نگهداری توت فرنگی در فریزر + روش استفاده از توت فرنگی فریز شده

نگهداری توت فرنگی در فریزر + روش استفاده از توت فرنگی فریز شده نگهداری توت فرنگی در فریزر با 3 مرحله ساده، و روش استفاده از توت فرنگی فریز شده و مدت زمان نگهداری توت فرنگی در فریزر را در سلام دنیا بیاموزید.

رفتن به باغ توت فرنگی یا بازار کشاورز محلی شما راهی هیجان انگیز برای گذراندن آخر هفته است. علاوه بر این، یک پاداش شیرین مانند توت فرنگی آبدار نیز وجود دارد. اما، گاهی اوقات، توت‌ها کاربرد بیشتری دارند. اگر دسته خود را تمام کرده اید و می خواهید آنها را کنار بگذارید، ما در این مطلب سلام دنیا، راهنمای جامع خود را در مورد نحوه نگهداری توت فرنگی در فریزر، روش استفاده از توت فرنگی فریز شده و مدت زمان نگهداری توت فرنگی در فریزر داریم! با ما همراه باشید.

چگونه توت فرنگی را فریز کنیم؟ (نگهداری توت فرنگی در فریزر)

وقتی توت فرنگی را به روش صحیح منجمد می کنید، کیفیت آن را حفظ می کنید و بیشتر طعم و ارزش غذایی آن را حفظ می کنید. با این حال، به خاطر داشته باشید که پس از آب شدن، توت فرنگی ها کمی تیره تر می شوند و بافت آن نرم می شود. بنابراین، توصیه نمی شود آنها را در کیسه قرار دهید. اما نگران نباشید، ما قدم به قدم به شما توضیح خواهیم داد که چگونه آنها را به روش صحیح منجمد کنید!


حتما بخوانید: فریز کردن قارچ با بهترین روش ها 


راهنمای گام به گام فریز کردن توت فرنگی

مرحله 1: توت فرنگی ها را آماده کنید. آنهایی را انتخاب کنید که قرمز، تیره و کاملا رسیده هستند. آنها را بشویید و با دقت آبکش کنید و ساقه ها را بکنید. توت ها را با یک لایه دستمال خشک کنید.

نگهداری توت فرنگی در فریزر 1

مرحله 2:  توت ها را روی یک ورقه پخت با پوشش روغنی در فریزر به مدت حداقل شصت دقیقه و حداکثر تا چهار ساعت قرار دهید. آنها از چسبیدن توت های شما به هنگام نگهداری جلوگیری می کنند. همچنین، آنها را می توان به طور کامل برش داد.

مرحله 3: توت فرنگی ها را ذخیره کنید. پس از یخ زدن، آنها را در کیسه های پلاستیکی زیپ دار بریزید. سعی کنید تا حد امکان نگذارید هوا وارد شود، آنها را به خوبی ببندید. سپس آن را در فریزر خود قرار دهید. سعی کنید از نگهداری آنها در درب فریزر خودداری کنید زیرا دما در حال نوسان است و باعث می شود توت ها کریستال های یخ تشکیل دهند. برای حفظ حداکثر طعم، از توت های یخ زده ظرف شش ماه استفاده کنید.

روش استفاده از توت فرنگی فریز شده

چگونه از توت فرنگی منجمد استفاده کنیم؟

این توت های خوشمزه سالم و مملو از آنتی اکسیدان ها و پلی فنول ها هستند. عدم ترکیب آنها در دستور العمل های مختلف فقط یک اشتباه خواهد بود. راه هایی برای به دست آوردن مزایای سلامتی آنها وجود دارد ، ما به شما خواهیم گفت که چگونه: 


حتما بخوانید: طرز فریز کردن بامیه خورشتی به شکل اصولی


  • توت های یخ زده را به اسموتی ها اضافه کنید تا یک میلک شیک خامه ای به دست آورید. توت فرنگی های یخ زده را با شیر (یا یک جایگزین غیر لبنی) مخلوط کنید، کمی ماست ، میوه مورد علاقه خود و شیرین کننده دلخواهتان را اضافه کنید.
  • این میوه های قرمز را برای مربا ذخیره کنید. توت فرنگی های منجمد برای تهیه مرباهای خوشمزه ایده آل و تازه هستند. آن را در هنگام برداشت در فریزر انبار کنید و در صورت تمایل از آن استفاده کنید.
  • شما می‌توانید در یک روز گرم تابستانی، غذای تابستانی خود را درست کنید
  • توت فرنگی و خامه : دستور دسر کلاسیک انگلیسی . فقط آن را با خامه ترکیب کنید و یک دسر فوق العاده آماده خواهید داشت!
  • سس توت فرنگی دوست دارید؟ کافی است، فقط یک سوم تکه های توت فرنگی را با مخلوط کن، میکس یا پوره کنید و سپس به باقیمانده توت فرنگی های سالم  اضافه کنید تا یک سس خوشمزه به دست آید.

روش استفاده از توت فرنگی فریز شده

سوالات متداول درباره نگهداری توت فرنگی در فریزر

چگونه یخ توت فرنگی ها را آب کنیم؟

بسته به نحوه استفاده از آن‌ها، می‌توانید فوراً از آن‌ها استفاده کنید یا در یخچال معمولی بگذارید. برای تهیه اسموتی ها و دسرهای پخته شده، آنها را مستقیماً از فریزر خارج کنید و استفاده کنید.

مدت زمان نگهداری توت فرنگی در فریزر

توت فرنگی یخ زده تا یک سال در فریزر نگهداری می شود. توصیه می شود از فریزر صندوقچه ای استفاده کنید. که می تواند توت های یخ زده تازه و با کیفیت نگهداری کند.

سخن آخر

وقتی توت فرنگی را به روش صحیح منجمد می کنید، کیفیت آن را حفظ می کنید و بیشتر طعم و ارزش غذایی آن را حفظ می کنید ما در این مطلب روش ساده نگهداری توت فرنگی در فریزر به روش صحیح و همچنین روش استفاده از توت فرنگی فریز شده و مدت مان نگهداری توت فرنگی را آموزش دادیم. می توانید نظرات و سوالات خود را در بخش نظرات با ما با در میان بگذارید.


مقالات مرتبط:

بهترین روش نگهداری برگ مو تازه به روش ترکیه ای

طرز نگهداری موز در فریزر با 3 روش ساده
 


 

از
2
رای