فراموش کردن دوست صمیمی پس از قطع ارتباط با 7 روش ساده

فراموش کردن دوست صمیمی پس از قطع ارتباط با 7 روش ساده کنار آمدن با جدایی از شخصی که زمانی بهترین دوست شما بوده است، شاید، غیرممکن به نظر برسد. از بهترین دوست خود جدا شده اید و راهی برای فراموش کردن دوست صمیمی پس از قطع ارتباط می خواهید، این مطلب سلام دنیا را بخوانید.

کنار آمدن با یک شکست بسیار دلهره آور است. اما کنار آمدن با شکست رابطه با شخصی که زمانی بهترین دوست شما بوده است، ممکن است غیرممکن به نظر برسد. این مساله ای در خصوص کنار آمدن با شکست یک رابطه که دیگر وجود ندارد نیست بلکه مساله از دست دادن بهترین دوست شماست. اگر به تازگی از دوست صمیمی خود جدا شدید و قطع ارتباط با او برای شما سخت است، می توانید با 7 روش ساده و جادویی که در این سایت سلام دنیا، به شما آموزش دادیم می توانید یاد بگیرید چگونه دوست صمیمی خود را فراموش کنید. پس تا انتها با ما همراه باشید. 

چگونه دوست صمیمی خود را پس از جدایی و قطع ارتباط فراموش کنید

تمامی روابط یکسان بوجود نیامده و همه افراد این را می دانند. بعضی روابط از ابتدا محکوم به شکست هستند. این ها زوجینی هستند که نمی توانسته اند در زندگی خود کاری انجام دهند بنابراین تصمیم گرفته اند چیزی را تجربه کنند که از ابتدا اشتباه بوده است.

اما روابطی وجود دارند که مناسب هستند، آنها از استحکام لازم برخوردار بوده اما کسل کننده هستند. آنها می توانند به زوجین خوبی تبدیل شوند اما الزاماً هیجانی در خصوص اینکه عاشق یکدیگر باشند ندارند. زوجینی نیز وجود دارند که دیوانه وار عاشق رابطه خود می باشند اما بدلیل شرایطی خارج از کنترل آنها، نمی توانند این رابطه را حفظ نمایند.

نهایتاً زوجینی نیز وجود دارند که به نظر می رسند رابطه بسیار خوبی با هم داشته و مانند نیمه های گمشده یکدیگر می باشند. آنها هم تیمی هایی هستند که می خواهند در حالی که دستان یکدیگر را گرفته اند با دنیا روبرو شوند. آنها بهترین دوست یکدیگر هستند اما حتی بهترین دوستان نیز از شکست ایمن نیستند. 

شما عادت کرده اید تمام مدت با عشق در کنار یکدیگر باشید. شما عادت کرده اید ملاحظاتی داشته باشید که آن را تا ساعات صبح ادامه می داده اید. شما عادت کرده بودید در کنار یکدیگر خنده های زیادی داشته باشید. شما عادت کرده بودید اکتشافات و ماجراجویی های فراوانی کنار هم داشته باشید و به جاهای ناآشنا بروید. از نگاه بیرون، همه فکر می کردند که شما چراغ امید و الگوی سایر زوجین می باشید. شما یک اثبات زنده برای این بودید که عشق زنده است. 


حتما بخوانید: 4 روش غلبه بر افسردگی بعد از شکست عشقی


کنار آمدن با شرایط قطع رابطه با دوست صمیمی

و با این وجود، رابطه شما به پایان رسید. علی رغم همه چیز، شما کماکان نمی توانید امور را به درستی مدیریت کنید و اکنون هر کدام از شما به راه جداگانه ای رفته است. این مصیبت بار، خردکننده و دشوار است. اما شما باید جسارت لازم را برای مواجهه دوباره با دنیا را بدست آورید. شما می دانید که باید قوی شوید تا بتوانید روی پای خود بایستید و با این شکست کنار بیایید. شما لازم است اینقدر جرات پیدا کنید تا با شرایطی که بهترین دوستتان را از دست داده اید، کنار بیایید. هر چند این امر غیر ممکن به نظر برسد، در این جا ما چند نکته را شما می آموزیم که ممکن است به شما در این فرآیند دشوار کمک کنند:

7 نکته مهم برای فراموش کردن دوست صمیمی بعد از جدایی و قطع رابطه با او

1.  از این فرصت برای صرف زمان بیشتر در کنار خودتان استفاده کنید

شما برای مدت طولانی با فردی در رابطه بوده اید. شما مجبور بوده اید بخش عمده ای از زمان خود را با وی به اشتراک بگذارید. اکنون که شما جدا شده اید، به خودتان اجازه دهید کمی خودخواه باشید. زمانی را در تنهایی بگذارید و کارهایی را که می خواهید انجام دهید.


