32 ایده پولساز اثبات شده برای کسب درآمد سریع با سرمایه کم

32 ایده پولساز اثبات شده برای کسب درآمد سریع با سرمایه کم هیچ یک از 32 استراتژی درآمد زایی ذکر شده در این مطلب برای کسب سریع پول، به سرمایه زیاد نیاز ندارند. هدف آنها این است که شما را از این شرایط سخت خارج کنند. ایده های پولساز ساده و سریع مطرح شده در سلام دنیا را از دست ندهید.

گرفتار هستید؟ باید از کسی پول قرض بگیرید؟ ما در این مطلب از بخش موفقیت سلام دنیا در مورد موفقیت‌های کوچک و ایده‌ پولساز برای درآمدزایی صحبت می‌کنیم، البته نه درآمد میلیونی، بلکه به اندازه‌ای که بتوانید تعهدات ماهانه خود را برآورده کنید یا شما را از دست طلبکار مزاحم راحت کند تا با شما تماس نگیرد.

آیا ایده‌های پول‌ساز با سرمایه کم امکان‌پذیر هستند؟

هیچ یک از 32 استراتژی ذکر شده در این مطلب برای کسب سریع پول، به سرمایه زیاد نیاز ندارند. بعضی از آنها آسان تر از بقیه هستند، اما همه آنها تقریباً به سرمایه بسیار کمی نیاز دارند و یا نیاز به سرمایه ندارند. هدف آنها این است که شما را از این شرایط سخت خارج کنند. بعضی از این استراتژی ها برای به دست آوردن پول بیشتر مستلزم این هستند که در مکان خاصی باشید، در حالی که بقیه مستقل از مکان هستند، اما درنهایت همه آنها به خلاق بودن شما ختم می شوند. همه ما در برهه ای از زندگی خود در تنگنا قرار گرفته ایم، اما برای شخصی که متعهد شده است، همه چیز ممکن است.
 
قسمت مهمی از موفقیت در کار به طرز فکر مربوط می شود. هنگامی که پول ندارید، فکر کمبود و نداشتن در ذهن تان شکل می گیرد. ذهنیت کمبود، منفی است و فکر می‌کند که هیچ چیز کافی برای خلاص شدن از این وضعیت وجود ندارد. وقتی متوجه شدید اینطوری فکری می‌کنید، هر کاری از دستتان بر می آید انجام دهید تا ان را به ذهنیت فراوانی و پرنعمتی تبدیل کنید. افکار ما بطر زباورنکردنی قدرتمند هستند. ما روزانه بیش از 60 هزار فکر داریم، که بسیاری از آنها در ضمیر ناخودآگاه ما هستند، و البته بیشتر آنها تکرار می‌شوند. ما باید مراقب افکار خود باشیم. وقتی متوجه شدید که دارید منفی فکر می‌کنید، باید ذهن تان را از آن افکار دور کنید.


حتما بخوانید: 12 نکته قدرتمند برای غلبه بر افکار منفی 


 وقتی به دنبال سریع پول درآوردن هستید، غالباً از نظر مالی در شرایط سختی قرار دارید، حتی از تامین مخارج زندگی خود ناامید هستید، اما همه چیزهایی که داریم و هر چیزی که می‌شویم تا حدی از افکار ما ناشی می‌شود. به هرچه که می خواهید فکر کنید و همان خواهید شد. اگر می‌خواهید زندگی پرنعمت داشته باشید، افکار تان را اصلاح و درست پرورش دهید.

روانشناسی پول آوردن

صرف نظر از این که شما نیاز به درآمدزایی سریع دارید یا اینکه ما فقط در مورد کسب درآمد در طرح بزرگ صحبت می‌کنیم، یک روانشناسی مهم وجود دارد که قبل از ورود به استراتژی‌های درآمدزایی باید ذکر شود. اگر مدل ذهن فروید را مطالعه کنید، دستگاه روانشناختی را کشف خواهید کرد. این ساختار سه بخشی در ذهن شماست که تمام رفتارهای شما را کنترل می کند.
 
