10 سایت و اپلیکیشن یافتن دوستان خارجی برای یادگیری زبان

10 سایت و اپلیکیشن یافتن دوستان خارجی برای یادگیری زبان چگونه یک دوست با زبان خارجی پیدا کنیم؛ دانلود اپلیکیشن دوست یابی برای یادگیری زبان ؛ با ده وب سایت برای پیدا کردن دوست خارجی و یادگیری زبان و تبادل زبان در سلام دنیا آشنا شوید.

یادگیری زبان از طریق دوستی با خارجی ها و تبادل زبان (Language Exchange) روشی فوق العاده جالب برای یادگیری است. تبادل زبان روشی برای یادگیری زبان در قالب رد و بدل کردن زبان است، به این معنی که دو نفر روان ترین زبان را به یکدیگر آموزش می دهند. اگر می‌خواهید با این روش به افراد بومی دسترسی پیدا کنید تا زبان‌های جدید یاد بگیرند، این وب‌سایت ها گزینه‌ای عالی هستند. ما در این مطلب از سلام دنیا به اپلیکیشن دوست یابی برای یادگیری زبان، معرفی ده وبسایت برای پیدا کردن دوست خارجی و یادگیری زبان پرداخته ایم که خواهید خواند. با ما همراه باشید.

معرفی 10 وب سایت برتر برای یافتن دوستان خارجی برای یادگیری زبان انگلیسی و تبادل زبان

گوش دادن و صحبت کردن دو مهارت مهم هستند که به ما کمک می کنند مستقیماً با مردم در سراسر جهان ارتباط برقرار کنیم. با این حال، امکان ملاقات با خارجی ها، چت با آنها و داشتن یک محیط واقعی برای آموزش برای بسیاری از افراد آسان نیست. به همین دلیل است که یادگیری زبان در روش تبادل زبان به تدریج به انتخابی ایده آل برای بسیاری از زبان آموزان تبدیل می شود. تبادل زبان دقیقاً همان چیزی است که از نامش پیداست: به عنوان مثال، شما یک فرد ویتنامی هستید که ویتنامی را به یک آمریکایی آموزش می دهید و آنها به شما انگلیسی یاد می دهند. شما ویتنامی را به یک فرانسوی یاد می دهید و آنها دوباره به شما فرانسوی یاد می دهند. با این حال، در اینجا باید به چند نکته اشاره کرد:


حتما بخوانید: 24 تا از بهترین سایت چت روم و دوستیابی رایگان


 • هر فرد مانند یک معلم زبان خارجی نیست. هر دوی شما فقط یادگیرنده هستید و از یکدیگر حمایت می کنید.
 • یادگیری بسیار ساده تر، راحت تر و طبیعی تر از زمانی است که توسط معلمان خارجی تدریس می شود.
 • از آنجایی که دوستانی که نزدیک می شوند معلم نیستند، اغلب نمی توانند تمام ساختارهای دستوری، نحوه نگارش را طبق اصول نوشتاری یا قوانین ارتدکس و در عین حال با مشکلات به شما نشان دهند. مشکل عمیقاً به زبان مربوط است، پاسخ به آنها برای شما دشوار است. با این حال، در عوض، شما به راحتی با خارجی ها دوست خواهید شد، بسیاری از اصطلاحات را درک خواهید کرد، روزمره عامیانه صحبت می کنید و می دانید که چگونه طبیعی تر صحبت کنید.
 • باید جستجو و تبادل زبان با افراد بومی مانند انگلیسی، آمریکایی (اگر می خواهید انگلیسی یاد بگیرید)، آلمانی (آلمانی) را یاد بگیرید. زیرا این به شما کمک می کند تا سریع تر صحبت کنید و نحوه استفاده از زبان های خارجی را بیاموزید.

چه کسانی باید تبادل زبان کنند؟

روش تبادل زبان برای چه کسانی مناسب است:
1. تازه‌آموزان انگلیسی، هنگام ملاقات با خارجی‌ها برای صحبت، اعتماد به نفس ندارند.

