آموزش دیدن استوری بدون سین خوردن در واتساپ؛ دیدن مخفی استاتوس

آموزش دیدن استوری بدون سین خوردن در واتساپ؛ دیدن مخفی استاتوس گاهی اوقات بر اثر احساس کنجکاوی یا کنترل و نظارت بر روی فردی که برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است دوست داریم بدون اینکه متوجه شود استاتوس واتساپ وی را چک کنیم برای اینکار راه کار های متفاوتی وجود دارد.

از آنجا که امروزه WhatsApp به یکی از برنامه های پرکاربرد تبدیل شده است، اهمیت اقدام برای مشاهده وضعیت یا همان استاتوس (استوری) واتساپ بدون اینکه فرد متوجه شود یکی از سوالات متداول پرسیده شده است. آیا می توانیم این کار را انجام دهیم؟ چگونه می توان استوری WhatsApp شخصی را به صورت ناشناس مشاهده کرد. گاهی اوقات ممکن است همه ما بخواهیم برخی چیزها را محرمانه نگه داریم. علاوه بر این، اگر می خواهیم ناشناس باقی بمانیم، بهتر است از این روش استفاده کنیم. در این مقاله از وب سایت سلام دنیا، به آموزش دیدن مخفی استاتوس واتس اپ می پردازیم و چند روش برای دیدن مخفیانه استوری واتساپ ارائه می دهیم بدون اینکه او متوجه شود و به خطر بیفتید، ترجیحاً آفلاین باشید:

دانلود واتساپ و نحوه نصب و فعال سازی آن

دیدن مخفی استاتوس واتس اپ (دیدن وضعیت واتساپ مخفی)

آموزش دیدن مخفی استاتوس واتس اپ

آموزش 3 روش مختلف برای دیدن مخفیانه استوری واتساپ

1. مشاهده فایل های مخفی برای دیدن مخفی استاتوس واتس اپ

با دسترسی به فایل های مخفی می توانید وضعیت افراد را مشاهده کنید:

 • در این مرحله می توانید از هر فایل منیجری (مدیریت برنامه) در تلفن Android خود استفاده کنید. هدف ما دستیابی و دسترسی به فایل های مخفی است. برنامه ES File Explorer این ویژگی را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهد.
 • سپس گزینه See Hidden Files را روشن کنید. در این مرحله ، باید به پوشه WhatsApp media  بروید و پوشه WhatsApp را در حافظه داخلی تلفن تان پیدا کنید.
 • حالا می توانید پوشه "Status" را باز کنید.

دیدن مخفی استاتوس واتس اپ

 • در این مرحله، می توانید با استفاده از برنامه ES Image Browser یا هر برنامه دیگری وضعیت WhatsApp دیگران را از این قسمت باز کنید. مخاطب شما متوجه نمی شود که شما استوری وضعیت WhatsApp آنها را مشاهده کرده اید.
 • در این روش، استوری ها بلافاصله به روز رسانی نمی شوند. بعضی اوقات حتی اگر در WhatsApp هم به روزرسانی شده باشند باز هم نمایش داده نمی شوند.

2. Read Receipts برای دیدن مخفی استاتوس واتس اپ

این روش تنها روش رسمی برای مشاهده استوری جدید مخاطب بدون فهمیدن او است.

 • باید به خاطر داشته باشید که با غیرفعال کردن گزینه Read Receipts ، اعلان رسیدهای خوانده شده (تیک های آبی) یا همان Read Receipts برای چت های شما نیز غیرفعال می شود.
 • اما اگر نداشتن گزینه Read Receipts مخاطبین تان برای شما اهمیتی ندارد، پس ممکن است بهترین راه حل برای شما همین روش در نظر گرفته شود.علاوه بر این ، مخاطبین شما نمی توانند متوجه شوند که ایا پیام های آنها را می خوانید یا نه.
 • در تنظیمات حریم خصوصی WhatsApp شما ، گزینه "Read Receipts" وجود دارد. می توانید این گزینه را غیرفعال کنید.