آن سه بخش عبارتند از اید(نهاد)، سوپرایگو(فراخود) و ایگو(خود). نهاد از بدو تولد در اعماق ناخودآگاه ما وجود دارد. این بخش منبع خواسته های ناگهانی و غریزی ماست. وقتی متوجه شدید کاری را انجام می‌دهید که می دانید نباید انجام دهید، در واقع نهاد خود را سرزنش کنید. فراخود یا سوپر ایگو بعداً در زندگی برای ایجاد تعادل در نهاد شکل می‌گیرد. از طریق تربیت، راهنمایی والدین و احساس جمعی و اعتقادات ما نهاد شکل می‌گیرد و از آن جدا می‌شود. افرادی که مراقب پول خود هستند می توانند از این بخش یعنی فراخود شان تشکر کنند.
 
خود یا ایگو، محرک تصمیم گیری است. بین شیطان (id) و فرشته (super-ego) روی هر دو شانه تصمیم می گیرد (بله، همه آن کارتون‌هایی که تا به حال دیده‌اید تا حدی درست هستند). ما صداهایی در ذهن خود داریم، و این به خود من بستگی دارد که تصمیم بگیرد کدام یک انجام شود. هدف آن این است که به نحوی رضایت نهاد را برآورده کند و در عین حال به فراخود هم توجه داشته باشد. برنامه‌های سریع ثروتمند شدن و رژیم های غذایی برای کاهش وزن به طور طبیعی محبوب هستند، زیرا در عین حال که به فرا خود هم توجه دارند، نهاد را هم ارضاء می‌کنند. کار ایگو وقتی چنین چیزی را می بیند کامل می‌شود.
 
درخواست "سریع" ناشی از میل ذاتی برای لذت بردن فوری است، بنابراین (اغلب اینطور است) وقتی به دنبال کسب درآمد سریع هستید مراقب چیزی که خیلی خوب به نظر می‌رسد باشید. محتاط باشید. به مکالمه در اعماق ذهن خود گوش دهید و تمام تلاش خود را برای رام کردن خلق و خوی حیوانی انجام دهید.
 
بهترین راه های درآمدزایی فوری کدام هستند؟ در حالی که جستجوی آنلاین زمانی که به پول سریع نیاز دارید میلیون ها نتیجه را به برای تان خواهد داشت، اما همه آنها مشروع و قانونی نیستند. این به شما بستگی دارد که این به اصطلاح موارد غیرقانونی را رد کنید. این استراتژی ها به شما کمک می کند تا در شرایط بهتر مالی قرار بگیرید، حتی اگر روش بسیار کوچکی باشد. پس از اتمام کار و کسب درآمد دلخواه، برنامه ریزی و تمرکز بر روی اهداف بزرگتر را از سر بگیرید.

روانشناسی پول

32 ایده پولساز برای درآمدزایی سریع

1. استراتژی درآمدزایی: برای تاکسی های اینترنتی اسنپ یا تپسی رانندگی کنید

شرکت هایی مانند اوبر و لیفت (که اپلیکیشن ایرانی ان اسنپ و تپسی هستند) فرصتی عالی برای پول درآوردن سریع هستند. برای کار در هر مکانی که زندگی می کنید، نیاز به سوابق رانندگی خوب، ماشین نسبتاً مدل بالا و مجوز دارید. اگر همه این موارد را دارید، می‌توانید در مواقعی که برای شما امکان پذیر است کار کنید، چه در وسط روز در ساعت شلوغی، و چه در ساعات پایانی شب در آخر هفته. انتخاب باشماست.


حتما بخوانید: پولدار شدن با بیت کوین


2. استراتژی درآمدزایی: در تحقیقات بازار شرکت کنید

در دانشگاه در تحقیقات زیادی شرکت کردم. این روش درآمدزایی نسبتاً سریع در قبال انجام کار کمی است. شرکتهایی که به دنبال نظرات مصرف‌کنندگان در مورد انواع محصولات و خدمات  خود هستند، شما را در اتاقی قرار می‌دهند تا نظر شما را بپرسند و ثبت کنند. فقط همین.