2. افرادی که دور از مراکز آموزش زبان زندگی می کنند، هیچ شرایطی برای ملاقات با خارجی ها یا یافتن افراد بومی برای تحصیل ندارند.


حتما بخوانید: دانلود 10 برنامه آموزش زبان برنامه نویسی


چگونه یک دوست انگلیسی زبان پیدا کنیم

10 وب سایت برتر برای دوستی با خارجی ها

به یاد داشته باشید که فوراً این وب سایت های عالی را نشانه گذاری کنید!

1. وبسایت WeSpeke

WeSpeke یک وب سایت ایده آل برای یادگیری زبان های خارجی برای کسانی است که می خواهند مستقیماً با افراد بومی از طریق متن، صدا یا ویدیو تعامل داشته باشند. این انجمن اکنون میلیون ها عضو از 170 کشور به 130 زبان دارد. برای یادگیری زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ژاپنی، کره ای و حتی ویتنامی می توانید به WeSpeke بپیوندید.

دانلود WeSpeke

وبسایت WeSpeke

2. وبسایت HiNative

HiNative یک برنامه رایگان است - که در آن نه تنها سوالات مربوط به زبانی را که یاد می گیرید دریافت می کنید، بلکه به کسانی که در حال یادگیری زبان مادری شما هستند بازخورد می دهید. به عنوان مثال، "چگونه این کلمه را به زبان انگلیسی می گویید؟" ، "تفاوت این دو کلمه چیست؟" یا "آیا درست می گویم؟" . در عوض، می توانید زبان خود را به دیگران «بیاموزید».

دانلود HiNative

 وبسایت HiNative

3. وبسایت speaky

Speaky از الگوریتم‌های تطبیق استفاده می‌کند تا شما را با هر بومی از سراسر جهان "جفت" کند. می توانید برنامه های تلفن همراه با همین نام را دانلود کنید یا مستقیماً در وب بیاموزید. امروزه، Speaky بیش از 1 میلیون عضو، از 180 کشور به حدود 110 زبان دارد.

دانلود speaky

وبسایت tandem

4. وبسایت tandem

Tandem جامعه ای متشکل از 3 میلیون نفر است که درگیر تبادل زبان برای یکدیگر هستند. می‌توانید برای چت کردن، به اشتراک گذاشتن نگرانی‌ها، علایق، بحث و گفتگو و کمک به افرادی که مانند شما در حال یادگیری زبان‌های خارجی هستند به Tandem بپیوندید.

دانلود tandem

ایت tandem

5. وبسایت HelloTalk

HelloTalk از فناوری تغییر صدا برای ایجاد یک محیط تبادل زبانی دوستانه و بهترین برای شما استفاده می کند. با HelloTalk، می توانید با افراد بومی برای چت صوتی، چت و استفاده از ابزارهای ترجمه آسان ارتباط برقرار کنید. در حال حاضر، این سایت از رابط ویتنامی نیز پشتیبانی می کند.

دانلود  HelloTalk

وبسایت HelloTalk

6. وبسایت Busuu

Busuu یک برنامه یادگیری زبان است که برای بسیاری از افراد بسیار آشنا است و همچنین نسخه ای برای دستگاه های تلفن همراه دارد. Busuu در حال حاضر بیش از 60 میلیون نفر در سراسر جهان دارد.

دانلود Busuu

وبسایت Busuu

7. وبسایت italki

انجمن italki در حال حاضر شامل 2 میلیون عضو با دروس با کیفیت، معلمانی با سالها تجربه در تدریس زبان های خارجی است. همچنین، در این وب سایت، می توانید انگلیسی را از طریق مطبوعات، تبادل زبان، عضویت در اتاق گفتگو، یادگیری نوشتن یا سوال پرسیدن مطالعه کنید.

