راههای فراموش کردن عشق های مجازی، ناممکن و غیر قابل دسترس

راههای فراموش کردن عشق های مجازی، ناممکن و غیر قابل دسترس چگونه از دوست داشتن کسی که هرگز او را نمی‌بینیم دست بکشیم ؛ روش های فراموش کردن عشق های مجازی، اینترنتی ، روابط ناممکن و دوست داشتن افراد غیر قابل دسترس با راهکارهای کارآمد در سلام دنیا بخوانید.

مردم در همه جا عشق پیدا می کنند. روابطی که از طریق اینترنت، در اتاق های گفتگو، از طریق ایمیل، در تابلوهای پیام، در رسانه های اجتماعی و حتی از طریق بازی های آنلاین شکل می گیرد امروزه رایج است. متأسفانه، ممکن است هرگز کسی را که عاشق او هستید ملاقات نکنید، به خصوص اگر در کشور دیگری زندگی می کند یا تعهداتی دارد که مانع از سفر او می شود. در نهایت، باید انتخاب کنید که آیا رابطه را خاتمه دهید، روی متوقف کردن احساسات خود کار کنید یا همانطور که همه چیز را ادامه دهید، با این درک که هرگز هدف مورد علاقه خود را نخواهید دید. در این مطلب از سلام دنیا، ما به روش هایی مختلف و کارآمد برای دست کشیدن از عشق به فردی که هرگز او را ندیده اید و راههای فراموش کردن عشق های مجازی، ناممکن و غیر قابل دسترس پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

چگونه از دوست داشتن کسی که هرگز او را نمی‌بینیم دست بکشیم؟

1. غلبه بر عشق شما


حتما بخوانید: 50 نشانه زبان بدن (ارتباط غیر کلامی) پسری که شما را دوست دارد


1. مشغول باش

در اوقات فراغت خود مشغول بمانید تا زمان زیادی برای فکر کردن به آنها ندهید. سرگرمی های جدید را انتخاب کنید، سرگرمی های قدیمی را انتخاب کنید، از دوستان خود برای قهوه یا شام دعوت کنید به یک باشگاه بپیوندید، در کلاس شرکت کنید یا داوطلب شوید. روزها و شب های خود را پر کنید تا از زندگی لذت ببرید و زمان زیادی را صرف فکر کردن به آنها نکنید.

 • متوجه خواهید شد که با گذشت زمان کمتر و کمتر به آنها فکر خواهید کرد.

 دست کشیدن از عشق به فردی که هرگز او را ندیده ایم 1

2. روتین خود را تغییر دهید

ممکن است هر روز صبح به آنها پیامک بفرستید یا هر شب با تلفن صحبت کنید و انتظار داشته باشید که این همان کاری است که هر روز انجام خواهید داد. روال خود را طوری تغییر دهید که انتظار نداشته باشید در ساعات خاصی در طول روز با آنها صحبت کنید، پیامک یا چت تصویری داشته باشید.اگر به طور معمول صبح ها صحبت می کنید، به جای آن ورزش کنید. یا اگر همیشه هنگام ناهار پیامک می‌فرستید، به جای آن کتاب بخوانید.

 • روال شما بدون زحمت تغییر نمی کند و این اشکالی ندارد. به آن بچسبید و قبل از اینکه متوجه شوید، آنچه که کار بوده، روال جدید شما خواهد بود.
 • اگر آنها سعی می کنند به روال هایی که شامل شما می شود، مانند تماس های تلفنی یا پیامک، ادامه دهند، می توانید توضیح دهید که دیگر نمی خواهید با آنها تلفنی صحبت کنید، یا ممکن است رویکرد دقیق تری داشته باشید و آنها را در شبکه های اجتماعی بلاک کنید.
 • اگر تصمیم گرفتید آنها را مسدود کنید، شماره تلفن آنها را مسدود کنید تا نتوانند با شما تماس بگیرند یا پیامک ارسال نکنند.