این کار اغلب شامل نوشتن یا بیان نظر شما، پاسخ دادن به نظرسنجی ها یا پرسشنامه ها، یا تبادل نظر در یک جلسه مناظره ای است. روش کار اهمیت زیادی ندارد، نکته این است که هر از گاهی می توانید به این شغل تکیه کنید. Focusgroup.com تنها یک شرکت خارجی است که به دنبال شرکت کنندگان در تحقیقات بازار محصولاتش است.

3. استراتژی کسب درآمد: فروش کتابها و بازیهای قدیمی از طریق اپلیکیشن ها

در ایران اپلیکشین‌های داخلی مانند دیوار، شیپور و غیره دسته بندی و فروش کتابها، بازیها و دستگاههای قدیمی را به کار نسبتاً آسانی تبدیل کرده اند. اگر کتابهای درسی گران قیمت از دوره دانشگاه‌تان دارید، می‌توانید درآمد زیادی از فروش آنها کسب کنید. مطمئن شوید که کتابها از وضعیت خوبی برخوردار هستند. اگر بخواهید کتاب‌هایی که در حال خراب شدن هستند یا بازی هایی که خراب شده اند را  بفروشید، بازخوردهای منفی پیدا خواهید کرد. به خاطر داشته باشید، هر گونه نقص، هرچقدر هم که کوچک باشد و هرچند تعداد کمی که به آسانی متوجه آن شوند ، را بیان کنید.

استراتژی درآمد زایی

4. استراتژی افزایش درآمد: فروش، یا فروش مجدد، لوازم الکترونیکی دست دوم

بازار لوازم الکترونیکی دست دوم بسیار گسترده است. می توانید در ایران از اپلیکیشن‌های داخلی مانند دیوار، شیپور و غیره برای فروش گوشی های آیفون قدیمی یا لب تاب های مک خود استفاده کنید. شما می توانید برای این نوع لوازم الکترونیکی حق بیمه دریافت کنید. حتی برخی از افراد این کالاها را با قیمت کمتری می خرند با خرید و فروش مجدد آنها درامد کسب می کنند.

شما همچنین می توانید از یک وب سایت مانند Gazelle برای فروش گوشی‌های دست دوم خود صرف نظر از نوع آن استفاده کنید. شرکت‌هایی مانند آن از خرید گوشی های دست دوم و بازسازی آنها یک مدل تجاری کامل ساخته اند. در هر صورت ، اگر این وسایل را در خانه خود قرار دهید‌، می توانید انتظار داشته باشید که مقداری پول را نسبتا فوری دریافت کنید.

5. استراتژی درآمدزایی: به سایت های کاریابی خدماتی مراجعه کنید

سایت‌هایی مانند TaskRabbit به شما امکان می‌دهد افرادی که به دنبال استخدام نیرو خدماتی محلی برای کارهای خانه هستند، ر ا پیدا کنید. وظایف همیشه کوچک نیستند این پلتفرم (به همراه سایر برنامه ها) کارهای بزرگتری مانند بازسازی خانه را نیز ارائه می دهد. آمازون در حال ورود به کسب و کار خدمات آمازون هوم می باشد. خدمات ذکر شده از تعمیرات بسیار کوچک تا کارهای بزرگتر که نیاز به تلاش قابل ملاحظه ای دارد، متفاوت است.

6. استراتژی کسب درآمد: تحویل دهنده یا پیک خدماتی باشید

هنگامی که در شرایط سختی هستید می‌توانید به عنوان پیک خدماتی مقداری پول نقد کسب کنید و حتی نیازی به ماشین ندارید، فقط یک دوچرخه برای تحویل در شهرهای شلوغ و مراکز شهر نیاز دارید. من اغلب از این روش برای تهیه غذا از مکان‌هایی که خودشان غذا را تحویل نمی دهند استفاده کرده ام‌، اما می توان از آن برای بسیاری از موارد استفاده کرد.

PostMates در وب سایت خود اعلام کرده است که می توانید تا 25 دلار در ساعت برای تحویل کالا درآمد داشته باشید. همچنین می‌توانید نکاتی را در این زمینه کسب کنید، بنابراین این گزینه عالی برای افرادی است که به دنبال انجام کاری در اوقات فراغت خود هستند، شبیه برنامه‌های بزرگ اشتراک گذاری تاکسی های اینترنتی که در همه فروشگاهای دانلود برنامه مثل اپ استور و گوگل پلی وجود دارد.