حتما بخوانید: 8 راه غلبه بر داشتن حس دلتنگی و تنهایی


راه های فراموش کردن دوست پسر

2. برای فراموش کردن دوست صمیمی: مرگ نهایی رابطه خود را پذیرفته و به آن احترام بگذارید

با این شرایط کنار بیایید. اگر وی رابطه اش را با شما قطع کرده است، به تصمیم وی احترام بگذارید. اگر خود شما تصمیم به این جدایی گرفته اید، به آن پایبند بمانید. تلاش برای قانع کردن خود برای روبراه کردن شرایط در این حالت به هیچ عنوان لذت بخش نخواهد بود.

3. تنها بر نقاط قوت رابطه پیشین خود تمرکز نکرده و معایب و نقاط ضعف آن را نیز ببینید

شما ممکن است بیش از حد در اوقات خوشی که با یکدیگر سپری کرده بودید، غرق شده و زمان های ناخوشایند این رابطه را فراموش کرده باشید. درباره این شرایط واقع بین بوده و سعی نکنید رابطه شکست خورده خود را رمانتیک نمایید.

4. برای فراموش کردن دوست صمیمی : زمانی را با دوستانتان صرف کنید

شما دوستان دیگری نیز دارید. شما افراد دیگری نیز دارید که به شما اهمیت داده و عمیقاً شما را دوست دارند. افراد دیگری نیز در زندگی شما وجود دارند که می خواهند شما شاد و خوشحال باشید. شما همواره می توانید در زمان های سخت به این افراد تکیه کنید. شما همواره می توانید وقتی احساس می کنید آسیب پذیر هستید، از این افراد کمک بخواهید.

چگونه بهترین دوست را پس از جدایی فراموش کنیم

5. برای فراموش کردن دوست صمیمی: به سراغ سرگرمی های قدیمی و جدید خود بروید

خودتان را با سرگرمی هایتان مشغول کنید. بر فراگیری مهارت ها و استعدادهای جدید تمرکز نمایید. عشق و علاقه خود را به سمت سرگرمی هایتان هدایت کنید. از اینکه چقدر این کار می تواند کمک کننده باشید بدون شک متعجب خواهید شد.


حتما بخوانید: 16 عادت خوبی که افراد شاد و موفق  انجام میدهند!


6. برای فراموش کردن دوست صمیمی: از رسانه های اجتماعی فاصله بگیرید

پاپیچ دوست پیشین خود در رسانه های اجتماعی نشوید. شما با این کار تنها این شکست را زنده نگه می دارید. شخصیت خود را حفظ کرده و قوی باشید.

7. مطمئن شوید که تمامی دوستان مشترک شما می دانند که این رابطه پایان یافته است

البته شما می توانید دوستان مشترک تان را حفظ کنید. اما برای رفع سردرگمی ها، بهتر است درباره شرایطی که در آن قرار دارید، بدون تعارف با آنها صحبت کنید. اجازه دهید بدانند که رابطه شما پایان یافته است و این کار به شما کمک خواهد کرد با واقعیت شرایط فعلی خود بهتر کنار بیایید.

سخن آخر

زوجینی نیز وجود دارند که به نظر می رسند رابطه بسیار خوبی با هم داشته و مانند نیمه های گمشده یکدیگر می باشند. آنها هم تیمی هایی هستند که می خواهند در حالی که دستان یکدیگر را گرفته اند با دنیا روبرو شوند. آنها بهترین دوست یکدیگر هستند اما حتی بهترین دوستان نیز از شکست ایمن نیستند. اگر شما هم از دوست صمیمی خود جدا شدید، و راهی برای فراموش کردن او هستید، می توانید از 7 راه ساده و عالی که در این مطلب سلام دنیا برای فراموش کردن دوست صمیمی بیان شد، استفاده کنید. می توانید تجربیات و سوالات خود را در خصوص کنار آمدن و فراموش کردن بهترین دوست بعد از جدایی را با ما در بخش نظرات در میان بگذارید.


مطالب مرتبط:

امید به زندگی چیست + تقویت امید به زندگی با 7 راه ساده

17 روش برای یادگیری دوست داشتن خود، عشق به خود و شاد بودن 
 

از
99
رای