آموزش باز کردن اکانت توییتر قفل شده بدون شماره تلفن

آموزش باز کردن اکانت توییتر قفل شده بدون شماره تلفن ساده ترین راه برای باز کردن قفل حساب تان، درخواست کد تأیید است. اما اگر با شماره تلفن ثبت نام نکردید چه کار کنید؟ نگران نباشید، ما به شما روش باز کردن و ورود به اکانت توییتر قفل شده بدون شماره تلفن را آموزش دادیم.

آیا اکانت توییتر شما قفل شده است، و نمی توانید به حساب کاربری توییتر خود وارد شوید. نگران نشوید. این اتفاق برای بهترین کاربران هم می افتد: شما یک روز بیدار می شوید و سعی می کنید به حساب کاربری توییتر خود دسترسی پیدا کنید و با مشکل زیر روبرو می شوید: حساب کاربری شما قفل شده است. با عصبانیت دوباره رمز ورود خود را امتحان می کنید ، اما متاسفانه حساب کاربری دچار مشکل شده است و دیگر بازگشتی وجود ندارد. حساب کاربری تان قفل شده است. در این مقاله سلام دنیا، به شما روش ورود به توییتر و بازیابی اکانت توییتر قفل شده را بدون داشتن شماره موبایل آموزش دادیم. با ما همراه باشید.

نحوه رفع مشکل قفل شدن حساب کاربری توییتر بدون داشتن شماره تلفن

زمانی که حساب کاربری افراد قفل می شود، توییتر از آنها می خواهد با استفاده از یک کد، هویت خود را دوباره تأیید کنند، این بخشی از روند تأیید دو مرحله ای توییتر است که به آنها کمک می کند تا مشخص کنند ایا شخصی که قصد باز کردن قفل حساب کاربری را دارد واقعاً شما هستید یا خیر.

خوشبختانه برای رفع این مشکل راه حلی وجود دارد. ساده ترین راه برای باز کردن قفل حساب تان، درخواست کد تأیید است. به نظر می رسد خیلی کار ساده ای باشد اما اگر با شماره تلفن ثبت نام نکردید چه کار کنید؟ چگونه حساب توییتر خود را بدون داشتن شماره تلفن باز کنید که آنها بتوانند کد تأیید را برای تان از طریق پیام کوتاه ارسال کنند؟ این کار می توان انجام داد. اما ابتدا اجازه بدهید جواب این سوال را بدهیم.

چرا حساب های کاربری توییتر قفل می شوند؟

شبکه اجتماعی توییتر روش های مختلفی برای محدود کردن دسترسی افراد به حساب های کاربری شان دارد، در واقع، حتی گاهی اوقات کوچکترین تخلف از شرایط و مقررات سرویس دهی آنها می تواند دلیل قفل شدن حساب کاربری شما باشد. البته درجات مختلفی برای قفل شدن حساب توییتری وجود دارد که سه مورد رایج آن عبارتند از:


حتما بخوانید: دانلود توییتر برای اندروید و آیفون


حساب کاربری قفل شده: توییتر به طور جدی حساب کاربری شما را از همه دستگاه ها خارج می کند و معمولاً این رایج ترین نوع آن است. این کار معمولاً زمانی انجام می شود که توییتر متوجه رفتار مشکوک در حساب کاربری شما شود، مانند ورودهای مکرر با رمز عبور نادرست یا فعالیت حساب بیشتر از حد معمول.

حساب کاربری محدود: در این مورد با کمی محدودیت شدیدتر، هنوز هم می توان به حساب های محدود دسترسی داشت، اما شما نمی توانید توییت های دیگران را لایک کنید، یا اینکه آنها را مجددا به اشتراک بگذارید. اینکار معمولاً زمانی رخ می دهد که توییتر به ارسال هرزنامه (spam) از حساب کاربری شما مشکوک باشد.

حساب کاربری معلق: این مورد تقریباً به این معنی است که فعالیت تان در توییتر ممنوع شده است. با این حال تعلیق قابل تجدیدنظر است و معمولاً مجازاتی برای حسابهایی که مشکوک به اشتراک گذاری اخبار جعلی، هرزنامه یا آزار و اذیت هستند در نظر گرفته می شود.

باز هم، روشهای زیادی برای محدود کردن حساب کاربری شما وجود دارد، بنابراین بهتر است شرایط خدمات توییتر و همچنین قوانین و مقررات آنها را مرور کنید تا مطمئن شوید که هیچ موردی را نقض نمی کنید.

ورود به توییتر بدون شماره تلفن

چهار روش برای باز کردن قفل حساب کاربری توییتر بدون شماره تلفن

خوشبختانه، روش هایی برای باز کردن قفل حساب توییتری قفل شده بدون نیاز به شماره تلفن فعال وجود دارد ، و بله ، همه آنها راه های قانونی هستند (ما بدی کار هک کردن را رد نمی کنیم، و همچنین شما نیز نباید این کار را بکنید) تا توییتر بتواند قفل حساب شما را باز کند و به دوباره اجازه دسترسی بدهد. این روش ها شامل موارد زیر است:

  • استفاده از VOIP(Voice over internet protocol،سرویس تلفن از طریق اینترنت) معتبری مانند Google Voice (که شماره تلفن مجازی را برای شما فراهم می کند)
  • بازیابی رمز ورود تان با استفاده از ایمیل (واقعاً این اولین انتخاب شماست)
  • پر کردن فرم بازیابی حساب توییتری (مدتی طول می کشد اما ارزشش را دارد)
  • مستقیماً تماس گرفتن با پشتیبانی توییتر

حتما بخوانید: نحوه ساخت اکانت توییتر بدون شماره تلفن


1. استفاده از VOIP (اما شرایطی برای این کار وجود دارد)

VOIP یا انتقال همزمان مکالمات تلفنی از طریق اینترنت که به آن IP تلفنی نیز می گویند، نوعی سرویس است که به افراد امکان می دهد از طریق اینترنت با خط ثابت تماس بگیرند. اگرچه ممکن است این کار واقعا تکنیکی به نظر برسد ، اما احتمالاً  قبلا از یک نوع دیگر از این سرویس ها استفاده کرده اید: Skype و Google Voice دو مورد از محبوب ترین سرویس های VoIP به صورت آنلاین هستند. بیشتر VoIP ها رایگان هستند، اما نوع پریمیوم خدمات دیگری مانند شماره تلفن قابل استفاده ، پیام کوتاه و غیره را ارائه می دهد.

