کسانی دارد که به دنبال دستیابی به کامل ترین زندگی جنسی ممکن هستند. با سلام دنیا همراه باشید تا 10 راه فوق العاده و کاربردی را به شما معرفی کنیم.

با رعایت این 10 نکته، بهترین رابطه جنسی عمرتان را تجربه کنید

به یادگیری ادامه بدهید

از طریق مقالات، نمودارها یا فیلم های آموزشی، منابع زیادی در دسترس افرادی است که به دنبال ایده هایی برای بهبود تجربه های جنسی خود هستند. اتکس می گوید که دنبال کردن منابع مختلف بسیار مهم است، زیرا همه نمی دانند که درباره چه چیزی صحبت می کنند و بخش عمده ای از توصیه های موجود به طور کلی به کار گرفته نمی شوند. البته شریک زندگی یک شخص، احتمالاً بهترین منبع اوست. موثرین راه برای درک نیازهای یکدیگر، صحبت کردن با هم است.

بیشتر تجربه کنید

روش های مختلف زیادی برای کشف رابطه جنسی وجود دارد و تجربه کردن راهی است برای بسیاری از افراد تا بدانند چه چیزی برای آنها عمل می کند. تکرار، عجله نکردن و مداومت، در اینجا می تواند بسیار مهم باشد. این روزها امتحان کردن روش در بند بودن و بردگی بسیار متداول شده است. توصیه می شود برای این کار از لوازم ملایم مانند کراوات و حوله ها استفاده شود و اطمینان یابید که هر دو زن و شوهر راحت هستند تا همه چیز در مسیر درست پیش برود.

حرکتهای جدید یاد بگیرید

حتی افرادی که فکر نمی کنند یک حرکت تکراری دارند نیز احتمالاً تعداد زیادی از حرکات همیشگی منحصر به خود را دارند. بسیاری از زنان و مردان به یک روش تکراری همدیگر را لمس می کنند. ایرادی ندارد که سعی کنید آنچه که قبلاً انجام داده اید را امتحان کنید، اما راه ارتقاء دادن لذت جنسی این نیست. اگر پیش از این در رابطه دیگری بوده اید، باید بدانید که ممکن است روش های رسیدن به لذت جنسی که با شریک قبلی زندگیتان تجربه کرده اید، روی همسر فعلی شما نتیجه بخش نباشد. در اینجا دکتر اتکس می گوید که در مورد کارهای خشن مانند کشیدن مو احتیاط کنید. همان حرکت هایی که ممکن است میل جنسی یک دختر را بر انگیزد، می تواند باعث سرد شدن میل جنسی دختر دیگری شود.

فقط روی ارگاسم تمرکز نکنید

ارگاسم (برای اغلب مردم) مانند بخش اصلی چیزی است که باعث می شود آنها فکر کنند یک رابطه جنسی خوب داشته اند. با این حال، وقتی افراد بیش از اندازه تمرکز می کنند تا خودشان یا همسرشان به اوج لذت جنسی برسد، رفتار آنها می تواند دقیقاً برعکس عمل کند. اتکس می گوید: بهترین راه برای رسیدن به ارگاسم، لازم نداستن آن است. افراد بسیار زیادی وجود دارند که بدون ارگاسم، رابطه جنسی بسیار لذت بخشی را دارند.

با رعایت این 10 نکته، بهترین رابطه جنسی عمرتان را تجربه کنید

مهمترین اندام جنسی را راضی کنید

بخشی از دلیل اینکه چرا یک رابطه جنسی عالی می تواند کمی چالش برانگیز باشد، این است که درباره تمرکز روی یک ناحیه از بدن نیست. مهمترین نکته در رابطه جنسی این است که اندام جنسی اصلی که مغز است، باید در زن و مرد به مرحله رضایت برسد. برخوردهای جنسی معمولاً شامل لمس برخی از نقاط خاص است، اما در پایان تقریباً همه چیز روانی است. این تا حدودی به همین دلیل است که عشق بازی اولیه و احساسی می تواند رابطه جنسی را از یک رابطه راضی کننده تا یک رابطه فوق العاده پیش ببرد.

