ورزش برای لاغری ران و سفت شدن کشاله ران با 10 حرکت ساده

ورزش برای لاغری ران و سفت شدن کشاله ران با 10 حرکت ساده داشتن ران های لاغر و کشیده که زیبایی و تناسب اندام را نشان می دهد، با کمی تمرین به دست می آید. پس با سلام دنیا همرا باشید تا 10 حرکت ورزشی برای لاغری ران و سفت شدن کشاله ران را بیاموزید.

ران های لاغر در یک روز ساخته نمی شوند. برای داشتن رانهایی قوی و متناسب که به نظر خارق العاده می رسند، به کاردیو زیاد و تمام حرکات مناسب و میزان استقامت مناسب احتیاج دارید. با این 10 تمرین که در این مقاله از سلام دنیا، آموزش دادیم. کمی به ران های داخلی خود عشق را نشان دهید و پاهای خوش فرم و زیبا که همیشه آرزو داشتید، بسازید.

بهترین تمرینات برای لاغری ران، سفت شدن و خوش فرم شدن کشاله ران

1. لاغری ران با حرکت : لانگ کیک پشت (LUNGE BACK KICK)

نقش اصلی عضله داخلی ران انعطاف پذیری و گسترش استخوان ران است. هنگامی که یک حرکت رو به جلو و به دنبال آن یک ضربه به عقب را انجام می دهید، عضلات داخلی ران را مجبور می کنید تا در دامنه و طیف کاملی از حرکت خود حرکت کنند.


حتما بخوانید: پر کردن گودی بغل ران در یک هفته


ورزش برای لاغری ران

2. ضربه دیاموند (DIAMOND KICKS) 

ضربه دیاموند موثر هستند و کشاله ران ، هسته و گلوتان را تقویت می کند. این ورزش ثبات مفاصل زانو و ران را بهبود می بخشد و تعادل و انعطاف پذیری شما را افزایش می دهد.

ورزش برای لاغری داخل ران ها

3. لاغری ران با حرکت: جک صلیبی (CROSS JACKS)

این حرکت در حالی که کل بدن شما را درگیر می کند و ضربان قلب را افزایش می دهد ، عضلات داخلی ران را نیز هدف قرار می دهد. این به شما کمک می کند کالری بیشتری بسوزانید و چربی بدن را کاهش دهید.

ورزش برای لاغر شدن ران

4. لاغری ران با حرکت: پل قورباقه (FROG BRIDGE)

این یک نسخه اصلاح شده از پل گلوت ( glute bridge) است که کشاله ران را تا حد بیشتری فعال و تقویت می کند. این تمرین همچنین به بلند کردن و خوش فرم شدن گلوت ها کمک می کند و باعث تثبیت ستون فقرات می شود.


حتما بخوانید: ورزش برای بزرگ شدن باسن


لاغری ران با حرکت، پل قورباقه

5. لاغری ران با حرکت: تاب دروازه (GATE SWINGS) 

تاب دروازه یک حرکت قلبی (کاردیویی) عالی است که ران ها، پاها ، گلوتها و عضلات اصلی شما را نیز تمرین می دهد. این ورزش تناسب هوازی شما را بهبود می بخشد ، سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد و از دست دادن چربی را افزایش می دهد.

ورزش برای لاغری و سفت شدن ران

6. لاغری ران با حرکت: CLAMSHELL معکوس

 CLAMSHELL معکوس تمرین کاملی برای خوش فرم شدند و سفت شدن ران داخلی است. این حرکت همچنین ران های خارجی را تقویت می کند و به ثبات عضلات لگن کمک می کند.

ورزش برای سفت شدن کشاله ران

7. لاغری ران با حرکت: تناسب اندام با وزن بدن (BODYWEIGHT LUNGES)

انجام تمرینات تک پا از طریق یک حرکت کامل هنگام ایستادن ، همانطور که در لانگ های وزن بدن انجام می دهید ، یک روش عالی برای هدف قرار دادن ران های داخلی است.


حتما بخوانید: 5 حرکت ورزشی عالی برای لاغری شکم با توپ پیلاتس


ورزش برای لاغر شدن ران

8. حرکات پیلاتس برای لاغری ران: کشیدن ران داخلی INNER THIGH LIFTS 

این ورزش پیلاتس، همانطور که از نامش شما مشخص است، رانهای داخلی شما را هدف قرار می دهد. عضلات داخلی ران نقش مهمی در کشیدن پاها به سمت مرکز بدن دارند و برای پایداری مفاصل زانو و ران بسیار مهم هستند. انجام لیفت های داخلی ران نه تنها ران های داخلی شما را تقویت و اصلاح می کند بلکه می تواند تعادل و ثبات شما را نیز بهبود بخشد.

چه ورزشی برای لاغری ران خوبه

9. لاغری ران با حرکت: پرش قورباغه ای (FROG JUMPS)

پرش قورباغه یک ورزش پلایومتریک است که به شما کمک می کند هم در حین ورزش و هم بعد از آن کالری بسوزانید. این حرکت باعث سفت شدن، خوش فرم شدن و همچنین کشیدن ران ها می شود.

ران خوش فرم با 10 حرکت ساده

10.  لاغری ران با حرکت : INNER THIGH RAISE TO PLANK

این یک ورزش چالش برانگیز است که رانهای داخلی را هدف قرار داده و فعال می کند ، قدرت هسته را بهبود می بخشد و به شما کمک می کند تا ران ها ، لگن و گلوتس خود را بکشید.

ورزش برای لاغری و سفت شدن کشاله ران

نکات نهایی برای لاغری ران و سفت شدن کشاله ران ها

  • نکته 1: تمرین خود را با گرم کردن سریع شروع کنید.
  • نکته 2: 2-3 تمرین از هر تمرین را در هر یک از 30 ثانیه تا 1 دقیقه انجام دهید.
  • نکته 3: تمرین را با روال کششی پایین تنه به پایان برسانید.
  • نکته 4: هر هفته 3 تمرین قلبی (کاردیو) انجام دهید و تمرینات بالاتنه، هسته و پایین بدن را به برنامه هفتگی خود اضافه کنید.
  • نکته 5: به یک رژیم غذایی مناسب ادامه دهید و در طول روز آب زیادی بنوشید.
سخن آخر

داشتن ران های لاغر و کشیده که زیبایی و تناسب اندام را نشان می دهد، با کمی تمرین به دست می آید. ما در این مطلب از بخش ورزش و تناسب اندام سلام دنیا به شما 10 حرکت ورزشی برای لاغری ران و سفت شدن کشاله ران یاد دادیم. امیدوارم برایتان مفید بوده باشد.


مقالات مرتبط:

بهترین ورزش برای لاغری بازو و چربی سوزی بازو

ورزش کراس فیت چیست + فواید و عوارض Crossfit برای بدن
 

از
19
رای