7. استراتژی‌های درآمدزایی: خرید و فروش قرارداد املاک و مستغلات

اگر فکر می‌کنید این کار پر هزینه است، اینطور نیست. شما می‌توانید قراردادهای املاک را بدون داشتن حق مالیکت  خرید و فروش کنید. این کار شامل خرید و فروش منازل کلنگی نمی شود‌، فقط یک قرارداد را تضمین کرده و آن را به یک شخص علاقمند می فروشید. فقط همین.

در بیشتر موارد می‌توانید این کار را با چند صد دلار انجام دهید تا حساب امانی یا اسکرو باز کنید. شرکتهایی مانند REWW  به آموزش نحوه انجام این کار اختصاص دارند. این استراتژی برای کسب درآمد کم خوب است، اما بطور بلقوه نتایج بیشتری در طولانی مدت بهمراه دارد.

8. ایده کسب درآمد: فروش طرح های دیجیتالی

اگر می‌توانید کالا دیجیتالی را طراحی کنید، می‌توانید طرح ها را به شرط دریافت سهمی از سود  آنها در سایتی مانند CafePress بفروشید. شما می توانید این کار را با برخی طراحان نرم افزارها انجام دهید. این کار می توانند شامل لوگوهای سفارشی، جملات الهام بخش و سایر طرح های موضوعی یا پرطرفدار و به روز باشند که برای اکثریت افراد جذاب هستند.


حتما بخوانید: مزایا و دلایل راه اندازی فروشگاه اینترنتی


می‌توانید برای کمک در این زمینه یک طراح استخدام کنید، اما هنوز باید ایده هایی را ارائه دهید. اگر خودتان طراحی را بلد باشید این کار برای شما بهتر جواب می‌دهد چون نیازی به هزینه اضافی برای طراح هم ندارد. آیتم های براساس تقاضا چاپ و تحویل داده می شوند. شما به سادگی سهمی از درآمد یعنی سود خود را دریافت می کنید. به طور مشابه، می توانید آیتم ها را در سایت Etsy نیز بفروشید.

ایده پولساز

9. استراتژی درآمدزایی: به سوالات در سایت های پرسش و پاسخ جواب دهید

افرادی وجود دارند که بصورت آنلاین به دنبال متخصص برای پرسشهای خود هستند. JustAnswer(و چندین سایت مانند آن) به پزشکان، وکلا، مهندسان و سایر افراد متخصص با دانش پیشرفته اجازه می‌دهد تا تنها با پاسخگویی به سوالات افرادی که در غیر اینصورت باید مبلغ هنگفتی برای این پاسخ ها بپردازند، درآمد کمی کسب کنند.

این پلتفرم یک منبع عالی برای مردم است. همچنین اگر به دنبال بدست آوردن کمی پول نقد هستید، سودآور هم است (برای زمان صرف شده). انتظار نداشته باشید که با پاسخ به سوالات ثروتمند می‌شوید، اما اگر در تنگنا مالی هستید می توانید چند دلار در این سایت ها یا موارد دیگر درآمد کسب کنید.

10. ایده پولساز برای کسب درآمد اینترنتی: در فایور برنامه‌های جذاب برگزار کنید

مهم نیست که چه نوع خدماتی ارائه می دهید، اما به احتمال زیاد می‌توانید آن را در Fivver یا فایور (فایور یک شرکت بین المللی آنلاین برای فروش خدمات، کار یا سرویس‌ها توسط فریلنسرها است) ارائه دهید. این سایت برای خدمات دیجیتال مانند طراحی گرافیک، طراحی وب، ایجاد کلیپ های صوتی یا تصویری کوتاه، خدمات ویرایش، نوشتن و غیره فوق العاده است.

فایور فراتر از مدل 5 دلار در هر گیگ توسعه یافته است. فایور(Fiverr Pro) بهترین استعدادها را در بستر خود جمع می کند. بسته به مهارت های خود، می‌توانید در اینجا به طور قابل توجهی خوب عمل کنید.

