طرز برخورد با کسانی که شما را نادیده می گیرند و بی محلی می کنند

طرز برخورد با کسانی که شما را نادیده می گیرند و بی محلی می کنند طرز برخورد با کسانی که شما را نادیده می گیرند؛ چگونه جواب بی احترامی و بی محلی دیگران را بدهیم؛ بهترین روش نادیده گرفتن دیگران زمانی که احساس می کنید نادیده گرفته می شوید در سلام دنیا بیاموزید.

احساس نادیده گرفته شدن به طرز شگفت آوری دردناک است. ممکن است متوجه شوید که دائماً به آن شخص فکر می کنید و به این فکر می کنید که چه اتفاقی افتاده است یا چه کاری می توانید انجام دهید تا اوضاع را اصلاح کنید. نادیده گرفته شدن می تواند در نهایت به عزت نفس و احساس شادی شما آسیب برساند. در برخی موارد، احتمالاً باید استراحت کنید و روی نیازهای خود تمرکز کنید. ما در این مقاله سلام دنیا، راه‌های مفیدی را برای طرز برخورد با کسانی که شما را نادیده می گیرند و جواب بی محلی دیگران برای به دست آوردن فضا و صرف زمان برای مراقبت از خود به شما معرفی می‌کنیم .

طرز برخورد با کسانی که شما را نادیده می گیرند (جواب بی محلی دیگران)

1. دور شوید و کمی فضا به آنها بدهید

اگر فرد شما را نادیده می گیرد، سعی نکنید با او ارتباط برقرار کنید. گاهی اوقات، شما فقط به یک استراحت از آنها نیاز دارید و ممکن است آن چیزی باشد که آنها نیز به آن نیاز دارند. نیازی به ساختن یک صحنه یا اعلام دراماتیک این نیست که به آنها فضا می دهید - فقط به جای دیگری بروید و استراحت کنید.


حتما بخوانید: ترس از طرد شدن و رهاشدگی و راه های مقابله با آن


 • بدیهی است که اگر با آن شخص زندگی کنید، ممکن است این امکان پذیر نباشد. در این حالت، هر دوی شما ممکن است به چند ساعت فضا نیاز داشته باشید تا فقط ارام شوید. به عنوان مثال، به هم اتاقی یا شریک زندگی خود استراحت دهید و برای مدتی از خانه خود خارج شوید.
 • اگر همکار شما را نادیده می گیرد، سعی کنید موضوع را در محل کار خود رها کنید. وقتی به خانه می روید، به خودتان اجازه ندهید که حتی به آن فکر کنید.

نحوه نادیده گرفتن افراد در صورت نادیده گرفته شدن 1

2. حواس خود را با چالش های جدید پرت کنید

در یک کلاس در مورد چیزی که به آن علاقه دارید یا داوطلب هستید، شرکت کنید . به جای اینکه نگران کسی باشید که شما را نادیده می گیرد، روی علایق خود تمرکز کنید. یادگیری چیزی جدید یا اختصاص وقت خود به چیزی که به آن اهمیت می دهید واقعاً به شما کمک می کند تا ادامه دهید و می تواند احساس نادیده گرفته شدن را از بین ببرد.

 • برای مثال، در یک کلاس زبان در یک کالج محلی ثبت نام کنید یا در یک پناهگاه حیوانات داوطلب شوید . گاهی اوقات، صرفاً خارج شدن از مشکلات خود می‌تواند باعث کوچک‌تر شدن آنها شود.

نحوه نادیده گرفتن افراد در صورت نادیده گرفته شدن 2

3. زمانی را در کنار افراد حامی بگذرانید

به جای استرس از خود در کنار دوستان و خانواده لذت ببرید . ممکن است به نظر دشوار باشد که ذهن خود را از کسی که شما را نادیده می گیرد دور کنید، اما اگر در حال تفریح ​​باشید و ذهنیت مثبتی داشته باشید، راحت تر است . با افرادی معاشرت کنید که به شما احساس خوبی نسبت به خودتان می دهند!


حتما بخوانید: ویژگی های افراد با عزت نفس بالا و پایین چیست 


 • اگر شریک یا یکی از اعضای خانواده شما را نادیده می گیرد، با دوستان خود صحبت کنید یا فقط از بیرون رفتن و استراحت ذهنی لذت ببرید.

نحوه نادیده گرفتن افراد در صورت نادیده گرفته شدن 3

4. روی خوشبختی خودت تمرکز کن

فعالیت هایی انجام دهید که اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد.وقتی شخصی شما را نادیده می گیرد ، واقعاً سخت نیست که آن را شخصاً انجام دهید-پس از آن ، عزت نفس شما ممکن است واقعاً کم باشد. به جای اینکه تمام انرژی ذهنی خود را در فکر کردن در مورد شخص دیگر قرار دهید ، برای خودتان وقت بگذارید! این امر به ویژه در صورتی که شخصی واقعاً نزدیک شما باشد ، مهم است که شما را نادیده می گیرد. مراقبت از خود را تمرین کنید تا احساس مثبت تری داشته باشید. شما ممکن است:

 • با دوستان برای یک فیلم بیرون بروید.
 • ورزش کنید و برای دویدن به بیرون بروید یا کوهنوردی کنید.
 • در رستوران مورد علاقه خود غذا بخورید.
 • یک کتاب از نویسنده مورد علاقه خود را بردارید.

نحوه نادیده گرفتن افراد در صورت نادیده گرفته شدن 4

5. احساسات خود را تصدیق کنید

لحظه ای برای شناسایی احساسات خود وقت بگذارید. اگر کسی شما را نادیده می گیرد، ممکن است بلافاصله بخواهید او را نادیده بگیرید، اما مهم است که بفهمید چه احساسی دارید. وقتی آنها شما را نادیده می گیرند، آیا احساس آسیب می کنید؟ غفلت؟ خجالت زده؟ احساسات خود را بپذیرید تا بدانید چگونه به جلو حرکت کنید.

