حیوانات خانگی

چگونه با سگ تازه وارد و ناشناس دوست شویم

هر زمان که می خواهید با یک سگ تهاجمی دوست شوید باید به صورت آهسته و آرام پیش بروید. ما در این مقاله از سلام دنیا، به شما آموزش می دهیم چگونه با سگ تازه وارد یا ناشناس دوست شویم؟

بهترین روش نگهداری و پرورش فنچ در منزل

فنچ ها پرندگان زیبایی هستند که پرورش آن ها آسان میباشد و در تمام طول سال تخم گذاری میکنند. شما میتوانید به سادگی با یک قفس و 2 فنچ شروع به کار کنید. بهترین روش نگهداری و پرورش فنچ در منزل را در سلام دنیا بیاموزید.

مرغ کرچ (کپ) چیست ؛ فواید و مضرات کرچ شدن مرغ

کرچ شدن مرغ حالتی است که مرغ برای در آوردن جوجه هایش از تخم بر روی آنها می خوابد، این کرچ شدن را می توان از روی تغییر خصوصیات فیزیکی در مرغ تشخیص داد. مرغ کرچ چیست و راه رفع کپ شدن مرغ در سلام دنیا بخوانید.

روش پرورش حلزون در خانه و نگهداری آن

حلزون ها موجودات فوق العاده ای هستند که نگهداری از آنها راحت است. شاید نگهداری از حلزون ها به عنوان خانگی خنده دار به نظر برسد اما شدنی است ! روش پرورش حلزون در خانه و نگهداری آن در سلام دنیا بخوانید.

معرفی ملنگو یا طوطی سبز و تشخیص نر یا ماده بودن آن

طوطی ملنگو یا طوطی کوچک اسکندر پرنده ای از خانواده طوطی سانان است. رنگ بدن معمولاً سبز است. هر آنچه درباره طوطی سبزیا ملنگو از جمله نگهداری، غذا و تشخیص نر و ماده بودن آن را در سلام دنیا بخوانید.

بیماری های شایع خرگوش خانگی و علائم و درمان آنها

گاهی اوقات ممکن است تغییراتی در رفتار خرگوش شما وجود داشته باشد که ممکن است بدلیل پیشرفت یک بیماری باشد. شایع ترین بیماری های خرگوش و راه های جلوگیری و بیماری را در سلام دنیا بخوانید.

روش های تشخیص، درمان و پیشگیری از عفونت چشم گربه و بچه گربه

عفونت چشم معمولا با باکتری و ویروس ایجاد میشوند. عفونت ویروسی خود به خود برطرف می شود و سیستم ایمنی بدن گربه با عفونت مبارزه می کند. عفونتهای باکتریایی با پمادهای موضعی چشم یا قطرات حاوی آنتی بیوتیک درمان میشوند.