حتما بخوانید: عدم نمایش تیک آبی در واتساپ (read receipts)


Read Receipts برای دیدن مخفی استاتوس واتس اپ
با این کار می توانید استوری WhatsApp مخاطب خود را بدون فهمیدن آنها مشاهده کنید. همچنین ، نمی توانید ببینید چه کسی استوری شما را نیز مشاهده کرده است. به خاطر داشته باشید که برنامه "Xposed Framework" باید روی تلفن شما نصب شده باشد تا بتوانید همه این کارها را انجام دهید.

3. Xposed Module برای دیدن مخفی استاتوس واتس اپ

ماژول Xposed روش دیگری برای مشاهده استوری مخاطبین تان است:

 • شما باید Xposed Module WhatsApp Extensions را بروی گوشی خود نصب کنید. سپس این ماژول را فعال کنید و پس از آن، گوشی خود را دوباره راه اندازی کنید. حالا ماژول را باز کرده و گزینه " turn off read receipts " را علامت بزنید.

 Xposed Module برای دیدن مخفی استاتوس واتس اپ

 • اکنون می توانید استوری WhatsApp دوستان خود را مشاهده کنید، بدون دانستن آنها می توانید استوری آنها را ببینید. علاوه بر این، مهمترین از همه، کسانی که اکنون استوری های جدید شما را مشاهده کرده اند را نیز مشاهده خواهید کرد.

پرسش های متداول درباره مشاهده استوری افراد بدون متوجه شدن آنها


حتما بخوانید: حذف اکانت واتساپ اموزش تصویری


چطور می توانم بدون متوجه شدن کسی استوری WhatsApp را چک کنم؟

 • می توانید به سادگی با رفتن به قسمت تنظیمات ، حساب کاربری، حریم خصوصی، و خاموش کردن Read Receipts این کار را انجام دهید.
 • پس از آن ، به استوری شخص بروید و استوری های جدید وی را مشاهده کنید. اما باید گزینه Read Receipts را تا زمان پایان یافتن آن استوری (که 24 ساعت است) غیرفعال نگه دارید.

وقتی در واتس اپ آنلاین هستم چطور می توانم آفلاین ظاهر شوم؟

 • باید به قسمت تنظیمات، تنظیمات چت / حریم خصوصی و سپس قسمت پیشرفته یا Advanced بروید.
 • وقتی در این قسمت هستید ، باید گزینه Last Seen Timestamp را غیرفعال کنید و برای بیشتر غیرفعال کردن برنامه Timestamp گزینه Nobody را انتخاب کنید.

اگر من وضعیت اخرین بازدید کسی را چک کنم او متوجه خواهد شد؟

تاکنون، چنین ویژگی برای WhatsApp وجود نداشته و هیچ برنامه شخص ثالثی هم وجود ندارد که به شما امکان بررسی این مورد را بدهد.

وقتی در واتس اپ آنلاین هستم چطور می توانم آفلاین ظاهر شوم

آیا می توانم بدون فهمیدن کسی او را در واتساپ بلاک کنم؟

مسدود کردن شخصی در WhatsApp هیچ اعلانی به شخصی که مسدود کرده اید ارسال نمی کند، اما وقتی شما را در یک گروه مشترک فعال ببیند و متوجه شود پیام هایش به شما تحویل داده نشده است، متوجه می شود که او را مسدود کرده اید.


حتما بخوانید: چگونه از هک واتساپ جلوگیری کنیم


آیا WhatsApp من تحت نظارت است؟

شما می توانید با استفاده از WhatsApp Web برای بررسی تمامی لیست دستگاهای باز (open sessions list) این موضوع را بررسی کنید.

نتیجه گیری

راز اصلی مخفی بودن است اکنون، هر یک از سه روش فوق می تواند استوری WhatsApp را بدون اطلاع فرد مقابل بررسی کند. در صورتی که بخواهید فعالیت استاتوس مشاهده شده را از طریق آیفون پنهان یا مسدود کنید، روشها خیلی ساده هستند و می توان برای این کار آنها را دنبال کرد ، مانند موارد بالا.


مقالات مرتبط:

آموزش جدیدترین ترفند ارسال عکس در واتساپ بدون افت کیفیت

آموزش جلوگیری از اد شدن در گروه واتساپ در اندروید و ایفون

آموزش واتس اپ نسخه وب و روش نصب واتساپ روی کامپیوتر

آموزش اضافه کردن مخاطب در واتساپ در اندروید و آیفون

از
66
رای