11. استراتژی برای درآمد‌زایی سریع: سگ‌گردانی

شبکه‌‌هایی وجود دارند که صاحبان سگ و سگ‌گردان‌هارا به هم معرفی‌ می‌کند. Rover یکی از بزرگترین شبکه‌‌های سگ‌گردان موجود است. بله، شما می‌توانید از شبکه‌های اجتماعی یا با مراجعه به خانه‌ها خدمات خود را تبلیغ کنید اما راه آسان استفاده از این سرویس‌هاست. اگر قصد دریافت نظرات مثبت هستید، کار خود را به نحو احسن انجام دهید؛ این می‌تواند در آینده که نیازمند پول هستید کمک خوبی باشد.

12. استراتژی افزایش درآمد‌: پرستاری کودک با Care.com

زمانی که به درآمد مختصر و سریع نیاز دارید می‌توانید به راحتی با پرستاری از کودکان مشغول شوید. والدین همه‌جا و همیشه نیازمند پرستار کودک هستند. سایت‌هایی مانند Care.com والدین را به پرستاران متصل می‌کند. خود کمپانی همه سوابق و دیگر قوانین را بررسی می‌کنند تا خیال والدین راحت باشد. البته شما می‌توانید در دایره شخصی افراد اطرافتان درخواست این کار را داشته باشید اما اگر به دنبال تکرار این شغل هستید در یک سایت مختص والدین در جستجو سرویس نگهداری از کودک ثبت نام کنید.

ایده افزایش درآمد

13. ایده پولساز با سرمایه کم: عکس‌هایتان را بفروشید

یا دارای چشمان عکاس می‌باشید؟ البته که برای درآمدزایی باید در این کار خبره باشید، اگر هستید می‌توانید عکس‌های خود را در ShutterStock یا iStockPhoto (و تعداد زیاد دیگر سایت‌ها) برای درآمدزایی غیر فعال با کاری که درباره ذوق دارید به فروش برسانید.

برای درآمدزایی سریع‌تر از راه عکاسی، از افرادی که برای ثبت مراسم ازدواج، نامزدی، تولد کودکان یا دیگر اتفاقات زندگیشان به دنبال عکاس هستند درخواست کار دهید. به یک دوربین خوب و مقداری تجربه نیاز خواهید داشت. شما قطعا می‌توانید برای درآمدی که واقعا به آن نیازمندید را از این طریق کسب کنید، صرف نظر از اینکه کجا زندگی می‌کنید.

14. استراتژی درآمد‌زایی: مربی خصوصی شدن

‌اگر فیتنس بلدید، می‌توانید مربی خصوصی باشید. افراد پول خوبی بابت مربی خصوصی می‌دهند، به خصوص اگر کسی باشید که فرد را در مسیر رسیدن به هدفش نگه می‌دارید. می‌توانید حامی باشید درحالی که از نظر درآمدی به خودتان نیز کمک می‌کنید.

حتی می‌توانید در تغذیه و برنامه غذایی و ... نیز فعالیت کنید. افراد مراجعه‌کننده به باشگاه ورزشی محله‌تان گزینه‌های خوبی برای این کار هستند اما با توجه به محلی که در آن زندگی می‌کنید ممکن است به یکسری مدرک مبتنی بر صلاحیت برای این کار نیاز داشته باشید (منظور موافقت باشگاه نیست). حتی می‌توانید برای تبلیغ خدماتتان از یک سایت مانند FitnessTrainer استفاده کنید.


حتما بخوانید: آموزش کسب درآمد از یوتیوب


15. استراتژی برای افزایش درآمد: آموزش به دانش‌آموزان

والدین همیشه برای سرمایه‌گذاری روی آینده فرزندشان مشتاقند. اگر دانش کافی در زمینه‌های ریاضی، علوم یا رایانه را دارید می‌توانید برای درآمد آموزش بدهید. هر دو سایت Indeed.com و Care.com موقعیت تدریس به دانش‌آموزان محلی ارایه می‌دهند. می‌توانید یکی از این پلتفرم‌ها را انتخاب کنید یا در دایره افراد اطرافتان یا در شبکه‌های اجتماعی مشتری پیدا کنید.