اما برای استفاده از VOIP شرایطی وجود دارد: تمامی سرویس های VOIP که نه، اما اکثر آنها توسط Twitter ، حتی Skype نیز شناخته نمی شوند. به دلیل اینکه هکرها و اسپمرها به طور مداوم تاکتیک های خود را توسعه می دهند، توییتر مجبور شده است که همین روند را پیش بگیرد و بیشتر VoIP ها را به دلیل نداشتن امنیت ممنوع کند. با این وجود، Google Voice هنوز هم توسط Twitter شناخته می شود، معمولاً هنگام ثبت نام شماره Google Voice شناسایی می شود. چرا که Google اجازه می دهد پیامک به شماره صوتی که ایجاد کرده ارسال شود، لازم نیست که اشاره کنیم این سرویس  Google است، یعنی Google Voice یکی از معتبرترین شرکت ها ارائه دهنده خدمات است.

اگر حساب  توییتری شما قفل شده است، ثبت نام برای شماره Google Voice (رایگان) را امتحان کنید و از آن برای دریافت کد تأیید توییتر خود استفاده کنید. این روش معمولاً برای رفع مشکل قفل شدن موثر است، اما برخی از شماره های تلفنی که Google Voice ایجاد می کند توسط توییتر شناخته نمی شوند (مردم از اینکه توییتر به آنها می می گوید این یک شماره تلفن پشتیبانی نشده است شکایت دارند)، بنابراین ممکن است مجبور شوید این روش را چندین بار امتحان کنید. اگر این روش کارساز باشد ، Google Voice پیامک تأییدی را که توییتر ارسال می کند را دریافت می کند و شما دوباره می توانید به حساب خود دسترسی پیدا کنید.

 باز کردن قفل حساب کاربری توییتر بدون شماره تلفن

بازیابی کردن رمز عبور توییتر با استفاده از ایمیل

این روش باید اولین گزینه شما هنگام تلاش برای دسترسی به حساب توییتری قفل شده تان باشد. به سادگی دکمه "reset password"( بازنشانی رمز عبور) را در صفحه ورود پیدا کنید و روی آن کلیک کنید. اگر شماره تلفن همراه ندارید، ایمیل بازیابی خود را وارد کنید (فقط مطمئن شوید که همان ایمیلی بود که در هنگام ورود به سیستم استفاده کردید). پس از تکمیل، توییتر برای شما ایمیلی با رمز عبور موقت ارسال می کند که می توانید با استفاده از آن به حساب توییتری قفل شده خود دسترسی پیدا کنید. پس از ورود، می توانید این گذرواژه را به چیزی که دوست دارید تغییر دهید.


حتما بخوانید:  آموزش کار با توییتر برای مبتدیان


فرم بازیابی حساب کاربری را پر کنید (یا با پشتیبانی Twitter تماس بگیرید)

فرم بازیابی حساب کاربری برای هر کسی که سعی در دسترسی کامل به یک حساب توییتر قفل شده دارد، در دسترس است. می توانید این درخواست را از طریق بخش راهنمای توییتر درخواست کنید. در آن فرم ، از شما چندین سوال پرسیده می شود که هویت شما را به عنوان مالک اصلی حساب مشخص می کند، که شامل جزئیات اصلی ورود به حساب کاربری می باشد. این کار کمی زمان می برد، زیرا فرم بسیار طولانی است و زمان پاسخ می تواند کمی طول بکشد زیرا فرم ها توسط اپراتورهای انسانی به صورت جداگانه بررسی می شوند.

اگر همه موارد را امتحان کردید و جواب نگرفتید، از تماس مستقیم با توییتر نترسید. صفحه پشتیبانی توییتر دارای مجموعه ای از سوالات است که شما را در بازیابی رمز عبور تان راهنمایی می کند و بنابراین با این روش به حساب قفل شده خود دسترسی پیدا می کنید. این همان روند پر کردن فرم بازیابی حساب توییتری است. اما ممکن است کمی بیشتر طول بکشد.

سخن آخر

خوشبختانه ، تنها نیستید: افراد دائماً حسابهای توییتر شان قفل می شود، معمولاً این قفل شدن موقتی است و بندرت دائمی می شود. حساب کاربری یک شخص به دلایل مختلف می تواند توسط توییتر قفل شود، از مشکوک بودن برای ارسال هرزنامه و پست هایی با محتوای توهین آمیز ، تا مواردی مانند ثبت نام در یک حساب توییتری قبل از 13 سالگی. بله ، قوانین و مقررات این شبکه اجتماعی بسیار سختگیرانه است.


مقالات مرتبط: 

مهمترین و رایج‌ترین اصطلاحات توییتر و معنی و کاربرد آنها

آموزش بازیابی اکانت توییتر بدون شماره و ایمیل

 حذف اکانت توییتر با کامپیوتر و گوشی

از
8
رای