حیوانات خانگی

چگونه با سگ تازه وارد و ناشناس دوست شویم

هر زمان که می خواهید با یک سگ تهاجمی دوست شوید باید به صورت آهسته و آرام پیش بروید. ما در این مقاله از سلام دنیا، به شما آموزش می دهیم چگونه با سگ تازه وارد یا ناشناس دوست شویم؟

بهترین روش نگهداری و پرورش فنچ در منزل

فنچ ها پرندگان زیبایی هستند که پرورش آن ها آسان میباشد و در تمام طول سال تخم گذاری میکنند. شما میتوانید به سادگی با یک قفس و 2 فنچ شروع به کار کنید. بهترین روش نگهداری و پرورش فنچ در منزل را در سلام دنیا بیاموزید.

مرغ کرچ (کپ) چیست ؛ فواید و مضرات کرچ شدن مرغ

کرچ شدن مرغ حالتی است که مرغ برای در آوردن جوجه هایش از تخم بر روی آنها می خوابد، این کرچ شدن را می توان از روی تغییر خصوصیات فیزیکی در مرغ تشخیص داد. مرغ کرچ چیست و راه رفع کپ شدن مرغ در سلام دنیا بخوانید.

روش پرورش حلزون در خانه و نگهداری آن

حلزون ها موجودات فوق العاده ای هستند که نگهداری از آنها راحت است. شاید نگهداری از حلزون ها به عنوان خانگی خنده دار به نظر برسد اما شدنی است ! روش پرورش حلزون در خانه و نگهداری آن در سلام دنیا بخوانید.

معرفی ملنگو یا طوطی سبز و تشخیص نر یا ماده بودن آن

طوطی ملنگو یا طوطی کوچک اسکندر پرنده ای از خانواده طوطی سانان است. رنگ بدن معمولاً سبز است. هر آنچه درباره طوطی سبزیا ملنگو از جمله نگهداری، غذا و تشخیص نر و ماده بودن آن را در سلام دنیا بخوانید.

بیماری های شایع خرگوش خانگی و علائم و درمان آنها

گاهی اوقات ممکن است تغییراتی در رفتار خرگوش شما وجود داشته باشد که ممکن است بدلیل پیشرفت یک بیماری باشد. شایع ترین بیماری های خرگوش و راه های جلوگیری و بیماری را در سلام دنیا بخوانید.

روش های تشخیص، درمان و پیشگیری از عفونت چشم گربه و بچه گربه

عفونت چشم معمولا با باکتری و ویروس ایجاد میشوند. عفونت ویروسی خود به خود برطرف می شود و سیستم ایمنی بدن گربه با عفونت مبارزه می کند. عفونتهای باکتریایی با پمادهای موضعی چشم یا قطرات حاوی آنتی بیوتیک درمان میشوند.

روش تشخیص بارداری خرگوش؛ نشانه های حاملگی خرگوش چیست؟

خرگوش ها حیوانات شگفت انگیزی هستند. اگر خرگوشی در خانه داشته باشید یا به تازگی یک خرگوش آورده اید و می ترسید که ممکن است باردار باشد، آگاهی در مورد فیزیولوژی خرگوش و چگونگی بررسی علائم بارداری می تواند به شما کمک کند.

معرفی 20 مورد از وفادارترین نژاد سگ ها + ویژگی های ظاهری و رفتاری آنها

مفهوم وفاداری به خود و خانواده ممکن است برای شما در مقایسه با صاحب یک سگ دیگر متفاوت باشد، اما اساسا وفاداری سگ به معنای پیروی از شما و دستورات شما است. در ادامه بهترین و وفادارترین نژادهای سگ را معرفی کرده ایم.

آموزش تصویری روش های درمان و پیشگیری از یبوست گربه ها

اگر متوجه شده اید که گربه تان زمان زیادی را در جعبه دفع مدفوع خود سپری می کند، ممکن است به یبوست دچار شده باشد. چندین درمان خانگی وجود دارد که می توانید امتحان کنید تا باعث شود که گربه احساس راحتی بیشتری داشته باشد

درمان و داروهای خانگی برای استفراغ سگ + علل و رنگ استفراغ سگ

مواردی از حالت تهوع و استفراغ سگ وجود دارد که می توانید در خانه درمان کنید، اما برخی از موارد نسبتا جدی هستند و نیاز به مراجعه به مطب پزشک دارند. اگر سگ یک یا دو مرتبه استفراغ کرد می توان از درمان خانگی استفاده کرد.