نحوه ثبت چک صیادی در اپلیکیشن 724 تصویری و گام به گام + دانلود آن

نحوه ثبت چک صیادی در اپلیکیشن 724 تصویری و گام به گام + دانلود آن ثبت چک صیادی در اپلیکیشن 724 ؛ با نحوه ثبت چک صیادی در برنامه 724 به صورت تصویری و مرحله به مرحله و همچنین لینک دانلود برنامه 724 برای ثبت چک را در سلام دنیا بیاموزید.

ثبت چک صیادی از طریق اپلیکیشن 724 یک روش جدید و سریع برای ارائه و ثبت چک است، افراد می تواند با استفاده از این اپلیکیشن چک های خود را ثبت کنند. در این مطلب سلام دنیا شما را با نحوه ثبت چک صیادی در اپلیکیشن 724 آشنا می کنیم.

برنامه ثبت چک در سامانه صیاد

بانک مرکزی به منظور رفاه حال مشتریان علاوه بر سامانه چک صیادی اقدام به راه اندازی اپلیکیش هایی کرده است که افراد بتواند از این طریق چک های را در این سامانه ثبت کنند.بانک مرکزی برای ثبت چک دو اپلیکیشن آپ و 724 را معرفی کرده است که یک قابلیت جدید به منظور افزایش امنیت چک های صادر شده و ایجاد فرهنگ سازی بین مردم محسوب می شود. در ادامه نحوه کار با اپلیکیشن 724 را به شما آموزش خواهیم داد.


حتما بخوانید: نحوه ثبت و استعلام چک صیادی در اپلیکیشن آپ


نحوه ثبت چک صیادی در اپلیکیشن 724

 • به منظور ثبت چک های صیاد در اپلیکیشن 724 برای شروع لازم است اپلیکیشن مناسب نسخته سیستم عامل خود را روی تلفن همراه خود دانلود و نصب کنید.با نصب این اپلیکیشن می تواند چک های خود را د سامانه صیادی ثبت کنید. برای دانلود اپلیکیشن 724 برای سیستم عامل اندروید می توانید بروی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود برنامه724 برای گوشی

نحوه ثبت چک صیادی در اپلیکیشن 724

 • افرادی که برای دانلود اپلیکیشن 724 به منظور ثبت چک صیادی از سیستم عامل IOS استفاده می کنند هم می توانند با کلیک بروی لینک زیر اپلیکیشن را دانلود نمایند.
 • بعد از ورود به برنامه 724 باید گزینه سامانه صیاد را انتخاب کنید.

نحوه ثبت چک صیادی در اپلیکیشن 724

 • بعد از ورود به این صفحه به منظور ثبت چک های صیاد باید گزینه ثبت چک را انتخاب کنید.

نحوه ثبت چک صیادی در اپلیکیشن 724

 • حالا در این مرحله کاربر باید در کادر مربوطه نام بانک صادر کننده کیف پول را وارد کنید.

نحوه ثبت چک صیادی در اپلیکیشن 724

 • در این قسمت کاربر باید فرآیند احراز هویت که شامل وارد کردن اطلاعات کارت بانکی است را تکمیل نمایند.

نحوه ثبت چک صیادی در اپلیکیشن 724

 • در نهایت فرآیند ثبت چک با با وارد کردن کد صیادی 16 رقمی تمام می شود.

نحوه ثبت چک صیادی در اپلیکیشن 724

 • لازم به ذکر است که در حال حاضر، امکان لغو چک در سامانه صیاد وجود ندارد و دارنده چک به منظور لغو چک ثبت شده در این سامانه باید به بانک مراجعه  کند و با مراجعه حضوری،اقدام به ابطال چک ثبت شده، نماید.

حتما بخوانید: نحوه ثبت چک در سامانه صیاد بانک ملی


نکات مربوط به ثبت چک در برنامه 724

 • برای ثبت چک صیادی در برنامه 724 مبلع 1206 ریال به عنوان کارمزد یا هزینه بعد از احراز هویت از حساب بانکی شما کسر می شود.
 • تاکنون تنها دو اپلیکیشن 724 و اپلیکیشن آپ، توانستند مجوزهای لازم برای ثبت چک صیادی را از بانک مرکزی دریافت کنند، پس بهتر است به برنامه های دیگر اعتماد نکنند، تا زمانی که از سوی بانک مرکزی تایید شوند.
 • در اپلیکیشن 724، به جز امکاناتی که برای صادر کنندگان چک ارائه می دهد، امکاناتی نیز برای دریافت کنندگان چک از جمله وضعیت چک صیادی خود ارائه شده است.
 • ثبت چک صیادی در برنامه 724، اختیاری است و اگر چکی در این سامانه ثبت نشود مانند روال قبلی، پذیرش می شوند.
سخن پایانی:

بعد از تصویب قانون ثبت چک در سامانه صیاد مشتریان باید ثبت،تایید و انتقال چک را در این سامانه ثبت کنند.علاوه بر سامانه ثبت چک،بانک مرکزی به منظور رفاه حال مشتریان اپلیکیشن 724 را به منظور ورود به سامانه چک صیادی را برای کاربران سیستم عامل های اندروید و سیستم عامل IOS ارائه کرده است.برای ثبت چک در این اپلیکیشن مراحل بالا را دنبال کنید.


مقالات مرتبط:

روش استعلام چک صیادی و قدیمی 

نحوه ثبت و صدور چک در سامانه صیاد بانک سپه 

از
2
رای