 دست کشیدن از عشق به فردی که هرگز او را ندیده ایم 2

3. روی این تمرکز کنید که چرا نتیجه نمی دهد

ممکن است به شما کمک کند تا به همه دلایلی که باعث می شود رابطه با این شخص واقع بینانه نیست نگاه کنید. سعی کنید فهرستی از همه دلایلی که باعث می شود نتیجه ای حاصل نشود تهیه کنید. ممکن است شامل موارد زیر باشد:


حتما بخوانید: نشانه های یک رابطه اشتباه چیست


 • فاصله، مانند زندگی در ایالت ها، کشورها یا حتی قاره های مختلف.
 • تفاوت در سبک زندگی، شخصیت یا علایق. برای مثال، ممکن است شخصی که عاشق او هستید، یک علاقه‌مند به ورزش باشد که دوست دارد در مهمانی‌ها و رویدادهای اجتماعی دیگر شرکت کند. اگر بیشتر فردی درونگرا هستید که دوست دارید فیلم تماشا کنید و در خانه تنها با چند نفر در یک زمان وقت بگذرانید، ممکن است سبک زندگی، شخصیت و علایق شما خوب نباشد.
 • اهداف مختلف رابطه، مانند تمایل به ازدواج در حالی که ممکن است طرف مقابل اصلاً علاقه ای به یک رابطه تک همسری نداشته باشد.

 دست کشیدن از عشق به فردی که هرگز او را ندیده ایم 3

4. خداحافظی کن

لازم نیست واقعاً با آنها خداحافظی کنید، اما باید با این رابطه خداحافظی کنید. با خودتان آشتی کنید که باید از عشق ورزیدن به آنها دست بردارید و وقت آن رسیده است که آنها را رها کنید. این می تواند یک روند دردناک باشد، اما ضروری است زیرا نشان می دهد که شما تصمیم گرفته اید که عاشق نباشید و ادامه دهید.

 • شما می توانید خداحافظی کنید، می توانید آن را در یک نامه یا یک شعر بنویسید، یا به سادگی با فکر کردن در مورد آن، آن را درونی پردازش کنید.
 • اگر یک دوست یا گروه سرگرمی مشترک دارید، ممکن است تصمیم بگیرید که می خواهید دوستی خود را با آنها حفظ کنید. اگر اینطور است، به آنها توضیح دهید که به بخش عاشقانه رابطه خود پایان می دهید، اما منتظر یک دوستی بالغ و سالم باشید.
 • اگر فکر می کنید بهتر است همه روابط را قطع کنید، این به شما بستگی دارد که آیا می خواهید توضیح دهید که دیگر نمی خواهید با آنها ارتباط برقرار کنید.

 دست کشیدن از عشق به فردی که هرگز او را ندیده ایم 4

5. از یادآوری ها خلاص شوید

در حالی که هرگز ملاقات نخواهید کرد، ممکن است نامه، زیورآلات، هدایا یا موارد دیگر رد و بدل کرده باشید. شما باید از شر این خاطره ها خلاص شوید تا بتوانید روند درمان و از دست دادن عشق را آغاز کنید. اقلام را جعبه کنید و دور بیندازید یا از شخص دیگری بخواهید آنها را برای شما دور بیندازد. این باید همزمان با خداحافظی شما اتفاق بیفتد تا به خودتان اجازه دهید یک لوح تمیز داشته باشید.