 • به عنوان مثال، ممکن است فکر کنید، "وقتی تینا من را نادیده می گیرد، واقعا عصبانی می شوم. ما قرار است بهترین دوستان باشیم!" یا "وقتی ژوزه مرا نادیده می گیرد خجالت می کشم - بالاخره او برادر من است."
 • اگر کسی که خیلی خوب نمی دانید شما را نادیده می گیرد ، ممکن است تصمیم بگیرید که این رابطه ارزش آن را ندارد. با این حال ، اگر یک خویشاوند یا شریک زندگی شما را نادیده بگیرد ، شناسایی چگونگی تأثیر آن بر شما بسیار مهم است.

نحوه نادیده گرفتن افراد در صورت نادیده گرفته شدن 5

6. از خود بپرسید که آیا واقعاً شما را نادیده می گیرند

به این فکر کنید که آیا سعی کرده اید با آنها ارتباط برقرار کنید. این امکان وجود دارد که آنها در حال بدی هستند و از اینکه با شما در سکوت هستند، آگاه نیستند. ممکن است از آنها سؤال کنید یا سعی کنید یک مکالمه ساده را شروع کنید تا ببینید که چگونه آنها پاسخ می دهند - ممکن است متوجه شوید که آنها شروع به صحبت می کنند و در وهله اول واقعاً شما را نادیده نمی گیرند.


حتما بخوانید: چگونه عشق خود را فراموش کنیم؟


 • در حالی که به آن فکر می کنید، در چه چارچوب ذهنی هستید؟ اگر کمی روحیه منفی دارید یا در مورد رابطه خود با این شخص نگران هستید، ممکن است بیش از حد چیزها را مطالعه کنید.
 • اگر کسی را به خوبی نمی شناسید، ممکن است ماهیت ساکت یا خجالتی او را اشتباه بخوانید. به عنوان مثال، یک همکار ممکن است شما را نادیده نگیرد - آنها ممکن است فقط درونگرا باشند.

نحوه نادیده گرفتن افراد در صورت نادیده گرفته شدن 6

7. علت رفتار آنها را دریابید

تصور نکنید که آنها دلیل تعطیلی آنها هستند. وقتی کسی شما را نادیده می گیرد، ممکن است احساس کند که شخصاً به شما حمله می کند، اما مکث کنید و از خود بپرسید که چه اتفاقی برای او می افتد. آیا آنها در مورد چیزی احساس ناامنی می کنند؟ شاید آنها از اتفاقی در شغل یا زندگی خود ناامید یا عصبانی هستند.

 • به عنوان مثال، شریک زندگی شما ممکن است در مورد پروژه ای در محل کار خود نگران باشد یا یکی از بستگان ممکن است نگران یک نگرانی سلامتی باشد.
 • سعی کنید سکوت آنها شما را ناراضی نکند. بر نیازها و سلامت روان خود تمرکز کنید.

نحوه نادیده گرفتن افراد در صورت نادیده گرفته شدن 7

8. اگر همسرتان شما را نادیده می گیرد، یک دوره استراحت پیشنهاد کنید

درمان را تصدیق کنید و قصد صحبت کردن را داشته باشید. این یک چیز است اگر یک آشنا یا همکار شما را نادیده بگیرد ، اما اگر شریک زندگی شما این کار را انجام دهد ، چیز دیگری است. نادیده گرفتن رفتار آنها با شما می تواند به روابط شما آسیب برساند ، بنابراین به آنها بگویید که متوجه می شوید و بعداً برای صحبت صحبت می کنید.


حتما بخوانید: روش ابراز علاقه به شخصی که دوستش داریم از طریق کلمات و رفتار


 • به عنوان مثال، بگویید، "من متوجه شدم که شما ساکت شده اید و با من صحبت نمی کنید. نمی دانم به این دلیل است که استرس دارید یا کار سخت است، و می دانم که نمی خواهید صحبت کنید. اما بیایید برنامه ای برای صحبت فردا در مورد آنچه اتفاق افتاده است صحبت کنیم. "
 • مهم است که وقت بگذارید و نحوه برخورد با شما ارتباط برقرار کنید.

نحوه نادیده گرفتن افراد در صورت نادیده گرفته شدن 8

9. اگر شریک زندگی شما مرتباً شما را نادیده می گیرد ، کمک حرفه ای دریافت کنید

اگر سکوت بر روابط شما تأثیر می گذارد با یک درمانگر زوج صحبت کنید . هر زوجی با مشکل مواجه می شود، اما اگر همسرتان از سکوت به عنوان راهی برای تنبیه یا آسیب رساندن به شما استفاده می کند و این کار را مکرر انجام می دهد، زمان کمک گرفتن فرا رسیده است. شریک زندگی خود را ترغیب کنید تا در مشاوره زوجین برای بهبود ارتباط خود شرکت کند.

 • شما سزاوار این هستید که در یک رابطه سالم قرار بگیرید ، بنابراین نترسید که در برابر نیازهای خود بایستید.

نحوه نادیده گرفتن افراد در صورت نادیده گرفته شدن 9

سخن آخر

در این پست ما به موضوع، چگونه کسی را که شما را نادیده میگیرد نادیده بگیرید پرداختیم. امیدواریم این روش ها به شما کمک کرده باشد. در صورت مفید بودن مقاله، لطفاً آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.


مطالب مرتبط:

7 راه کارآمد و موثر برای تقویت رفتارهای مثبت در کودکان

12 نکته قدرتمند برای غلبه بر افکار منفی و رسیدن به تفکر مثبتاز
1
رای