چگونه دختردار شویم ؛ روش های طب سنتی برای داشتن فرزند دختر

چگونه دختردار شویم ؛ روش های طب سنتی برای داشتن فرزند دختر برخی از خانواده ها تمایل دارند که فرزند دختر داشته باشند. غذاهایی که باعث دختر دار شدن می شود و توصیه طب سنتی برای داشتن فرزند دختر و داروهای گیاهی برای دختر دار شدن را در سلام دنیا بخوانید.

آیا می دانید برای دختردار شدن چه باید کرد؟ یا غذاهایی که باعث دختر دار شدن می شود؛ کدامند؟ برخی از خانواده ها بنا به دلایلی تمایل دارند تا فرزندشان دختر شود. در دیدگاه طب سنتی یک سری دستورالعمل های غذایی و شیوه های سبک زندگی و ... وجود دارد که به شما کمک می کند تا فرزند دختر داشته باشید. در این مقاله از وب سایت سلام دنیا، قصد داریم تا اساسی ترین نکات از دیدگاه سنتی برای داشتن فرزند دختر را بیان کنیم. با ما همراه باشید.

چگونه دختردار شویم (روش های توصیه شده در طب سنتی برای داشتن فرزند دختر )

1. چگونه قبل از بارداری دختر دار شویم

واژن را جهت اسیدی کردن شست و شو دهید. یکی از توصیه های مهم طب سنتی در تعیین جنسیت پیش از بارداری، شست و شو رحم و واژن با یک مایع اسیدی بسیار رقیق مثل آب لیمو است که محیط را اسیدی کرده و احتمال دختردار شدن تان افزایش پیدا می کند. به خاطر داشته باشید که باید این کار را 5 تا 6 ماه قبل از بارداری شروع کرده و به طور متناوب انجام دهید. جهت شست و شو واژن و رحم با آب لیمو تنها کافی است تا یک قاشق مربا خوری آب لیمو را در یک لیوان آب (حدود 240 سی سی) ریخته و جهت شست شو واژن و رحم استفاده کنید. برای این منظور می توانید از سرکه سفید رقیق شده نیز استفاده کنید.


حتما بخوانید: پاکسازی رحم از عفونت برای بارداری با داروهای گیاهی


2. زمان مقاربت و تاثیر تغییرات فصل ها برای دختر دار شدن

یکی دیگر از توصیه های طب سنتی برای دختردار شدن این است که در فصل زمستان برای بارداری اقدام کنید. مقاربت در فصل بهار احتمال پسردار شدن را افزایش می دهد.

توصیه های طب سنتی برای دختردار شدن

3. برای دختر دار شدن چه باید بخوریم

کرفس، پیاز، کلم، کدو، کاکائو، غذای دریایی، شیر، لبنیات، ماء الشعیر و ... از جمله غذاهایی هستند که مصرف آنها برای دختردار شدن در طب سنتی توصیه می شود. به خاطر داشته باشید که مصرف خرما و هویج در دوران بارداری احتمال پسردار شدن را افزایش می دهد. کاهش مصرف نمک یا حدف نمک و غذاهای شور و انواع میان وعده هایی که حاوی سدیم هستند نیز می توانند برای دختردار شدن به شما کمک کنند.

4. رابطه جنسی پس از 6 تا 8 روز از پایان قاعدگی

در طب سنتی، توصیه می شود که برای داشتن فرزند دختر، 6 تا 8 روز پس از پایان قاعدگی جهت بارداری اقدام کنید.

5. چای گیاهی برای دختر دار شدن (داروهای گیاهی برای دختر دار شدن)

در صورتی که تمایل دارید تا فرزندتان دختر شود، چای گیاهی نعناع و زیرفون مصرف نکنید. علف گندم نیز از گیاهان ضد استرس و آرام بخشی است که برای داشتن فرزند دختر توصیه نمی شود. به جای اینها، می توانید دمنوش گل قاصدک مصرف کنید که برای داشتن فرزند دختر نیز بی خطر است. قاصدک یک منبع خوب از روی، منیزیم و ویتامین B است که محیط واژن خوبی را برای زنده ماندن اسپرم های دختردار فراهم می کند.


حتما بخوانید: خواص دمنوش گل قاصدک


چای گیاهی برای دختر دار شدن

6. تغذیه مرد نیز برای داشتن فرزند دختر مهم است

آقایان باید تا قبل از بارداری همسرشان، روزی یک قاشق چای خوری دمکرده رازیانه مصرف کنند و برای ناهار هم عدسی یا گوشت گوسفند آبگوشتی یا کبابی بخورند. زن و شوهر به همراه ناهار و شام نیز لیموشیرین مصرف کنند.

7. برای داشتن فرزند دختر، نحوه دخول نیز مهم است

در هنگام نزدیکی، نباید دخول عمیق اتفاق بیافتد، زیرا اسپرم های پسردار از اسپرم های دختردار بسیار سریع تر هستند. پس در هنگام انزال اگر فاصله بیشتری با رحم وجود داشته باشد، احتمال پیروزی اسپرم های دختردار از پسردار بیشتر است.

8. رابطه جنسی خود را افزایش دهید

توصیه شده که برای داشتن فرزند دختر تعداد دفعات رابطه جنسی تان را تا مدتی افزایش دهید. در این حالت اسپرم های شوهر کاهش پیدا می کند و در نتیجه اسپرم های پسردار کاهش پیدا می کند. در این حالت اسپرم های دختردار شانس بیشتری داشته تا خود را به رحم رسانده و احتمال باروری فرزند دختر را افزایش دهند.

9. غذاهای سردی مصرف کنید

در صورتی که می خواهید فرزندتان دختر شود، باید غذاهای سرد مصرف کنید و از مصرف غذاهای گرمی دوری کنید، زیرا مصرف غذاهای گرم می تواند احتمال پسردار شدن را افزایش دهد.


حتما بخوانید: چگونه پسردار شویم


مصرف غذاهای سرد برای دختر دار شدن

نتیجه گیری

برخی از خانواده ها تمایل دارند که فرزند دختر داشته باشند. طب سنتی روش هایی را برای داشتن فرزند دختر به شما توصیه می کند که با پیروی از این نکات می توانید احتمال داشتن فرزند دختر را افزایش دهید. به خاطر داشته باشید که قبل از شروع به انجام هر یک از اقدامات توصیه شده در این مقاله، ابتدا با پزشک خود مشورت کرده و توجه کنید که به کار بردن این روش ها تضمینی برای داشتن فرزند دختر نیستند.


مطالب مرتبط:

رژیم غذایی کامل برای دختر دار شدن

100 مورد از محبوب ترین نام دختران و پسران در اروپا و معنی آنها

آموزش لباس بافتنی نوزاد دخترانه و پسرانه، بافت سرهمی نوزاد

از
12
رای