 دست کشیدن از عشق به فردی که هرگز او را ندیده ایم 5

2. پایان دادن به رابطه


حتما بخوانید: طرز برخورد با کسانی که شما را نادیده می گیرند و بی محلی می کنند


1. نحوه شروع مکالمه یا نامه را برنامه ریزی کنید

قبل از اینکه با آن شخص تماس بگیرید و به او بگویید که می‌خواهید رابطه را پایان دهید، کمی وقت بگذارید و برنامه‌ریزی کنید که چه بگویید. سعی کنید آنچه را که می خواهید یا نیاز به گفتن دارید پیش از موعد بنویسید. راه های مختلفی برای شروع این گفتگو وجود دارد. برخی از خطوط افتتاحیه بالقوه ای که ممکن است استفاده کنید عبارتند از:

 • "من باید در مورد موضوع مهمی با شما صحبت کنم..."
 • "آیا وقت دارید در مورد چیز مهمی صحبت کنید؟ من می خواهم در مورد ..."
 • "من بهترین راه را برای شروع نمی دانم، اما..."
 • "من از این بابت دلم می سوزد، اما..."

 دست کشیدن از عشق به فردی که هرگز او را ندیده ایم 6

2. ارسال ایمیل

این احتمالاً کمترین راه شخصی برای پایان دادن به رابطه است، اما به شما این امکان را می دهد که افکار خود را با دقت بنویسید و کلمات خود را عمدا انتخاب کنید. پایان دادن به رابطه از طریق ایمیل همچنین به شما این فرصت را می دهد که بدون وقفه یا رد صحبت کنید. این روش همچنین به گیرنده زمان می‌دهد تا قبل از پاسخ دادن درباره آنچه نوشته‌اید فکر کند.

 • به طور گسترده در مورد آنچه اشتباه شده است ننویسید. در عوض، به سادگی بگویید که باید به رابطه پایان دهید و انتظار دارید در آینده چه چیزی وجود دارد، خواه عدم ارتباط، ارتباط محدود، یا یک دوستی پر رونق.

 دست کشیدن از عشق به فردی که هرگز او را ندیده ایم 7

3. دایرکت پیام بدید

پایان دادن به یک رابطه از طریق چت کمی پیچیده تر است زیرا باید مطمئن شوید که شما و طرف مقابل می توانید همزمان بدون وقفه چت کنید. شما همچنان به طرف مقابل می گویید که در حال پایان دادن به رابطه هستید و انتظار دارید در آینده چیست. تفاوت در این است که چت یا پیام مستقیم یک مکالمه را تسهیل می کند، که به طرف مقابل فرصتی می دهد تا به آنچه شما می گویید پاسخ دهد.ا

 • گر فکر می‌کنید که آن‌ها پایان رابطه شما را خوب نمی‌پذیرند، ممکن است به جای اینکه به آنها اجازه دهید در یک پیام مستقیم به شما پاسخ دهند، یک ایمیل بنویسید.

 دست کشیدن از عشق به فردی که هرگز او را ندیده ایم 8

4. با تلفن یا چت تصویری صحبت کنید

ممکن است تصمیم بگیرید که می خواهید با طرف مقابل صحبت کنید، چه از طریق تلفن، چه از طریق چت تصویری، تا بتوانید نزدیک ترین مکالمه ممکن را بدون حضور چهره به چهره داشته باشید. در تلفن یا در چت ویدیویی همچنان باید روی تصمیم خود برای پایان دادن به رابطه و انتظارات خود تمرکز کنید. متهم یا گستاخ نباشید زیرا این کار بی فایده است و فقط باعث تحریک خشم یا آزار آنها می شود.


حتما بخوانید: چگونه یک رابطه اشتباه را تمام کنیم


 • اگر نگران هستید که آنها سعی کنند شما را از پایان دادن به رابطه منصرف کنند، به جای راه های شخصی تر گفتگو، ایمیل بفرستید.

 دست کشیدن از عشق به فردی که هرگز او را ندیده ایم 9

5. بلاک کردن

هنگام پایان دادن به یک رابطه، به خصوص با کسی که دوستش دارید، بلاک کردن می تواند گام مهمی در روند بهبودی باشد. بلاک بودن به هر دوی شما این امکان را می دهد که بدانید از تجربیات خود با هم قدردانی می کنید، اما زمان آن فرا رسیده است که هر دوی شما بدون یکدیگر به جلو حرکت کنید. با فردی که دوستش دارید ارتباط برقرار کنید و نه تنها به او بگویید که چه احساسی دارید، بلکه باید ارتباط خود را محدود یا قطع کنید و برای او بهترین ها را آرزو می کنید.