16. استراتژی کسب درآمد: تبلیغ برای شرکت‌ها با برچسب روی ماشین

پلتفرم‌هایی مانند Carvertise برند‌ها و شرکت‌ها را به رانندگان متصل می‌کند. روند کار ساده‌است، فقط نیاز است با تبدیل ماشینتان به یک بیلبورد متحرک برای دریافت مبلغی موافقت کنید. اگر صلاحیت داشته باشید، می‌توانید مبلغ ماهیانه‌ای در ازای تبلیغ با ماشینتان تعیین کنید و نیازی به پرداخت پولی برای این کار ندارید اما باید سابقه رانندگی خوب و ماشین تقریبا نو داشته باشید. باید به اندازه کافی ماشینتان را برانید تا برای برند مقرون به صرفه باشد که به شما دستمزد پرداخت داشته کند. اگر همه این‌ها را دارید می‌توانید درآمد جزئی توسط این کار داشته باشید.

ایده کسب درآمد بدون سرمایه

17. ایده پولسازی بدون سرمایه: کمک در باغبانی خانگی

در کار باغبانی خانگی کمک کنید، ارایه خدماتتان به عنوان یک باغبان محلی می‌تواند پول کافی نیاز‌های مالی مبرم را به سرعت برآورده کند. گزینه‌های متفاوتی از جمله کاشت نهال یا دانه‌ها تا پلانینگ باغ و دکوراسیون وجود دارد. اگر به کمی به همسایگان سر بزنید حداقل چند مشتری پیدا خواهید کرد و ارزشش‌ را دارد.


حتما بخوانید: آموزش کاشت زعفران در گلدان


18. استراتژی درآمد‌زایی: به خدمات نظافت خانگی مشغول شوید

پلتفرم‌های آنلاین زیادی برای پیدا کردن این کار وجود دارد یا می‌توانید به سادگی در محله‌‌تان تبلیغ یا پستی در شبکه‌های اجتماعی بگذارید. از Amazon's Home Services نیز می‌توانید استفاده کنید یا یک وب‌سایت یک صفحه‌ای ساده برای تبلیغ بسازید.

از هر کدام از راه‌ها، این روش یک روش خوب برای درآمد ساعتی بالای 20 است و تقاضای زیادی دارد. اگر نیاز‌های شما را برآورده می‌کند، می‌توانید به صورت بلند مدت هم به این کار مشغول شوید.  

19. استراتژی درآمد‌زایی کسب و کار: یک سامانده خانه بشوید

می‌توانید به راحتی ساماندهی خانه‌ها را انجام دهید، صنعتی که به دنبال سریال پربازدید  Tidying Up with Marie Kondo در نتفلیکس محبوبیت زیادی پیدا کرد. اگر فردی مرتب و منظم هستید و در ساماندهی فضاها خوب عمل می‌کنید، چرا این دست خدمات را به افراد اطرافتان ارایه ندهید؟ از اینکه چه تعداد مشتری حتی در شبکه‌ اجتماعی پیدا می‌کنید تعجب خواهید کرد. در این زمینه نیز سایتی مانند Care.com در متصل کردن سامانده‌‌ها با افرادی که به دنبال این سرویس هستند کاربردی است. بسته به اینکه میخواهید از طریق یک شرکت حرفه‌ای شروع به فعالیت کنید یا کسب و کار خود را راه بیندازید حق انتخاب با شماست.

20. استراتژی کسب درآمد با سرمایه کم: قالیشویی

یک ماشین قالیشویی اجاره از مغازه مربوط اجاره کنید یا اینکه یک عدد بخرید اگر فکر می‌کنید کار کافی پیدا خواهید کرد. احتمالا افراد زیادی نیازمند این خدمت را پیدا خواهید کرد که شاید آگاهانه به دنبالش نبوده‌اند. بر اساس اعتماد و قرارداد می‌توانید قالی را در خانه صاحب یا خارج از آنجا بشویید.

