آموزش 5 حرکت ورزشی عالی برای لاغری شکم با توپ پیلاتس

آموزش 5 حرکت ورزشی عالی برای لاغری شکم با توپ پیلاتس لاغر کردن شکم و پهلو در مدت زمان کوتاه کار سختی نیست به شرطی اینکه روش صحیح انجام کار را بلد باشیم میتوانیم در کوتاه ترین زمان بهترین نتیجه را اخذ کنیم. پس دست به کار شوید تا از شر چربی های مزاحم رهایی یابید.

توپ پیلاتس یا توپ بدنسازی ابزاری عالی برای قرار دادن آن در تمرینات روزانه شماست، که خصوصاً وقتی صحبت از core work (یک جلسه ورزش که باعث تقویت عضلات تنه، به ویژه کمر و ناحیه شکم می شود) میشود به کار شما می آید. افزودن ضریب پیلاتس باعث می شود core شما در حین ورزش حتی بیشتر منقبض شود و شما را محکمتر و لاغرتر کند. این تمرینات سبک را دنبال کنید تا core خود را به چالش بکشید و در ایجاد ثبات بهتر کار کنید. در این مقاله از وب سایت سلام دنیا به آموزش حرکات ورزشی برای لاغری شکم با توپ پیلاتس، (ورزش برای کاهش چربی شکم با توپ بدن سازی) می پردازیم.

حرکات ورزشی برای لاغری شکم با توپ پیلاتس (بدنسازی)

1. کرانچ ، حرکت ورزشی برای کاهش چربی شکم با توپ

با قرار دادن کمرتان روی توپ ثبات شروع کنید. با قرار دادن دست ها در پشت سر، بینی خود را به سمت سقف کرانچ کنید. مهم است که به یاد داشته باشید هنگام انجام این تمرین، گلوتها را محکم فشار دهید. این حرکت را تکرار کنید تا دیواره شکم شما خسته شود.

کرانچ حرکت ورزشی برای کاهش چربی شکم با توپ


حتما بخوانید: بهترین رژیم غذایی و ورزش ها برای داشتن سیکس پک


2. پلانک حرکت ورزشی برای کاهش چربی شکم با توپ

این حرکت شبیه کوهنوردی است.با قرار دادن خود در موقعیت تخته ای در بالای توپ ثبات، core خود را مجبور می کنید تا وزن بدن خود را تثبیت کند. هر یک مرتبه یک قدم به سمت بالا بروید و باسن خود را موازی زمین و core را درگیر نگه دارید. هنگام انجام این اقدامات مفصل ران خود را نچرخانید و شانه های خود را جمع نکنید.

ورزش برای لاغری شکم با توپ بدنسازی

3.  V-sit ups حرکت ورزشی برای لاغری شکم با توپ

شبیه به حالت نشستن منظم و روزانه خود ، قرار است که به پشت خود دراز بکشید و توپ را در بین پاها قرار دهید. همانطور که توپ را با پاها بالا می آورید ، قرار است همزمان با دستان خود کرانچ بزنید تا به توپ برسید. توپ را از پاها به دستان خود منتقل کنید و همزمان هر دو را پایین بیاورید. این حرکت را با انتقال مداوم توپ از پاها به دستان خود تکرار کنید.


حتما بخوانید: 8 کاری که هرگز نباید قبل از ورزش انجام دهید


V-sit ups حرکت ورزشی برای کاهش چربی شکم با توپ

4. Roll outs حرکت ورزشی برای کاهش چربی شکم با توپ

از زانو شروع کنید و دستها را روی توپ جلوی خود قرار دهید. توپ را به آرامی از بدن دور کنید و زانوها را در همان وضعیت نگه دارید. تا جایی که می توانید توپ را به بیرون بچرخانید، core خود را درگیر و سینه خود را به سمت زمین نگه دارید. سپس آن را به عقب بچرخانید و تکرار کنید. مراقب باشید در طی این تمرین باسن خود را آویزان نکنید.

Roll outs حرکت ورزشی برای لاغری شکم با توپ پیلاتس


حتما بخوانید: ورزش های موثر برای انعطاف پذیری بدن


5. لمس پاشنه پا حرکت ورزشی برای کاهش چربی شکم با توپ

این تمرین شبیه همان چیزی است که در گذشته "چمدان یا suitcases" نامیده می شد. با قرار دادن توپ بین پاها شروع کنید. روی استخوان دنبالچه خود تعادل داشته و با زاویه 45 درجه به پشت خم شوید. در حالی که زانوها را خم می کنید، توپ را تا جایی که می توانید به سینه نزدیک کنید، به سمت پایین بروید تا با دو دست پاشنه های خود را لمس کنید. این حرکت را به داخل و خارج ادامه دهید و یادتان باشد که سینه خود را بالا نگه دارید. برای استفاده بیشتر از این تمرین، حداقل 20 تکرار از هر تمرین را تکرار کنید. پس از کامل شدن هر پنج مورد، دوره را سه تا چهار بار تکرار کنید تا چربی شکم شما کاملاً سوخته و آب شود.

لمس پاشنه پا حرکت ورزشی برای کاهش چربی شکم با توپ

در این مقاله به آموزش حرکات ورزشی برای لاغری شکم با توپ پیلاتس پرداختیم امیدواریم که نتایج لازم را برای لاغری سریع شکم با توپ را بگیرید و همچنین از ورزش کردن لذت ببرید.


مقالات مرتبط:

7 نوشیدنی فوق العاده که باید قبل از شروع تمرینات ورزشی استفاده کرد

18 راه عالی برای لاغری و کاهش وزن به طور طبیعی و بدون نیاز به ورزش کردن

8 ورزش مناسب در دوران بارداری برای پمپاژ بهتر خون از قلب

7 حرکت ورزش ساده برای بارداری و زایمان راحت و آسان

از
37
رای