مواظب باشید

این توصیه ای نیست که تاثیر زیادی روی لذت در طول رابطه جنسی داشته باشد، اما می تواند بعد از آن و برای دفعات بعدی تفاوت زیادی ایجاد کند. اصول اولیه سلامت جنسی چیزی است که اکثر مردم آن را می دانند: استفاده از روش های محفاظت و آزمایش دادن. اما نکات بسیار زیادی وجود دارد که مردان باید درباره زنی که شریک جنسی آنها است، به خاطر بسپارند. افرادی که رابطه جنسی مقعدی انجام می دهند، هرگز نباید بعد از آن اقدام به رابطه جنسی واژنی کنند و علت آن وجود باکتری E.coli (اشریشیا کلی) در مقعد است که می تواند وارد واژن شده و منجر به عفونت شود. همچنین یک قاعده کلی برای جلوگیری از عفونت ادراری وجود دارد؛ زنان برای جلوگیری از عفونت مجاری ادراری، باید بعد از رابطه جنسی ادرار کنند. ممکن است این اطلاعات به نظر بی فایده باشد، اما دانستن آن بسیار ضروری است.

آهسته پیش بروید

آهسته و یکنواخت بودن شاید روش درستی برای همه چیز نباشد، اما بهترین راه برای پیش بردن یک رابطه جنسی ریسک دار مانند رابطه جنسی مقعدی است. رابطه جنسی مقعدی غالباً بسیار شبیه به رابطه جنسی واژنی توصیف می شود، اما پوست داخل مقعد بسیار ظریف تر است. این بدان معناست که استفاده از روان کننده ها در اینجا کاملاً ضروری است. به این ترتیب تجربه ای با راحتی و لذت بیشتر در خاطر شما خواهد ماند.

از روان کننده ها استفاده کنید

اگرچه این دقیقاً عاشقانه ترین بخش رابطه شما نیست، اما استفاده از روان کننده بسیار مهم است. برای برخی افراد، به طور طبیعی ناحیه تناسلی مرطوب می شود اما اگر احساس می کنید هنگام رابطه جنسی، شما در این ناحیه دچار سایش می شوید، هیچ خجالتی ندارد که از روان کننده ها استفاده کنید. اتکس می گوید: نکته مهم این است که استفاده از روان کننده ها را به عنوان چیزی در نظر بگیرید که باعث افزایش لذت رابطه هر دو شما می شود. در صورت استفاده از آنها می توانید رابطه جنسی ای فراموش نشدنی را تجربه کنید.

عشق بازی بیشتری داشته باشید

عشق بازی واقعاً یک عنصر با اهمیت در رابطه جنسی با کیفیت است. به طور کلی زنان بیشتر از مردان به آن احتیاج دارند، اما هر دو می توانند از آن بهره مند شوند. در حالیکه ممکن است عشق بازی چیزی باشد که یکی از دو طرف به آن نیاز نداشته باشند، اما انجام آن برای افزایش لذت یکی از طرفین، اغلب تاثیر متقابل دارد.

فقط روی ارگاسم تمرکز نکنید و مهمترین اندام جنسی یعنی مغز را راضی کنید

با یک ماساژ شروع کنید

خیلی ساده به نظر می رسد اما ماساژ یک راه عالی برای بیدار کردن میل جنسی است. ماساژ به افراد کمک می کند تا احساس راحتی داشته باشند (می تواند به معنای تفاوت بین یک رابطه جنسی عالی و عدم انجام رابطه جنسی باشد) و لمس پوست باعث افزایش صمیمیت و احساس نزدیکی می شود. به علاوه، ماساژ می تواند گردش خون را بهبود بخشد که برای داشتن یک رابطه جنسی موفق مسئله مهمی است. دکتر اتکس می گوید که ماساژ پشت، یک راه هوشمندانه برای شروع رابطه جنسی است.

منبع: mensjournal

از
15
رای