21. استراتژی درآمد‌زایی: اهدای خون

بر اساس اینکه گروه خونی شما رایج یا کمیاب است از هربار اهدا خون می‌توانید بین 20 تا 50 دلار درآورید. پلاسما هم می‌توانید اهدا کنید. ایالت‌های مختلف حداقل شرایط متفاوتی برای اهدای پلاسما دارند که باید به آن توجه شود. ‌اهدای پلاسما به کسانی که با سرطان خون و دیگر اختلالات سیستم ایمنی مبارزه می‌کنند کمک می‌کند. این روند مقداری پیچیده‌تر از اهدای خون است اما شما کاری بیشتر از همان اهدای خون نخواهید کرد.

22. کسب درآمد بدون سرمایه: خانه‌ها را برای اعیاد دکور کنید

سال نو، چراغانی کریسمس، عید پاک، 4 جولای یا هر عید دیگر می‌توانید با دکور کردن درآمد داشته باشید. این کار ممکن است شامل چراغانی کردن داخل یا خارج از خانه، دکور کردن درخت‌ها، درست کردن دکور و بازی‌ها باشد. ‌از اینترنت و شبکه‌های اجتماعی برای پیدا کردن مشتری استفاده کنید. در موارد شغلی این چنین گزینه‌های زیادی وجود دارد.

استراتژی افزایش درامد

23. راه‌های درآمد‌زایی: مشارکت در تحقیقات پزشکی

اگر از ریسک کردن نمی‌ترسید به مشارکت در تحقیقات پزشکی و آزمایش دارو‌ها فکر کنید. شرکت‌ها پول قابل توجهی برای این کار می‌دهند. باید به دنبال شرکت‌های مربوط به تحقیقات پزشکی باشید و عوارض جانبی را به جان بخرید. اگر با آن مشکلی ندارید در نتیجه آن درآمدی سریع و بدون زحمت خواهید داشت.

24. استراتژی درآمد‌زایی: یک اتاق خالی در AirBnB اجاره کنید

AirBnB می‌تواند پلتفرم فوق‌العاده‌ای برای اجاره کردن یک اتاق خالی باشد. پول خوبی دریافت خواهید کرد مخصوصا اگر در مقصد توریستی زندگی می‌کنید. اگر همسایگان اهمیتی ندارند این یک گزینه خوب است. می‌توانید با خانواده و دوستانتان مشترک زندگی کنید و دیگر خانه‌ها را اجاره دهید اگر واقعا به پول نیاز دارید.

25. کسب درآمد اینترنتی با سرمایه کم: به کار میکرو گیگز بر روی Mechanical Turk مشغول شوید

Mechanical Turk یک پلتفرم مربوط به آمازون است که به شما این اجازه را می‌دهد با انجام کار‌های کوچک درآمد داشته باشید اما توقع درآمد بالا نداشته باشید. این گیگ‌ها به معنای واقعی میکرو است و از چند سنت تا نهایت چند دلار است اما اگر زنجیره‌ای از آن‌ها بسازید، ممکن است کارساز باشد. به هیچ صلاحیت خاصی برای این کار نیاز ندارید. معمولا شامل کلیک کردن بر روی لینک‌ها، تحقیق، نظردهی، انجام مقدار light categorizing یا human-intelligence tasks به اختصار HITs است.

26. استراتژی درآمد‌زایی در خانه: لباس‌های قدیمی بفروشید

شاید درآمد زیادی نباشد ولی مقداری پول است بنابراین اگر نیاز دارید چرا نه؟ مخصوصا اگر دیگر از آن لباس‌ها استفاده نمی‌کنید. این کار مخصوصا در موارد لباس حاملگی، لباس قدیمی بچه‌ها و لباس‌های از مد افتاده بسیار مناسب است.

27. استراتژی درآمد‌زایی: یک حساب بلند مدت با سود باز کنید

بانک‌های محلی را برا ارایه حساب با سود جستجو کنید. بانک‌ها همیشه این سود‌ها را ارایه می‌دهند بنابراین می‌توانید مقداری پول دریافت کنید، اگر نیاز مالی دارید. این سود به اندازه ای نیست که بانک ورشکسته شود ولی 50 تا 100 دلار یا شایدم بیشتر دریافت خواهید کرد. ممکن است یک مقدار پس انداز ثابت برای باز کردن این حساب‌ها نیاز باشد (ولی نه همیشه).