 • گاهی اوقات امکان ندارد مکالمه‌ای داشته باشید که به نتیجه رضایت‌بخشی برسید. اشکالی ندارد. این کمبود به خودی خود یک بسته است. به جلو حرکت کنید و روی بهبودی خود تمرکز کنید.

 دست کشیدن از عشق به فردی که هرگز او را ندیده ایم 10

3. ارزیابی نیازهای شما

1. تصمیم بگیرید که به دنبال چه نوع رابطه ای هستید

فهرستی از آنچه در یک رابطه به دنبال آن هستید، مانند همراهی، شراکت، شخصی برای به اشتراک گذاشتن رویدادهای زندگی، شخصی برای صحبت کردن و غیره تهیه کنید. این به شما کمک می کند بفهمید که آیا به دنبال یک رابطه آنلاین هستید یا حضوری. ممکن است متوجه شوید که واقعاً خواهان همراهی فیزیکی نیز هستید، که به شما کمک می‌کند دیگر عاشق کسی نباشید که هرگز نخواهید دید.

 دست کشیدن از عشق به فردی که هرگز او را ندیده ایم 11

2. عزت نفس خود را در نظر بگیرید.

اگر عادت کرده اید که فکر کنید هیچ کس جذب شما نمی شود یا کسی در شهر یا شهر شما در دسترس نیست، یک رابطه اینترنتی می تواند جایگزین آسانی برای رسیدگی به مسائل شخصی باشد. به جای اینکه انرژی خود را روی یک رابطه متمرکز کنید، این زمان و انرژی را صرف کار روی خود و عزت نفس خود کنید.


حتما بخوانید: 20 ویژگی افراد با عزت نفس بالا


 • هر روز دو دقیقه وقت بگذارید و بی سر و صدا به چیزهایی که در مورد خودتان قدردانی می کنید فکر کنید، مانند حس شوخ طبعی، چشمانتان، عقلتان یا حتی در خریدتان.
 • سعی کنید با دیگران مهربان تر باشید. هر چه با دیگران مهربان تر باشید، نظر بهتری در مورد خود خواهید داشت.

 دست کشیدن از عشق به فردی که هرگز او را ندیده ایم 12

3. از تجربیات خود درس بگیرید

با وجود اینکه این رابطه نیازهای شما را برآورده نکرده است، باز هم تجربه یادگیری خوبی بود. چه آموخته باشید که می توانید دوست داشته باشید، که شخصیت شما ارزش رابطه دارد، یا اینکه روابط از راه دور گاهی اوقات سخت هستند، مهم این است که اجازه ندهید کل موقعیت به یک تجربه بیهوده تبدیل شود.آنچه در رابطه شما خوب بود را در نظر بگیرید. آموزشی بود؟ یا به بلوغ عاطفی شما کمک کرد؟ داشتن یک محرم خوب بود؟

 • فکر کردن به جنبه های مثبت به شما کمک می کند تا بفهمید در روابط آینده چه می خواهید.
 • به طور مشابه، در نظر بگیرید که چه نیازهایی داشتید که در رابطه برآورده نشدند. آیا هماهنگی برنامه ها سخت بود؟ یا اهداف زندگی متفاوتی داشتید؟
 • در نهایت، در نظر بگیرید که چه چیزی باعث خوشحالی شما در رابطه شما شده است. فکر کردن در مورد این جنبه های رابطه به شما کمک می کند نیازهای خود و آنچه را که در روابط آینده می خواهید شناسایی کنید.

