آموزش رفع ارور system error هنگام بازی در ویندوز و مک

آموزش رفع ارور system error هنگام بازی در ویندوز و مک رفع ارور system error در بازی در ویندوز و مک ؛ آموزش برطرف کردن سیستم ارور system error در هنگام بازی در سیستم عامل ویندوز و مک مرحله به مرحله در سلام دنیا بیاموزید.

بعضی اوقات بازی با سیستم مورد نیاز مطابقت ندارد. و همین امر باعث بروز مشکلات و خطاهای سیستم در ویندوز یا مک می شود. ما در این مطلب سلام دنیا، به بررسی روش های حل مشکلات خطای سیستم  و ارور system error هنگام بازی در ویندوز و مک پرداختیم. با ما همراه باشید.

بررسی سیستم مورد نیاز بازی:

بعضی اوقات بازی با سیستم مورد نیاز مطابقت ندارد. ابتدا مطمئن شوید که سیستم شما نزدیکترین نیاز به سیستم مورد نیاز بازی را برآورده می کند. ( System error در بازی). و همچنین مطمئن شوید که کامپیوتر شما فضای کافی برای اجرای بازی را دارد. (پیشنهاد می کنم بازی ها را روی درایو دیگری که فضای کافی دارند نصب کنید و همچنین روی درایو C سیستم بازی های با حجم زیاد یا گرافیک بالا نصب نکنید).

رفع ارور system error در بازی در ویندوز

1. رفع ارور system error در بازی با به روز رسانی ویندوز:

ابتدا یک آپدیت معمولی روی ویندوز انجام دهید. روی «start» کلیک کنید روی All program کلیک کنید. پس از آن بر روی "WINDOWS UPDATE" در منو کلیک کنید یا می توانید مستقیماً به مایکروسافت استور بروید و به روز رسانی ها را دانلود کنید.


حتما بخوانید: رفع مشکل آپدیت نشدن ویندوز 10


2. رفع ارور system error در بازی بروز رسانی درایورهای کامپیوتر

درایور سخت افزار خود را از device manager به روز کنید. (System error در بازی). و مطمئن شوید که نرم افزارهای دیگر مانند DIRECT X و برنامه C++ مجازی و فریم ورک دات نت به روز شده یا به درستی کار می کنند.

همچنین مطمئن شوید که همه فایل‌های DLL (فایل‌های DLL آفت در System C:\ Windows \ System32) به درستی ذخیره شده‌اند.

رفع ارور system error در بازی بروز رسانی درایورهای کامپیوتر

3. رفع ارور system error در بازی با غیر فعال کردن نرم افزار پس زمینه ویندوز:

بعضی اوقات که کامپیوتر شما قدیمی تر از نسل قبلی است، سخت افزار شما روز به روز کندتر می شود. شما باید "WINDOWS TASK MANAGER" و "CLOSE" پس زمینه نرم افزارهای ناخواسته را راه اندازی کنید. اگر این کار را هر بار قبل از انجام بازی انجام دهید، قطعاً عملکرد بازی شما عالی خواهد بود.


حتما بخوانید: آموزش غیر فعال کردن و بستن برنامه های پس زمینه در ویندوز 11


رفع ارور system error در بازی برای کاربران مک

  • مک (OS) خود را به روز کنید.
  • درایورهای سیستم خود را به روز کنید.
  • غیرفعال کردن برنامه پس زمینه
  • مطمئن شوید که تمام فایل های بازی در محل دقیق ذخیره شده اند.
  • مطمئن شوید که سیستم حافظه کافی دارد.

رفع ارور system error در بازی برای کاربران مک

سخن آخر

بعضی اوقات بازی با سیستم مورد نیاز مطابقت ندارد. و همین امر باعث بروز مشکلات و خطاهای سیستم در ویندوز یا مک می شود. ابتدا مطمئن شوید که سیستم شما نزدیکترین نیاز به سیستم مورد نیاز بازی را برآورده می کند. برای رفع مشکل ارور system error هنگام بازی در ویندوز و مک، می توانید مراحل و روش های بیان شده در این مطلب را امتحان کنید.


مقالات مرتبط:

روش حل مشکل اجرا نشدن و رفع ارور دانلود بازی در استیم (steam)

رفع خطای صفحه آبی مرگ ناشی از ارور video dxgkrnl در ویندوزاز
2
رای