28. استراتژی افزایش درآمد: یک وام کوچک بگیرید

اگر به دنبال یک وام شخصی کوچکید، می‌توانید یک وام کوچک کاری از Fundera یا Prosper بگیرید (خیلی کوچک). بسته به وضعیت مالی و استخدامی شما می‌توانید تاچند هزار دلار روی این روش حساب کنید. پلتفرم‌های زیادی هست که این وام‌های کوچک ارائه می‌دهند. باید آن‌هارا به بانک برگردانید ولی اگر نیاز شدید دارید به درد می‌خورد.

29.ایده پولساز با درآمد رویایی: برگزاری وبینار

به نظر سخت می‌آید اما وبینار‌ها یکی از راه‌های سریع درآمدزایی است. در این وبینارها شما با مخاطبان تحصیل کرده صحبت خواهید کرد. اگر به درستی برگزار شود، درآمد بالایی در یک دوره کوتاه خواهید داشت. ‌‌GoToWebinar تا الان بزرگ‌ترین پلتفرم است. Webinar Jam نیز یکی از پربارترین پلتفرم‌هاست. هر کدام را انتخاب کنید بسته به توانتان درآمد خواهید داشت. این کار به تمرین نیاز دارد اما در مواقع نیازمندی، درآمد سریع دارد.

ایده های پولساز

30. استراتژی درآمد‌زایی بدون سرمایه: شستن ماشین

مردم همیشه به دنبال تمیز کردن ماشینشانند. می‌توانید ماشین‌شوی متحرک بدون مکان همیشگی باشید. با افرادی که می‌شناسید صحبت کنید و اعلامیه پخش کنید و در صندوق‌های پستی قرارشان دهید. اگر در مورد آن جدی هستید، یک وبسایت یک صفحه‌ای درست کنید یا کارت بیزنس پخش کنید. با این کار با سرعت پول دریافت خواهید کرد.

31. ایده پولساز بدون نیاز به سرمایه: در Viator تور‌های پیاده روی را رهبری کنید

اگر در محله‌ای توریستی زندگی می‌کنید، به برگزاری‌ تور‌های پیاده‌روی بر روی پلتفرم Viator که یکی از بزرگترین پلتفرم‌های برگزاری تور در جهان است فکر کنید. برای صلاحیت باید تلاش زیادی بکنید. برای جذب سریع مشتری تور‌های رایگان برگزار کنید و در آخر تقاضای انعام کنید.

32. استراتژی درآمد‌زایی: رهن دادن وسایل ارزشمند

اگر از نظر مالی نیازمندید ولی به زودی پول گیرتان می‌آید، به رهن وسایل ارزشمندتان برای دریافت پول فکر کنید. البته که برای بازپس‌گیری آن وسایل نیاز به بازپرداخت هزینه با سود هستید. اگر به موقع بازپرداخت نکنید وسیله خود را از دست خواهید داد. اگر وسیله چیزی است که ارزش زیادی برایتان دارد این کار را انجام ندهید ولی اگر بر عکس آن بود می‌توانید بسته به شرایطتان واقعا بهش فکر کنید.

سخن آخر

همانطور که دیدید با یک ایده پولساز خوب می‌توان داشتن سرمایه درآمد قابل قبولی کسب کرد. برای این کار باید استراتژی‌های درآمدزایی اثبات شده را پیدا کنید و در اجرای آن پشتکار داشته باشید. اینترنت یکی از بهترین فضاهایی است که با حداقل سرمایه می‌توان کسب و کار خوبی در آن به راه انداخت و حتی در آینده‌ای نه چندان دور پول پارو کرد!


مقالات مرتبط:

50 مکان مخفی در خانه برای پنهان کردن اشیای با ارزش و پول از دید سارقین

موفقیت در کسب و کار با پرهیز از اشتباهات مرسوم منابع انسانی

از
31
رای