 دست کشیدن از عشق به فردی که هرگز او را ندیده ایم 13

4. انتخاب برای قرار محلی

1. منابع خود را دوباره تخصیص دهید

عاشق شدن با فردی که هرگز نخواهید دید، یک تجربه یادگیری خوب است و این پتانسیل را دارد که بسیاری از نیازهای عاطفی شما را برآورده کند. با این حال، بسیاری از منابع عاطفی، مالی و زمانی شما را نیز مصرف می کند. انتخاب کنید که آن منابع را مجدداً به قرار محلی اختصاص دهید. از آنجایی که می توانید به صورت محلی با مردم ملاقات کنید، منابع شما بسیار بهتر سرمایه گذاری خواهد شد.

 • به یک وب سایت دوستیابی محلی بروید.
 • یا به یک وب سایت ملی نگاه کنید، اما منطقه جغرافیایی خود را انتخاب کنید
 • یا به گروه های سرگرمی محلی نگاه کنید
 • از یک دوست بخواهید که شما را با کسی هماهنگ کند
 • به یک لیگ ورزشی تفریحی محلی بپیوندید.

 دست کشیدن از عشق به فردی که هرگز او را ندیده ایم 14

2. بپذیرید که احساس می کنید

ممکن است در تضاد باشد. هنگامی که تصمیم به پایان دادن به رابطه خود برای پیگیری قرار ملاقات محلی دارید، ممکن است درگیری داخلی احساس کنید. انتخاب قرار ملاقات محلی می تواند ترسناک باشد، به خصوص اگر عاشق کسی باشید که هرگز نخواهید دید. شما با آن شخص ارتباط عاطفی و فکری دارید، اما به دنبال ارتباط فیزیکی نیز باشید. تشخیص دهید که احساس تعارض دارید، بپذیرید که اشکالی ندارد و به خودتان اجازه دهید که در یک رابطه محلی به دنبال خوشبختی باشید.


حتما بخوانید: چگونه احساسات خود را بیان کنیم


 • خوب و سالم است اعتراف کنید که هرگز با فردی که نسبت به او احساس دارید ملاقات نخواهید کرد. حفظ حتی کوچکترین امید به ملاقات با آنها تنها ممکن است تضاد درونی شما را تشدید کند.

 دست کشیدن از عشق به فردی که هرگز او را ندیده ایم 15

3. چرخه را بشکنید

پایان دادن به یک رابطه عاشقانه می تواند دردناک باشد، و این چیزی نیست که بخواهید دوباره عمدا احساس کنید. از شروع رابطه دیگر با شخص دیگری که ملاقات نمی کنید، خودداری کنید. در صورت لزوم، استفاده از اینترنت را برای مدتی متوقف کنید تا از فرصت‌هایی برای افتادن در یک رابطه دشوار مشابه جلوگیری کنید.

 • بازی‌های جدید برای بازی، تابلوهای پیام جدید برای تعامل و گروه‌های جدید برای پیوستن پیدا کنید.
 • شما از تجربه قبلی یاد گرفتید که ملاقات با شخصی که دوستش دارید مهم است، بنابراین می خواهید از شروع یک رابطه مشابه با فردی در این گروه ها یا جوامع جدید اجتناب کنید.

 دست کشیدن از عشق به فردی که هرگز او را ندیده ایم 16

سوال متداول

1. چگونه از کسی که هرگز او را نمی‌بینیم دست بکشیم؟

اگر این چیزی است که همیشه برای شما اتفاق می افتد، سعی کنید دفعه بعد روی متفاوت کردن آن تمرکز کنید. برای مثال، تلاش خود را بر بازسازی و ایجاد ارتباطات جدید به صورت محلی متمرکز کنید.

سخن آخر

در این پست ما به موضوع اساسی دست کشیدن از عشق به فردی که هرگز او را ندیده اید پرداختیم. امیدواریم این روش ها به شما کمک کرده باشند. در صورت مفید بودن مقاله، لطفاً آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.


مطالب مرتبط:

روش جذب نیمه گمشده یا جفت روحی

نشانه های مردی که همسرش را دوست ندارد و بخواهد رابطه را تمام کند

چگونه زن سیگما باشیماز
1
رای