دانلود italki

وبسایت italki

8. وبسایت LRNGO

با LRNGO، می‌توانید متخصصان، معلمان را برای یادگیری زبان‌ها یا زبان مادری برای تبادل زبان جستجو کنید. حالت مطالعه در LRNGO چت تصویری در اسکایپ است.

دانلود LRNGO

 وبسایت LRNGO

9. وبسایت Linguar

Linguar یک فضای رایگان و راحت را برای یافتن شرکا و یادگیری زبان ها با هم به شما ارائه می دهد. می توانید از طریق اسکایپ، لاین، وی چت یا مطالعه آنلاین در وب سایت مطالعه کنید.

دانلود Linguar

وبسایت Linguar

10. وبسایت SpeakAley

انجمن آموزش زبان آنلاین با هدف کمک به زبان آموزان برای بهبود مهارت های Speaking خود طراحی شده است. در عین حال می توانید در طرح سوال و بحث نیز شرکت کنید.

دانلود SpeakAley

علاوه بر این 10 وب سایت، می توانید با خارجی ها نیز برای یادگیری زبان های خارجی در وب سایت های زیر دوست شوید:

 • Speaking 24 
 • Talk and Learn 
 • English Forums
 • English Baby 
 • Nekoplaza 
 • Lingualia
 • My Language Exchange 
 • PhraseBase 
 • Unilang Language Community
 • Interpals Penpals 
 • LingoGlobe
 • Conversation Exchange
 • ESL Teachers Board 
 • Babel Village 
 • Exchange Language Easy 
 • Language for Exchange
 • Shared Talk 
 • Polyglot Club 
 • Coffeestrap 
 • Language Kompis or My Happy Planet 

چت انگلیسی برای تقویت زبان

LingApp یک برنامه یادگیری زبان با نسخه های موبایل و مبتنی بر وب است. این برنامه به دانشجویان زبان پیشنهاد می دهد تا یادگیری خود را از سطح مبتدی آغاز کنند. با این وجود، محتوا و درس هایی را برای تمام سطوح مهارت ارائه می دهد. از نظر قرار گرفتن در معرض زبان از طریق صحبت کردن، Ling App Ling Live را ارائه می دهد، ابزاری که به شما امکان می دهد با یک معلم با تجربه در یک جلسه تدریس خصوصی آنلاین ارتباط برقرار کنید. این برنامه به شما امکان می دهد از بین بیش از 60 زبان از زبان های محبوب مانند انگلیسی و اسپانیایی تا زبان های کمتر شناخته شده مانند آفریکانس و گرجی را انتخاب کنید.

دانلود LingApp 

وبسایت LingApp

استراتژی یادگیری زبان به روش تبادل زبان

 • قبل از شروع چت مطمئن شوید که برخی از مشکلات را آماده کرده اید. این به شما کمک می‌کند گیر نکنید و مکالمه طولانی‌تری داشته باشید. همچنین، موضوعات ساده ای مانند سرگرمی ها، عادات، زندگی روزمره، مطالعه را انتخاب کنید.
 • زبان آموز مناسب را انتخاب کنید، اگر مبتدی هستید به انتخاب افراد بومی تشویق کنید.
 • باید یادگیری را با چت، تماس صوتی و تصویری ترکیب کرد.
 • روی کلمات جدید تمرکز کنید و یادداشت بردارید. برای کلماتی که متوجه نمی شوید جسورانه از آنها بخواهید که معنی و کاربرد آن را توضیح دهند.
سخن آخر

با توجه به عضویت در این وبسایت ها می توانید دوستان مدنظر خود را با تسط به زبان های خارجی بیابید و به پیشرفت مکالمه خود کمک کنید. امیدواریم که از این مطلب استفاده و لذت برده باشید.


مقالات مرتبط: 

دانلود 6 اپلیکیشن آموزش زبان اسپانیایی

دانلود بهترین برنامه برای یادگیری سریع زبان انگلیسی رایگان

دانلود بهترین برنامه ترجمه رایگان برای گوشی

دانلود بهترین دیکشنری آفلاین برای اندروید و آیفون

از
5
رای