افراد درونگرا با چه کسانی ازدواج کنند؛ با درونگرا یا برون گرا

افراد درونگرا با چه کسانی ازدواج کنند؛ با درونگرا یا برون گرا افراد درونگرا با چه کسانی ازدواج کنند ؛ نتیجه قرار گذشتن یک درون گرا با یک برون گرا چیست؛ مزایا و چالش های ازدواج افراد درونگرا با برونگرا چیست و نکات قرار گذاشتن درونگرا ها در سلام دنیا بخوانید.

به عنوان یک درون گرا ، باید با یک برون گرا باشید یا با یک درون گرا؟ برای پاسخ به این سوال، از خود بپرسید که می‌خواهید از رابطه چه چیزی به دست آورید و افراد درونگرا با چه کسانی ازدواج کنند و هر دو مزاج مزایا و چالش های خاص خود را دارند، بنابراین قبل از اینکه متعهد شوید، این موارد را که نتیجه ازدواج درونگرا با برونگرا و ازدواج درون گرا با درونگرا صحبت کردیم و در این مقاله سلام دنیا در نظر گرفته شده اند را به خوبی مطالعه کنید تا بتوانید وارد یک رابطه آرام و پر از عشق شوید. با ما همراه باشید.

افراد درونگرا با چه کسانی ازدواج کنند

قرار گذشتن یک درون گرا با یک برون گرا 

شما یک حلقه اجتماعی داخلی خواهید داشت. گاهی اوقات افراد درونگرا دوست پیدا می کنند، به خصوص درونگراهایی که در گروه های بزرگ احساس راحتی نمی کنند یا برای غلبه بر کمرویی یا صحبت های کوچک تلاش می کنند. برونگرای شما احتمالاً در ملاقات و برقراری ارتباط با مردم ماهر است، که به این معنی است که شما نیز سود خواهید برد. اتفاقاتی خواهد افتاد. برونگراها کنش گرا هستند. آنها ایده، انرژی و نیاز شدید به بیرون رفتن و بودن در کنار مردم دارند. فرد برونگرا شما را از پیله درونگرای دنج خود در خانه بیدار می کند و باعث می شود زندگی را به گونه ای تجربه کنید که شاید هرگز به تنهایی تجربه نکرده اید.


حتما بخوانید: درون گرای برون گرا کیست


شما مکمل یکدیگر خواهید بود شما یک چیز یین یانگ خواهید داشت. «یک برون گرا می تواند شما را برای تفریح ​​در فضای باز از خانه بیرون کند، شما هم می توانید به برون گرا کمک کنید مکث کند و متوجه شود که درختان در برابر آبی آسمان چگونه به نظر می رسند. دمبلینگ می نویسد که یک فرد برون گرا می تواند موضوعات را برای بحث روی میز قرار دهد، شما می توانید تجزیه و تحلیل و تفاوت های ظریف را وارد بحث کنید. برون گرا از درگیری نمی ترسد. برونگراها در بیان افکارشان عالی هستند (گاهی اوقات، با ناراحتی درونگراها، هر فکری که به ذهنشان خطور می کند، هر چقدر هم که به ظاهر ناچیز باشد - نوعی تفسیر جاری درباره زندگی). خبر خوب این است که برای افراد برون گرا، بازی های حدس زدن وجود ندارد. آنها انتظار ندارند که شریک زندگی آنها ذهن آنها را بخواند و افکار و احساسات را مانند بعضی اوقات درونگراها در هم نمی ریزند.

قرار گذشتن  یک درون گرا با یک برون گرا 

اگر برون گرا شما چیزی می خواهد یا ناراحت است، متوجه خواهید شد. دمبلینگ به I, D می‌گوید: «برون‌گراها در بیرون کشیدن چیزها روی میز عالی هستند، به این معنی که درگیری‌ها حل می‌شود . "البته، شما باید بین مطرح شدن موضوع و بحث بیشتر تصمیم بگیرید یا نه - برخی از درونگراها از برون گرایی که چیزها را از آنها بیرون می کشد قدردانی می کنند، برخی دیگر از شریک برون گرا که به آنها زمان می دهد تا قبل از ادامه یک موضوع را بررسی کنند قدردانی می کنند. بحث. اما به طور کلی بودن با کسی که از درگیری نمی ترسد چیز خوبی است.» ممکن است مجبور شوید بیشتر تلاش کنید تا زمان تنهایی داشته باشید.

یکی از بزرگ‌ترین چالش‌ها این است که نیاز خود به زمان تنهایی را با نیاز ذاتی افراد برون‌گرا به معاشرت متعادل کنید. گاهی اوقات برای برونگراها سخت است که درک کنند که برای دور شدن از آنها به زمان آرامی نیاز ندارید، بلکه به این دلیل است که به زمان آرام نیاز دارید. دمبلینگ می گوید این شخصی نیست. نداشتن تنهایی کافی ممکن است باعث تنش در روابط شما شود. ممکن است ناگهان احساس کنید که نسبت به شریک زندگی خود بدون هیچ دلیل موجهی عصبانی هستید.  دمبلینگ می نویسد : "گاهی اوقات تنها یک عصر، یک شنبه، حتی چند ساعت خلوت برای تنظیم مجدد نیاز است." "داشتن یک اتاق مخصوص به خود می تواند کمک کند، به خصوص اگر احساس راحتی می کنید که در را ببندید."


حتما بخوانید: چگونه با افراد درونگرا رفتار کنیم


ممکن است مجبور شوید بیشتر صحبت کنید. ما درونگراها ممکن است گاهی مقصر باشیم که دیگران حدس بزنند که چه می‌خواهیم. دمبلینگ می‌گوید: «این مهم است که درونگراها بفهمند که وظیفه ما بیان نیازهایمان است. "شما باید به روشی واضح و محبت آمیز صحبت کنید و اگر متوجه شدید که منفعل و پرخاشگر هستید، خود را درگیر کنید." تیپ شخصیتی شما چیست؟ دانستن نوع خود می تواند به شما کمک کند تا از نقاط قوت طبیعی خود استفاده کنید. 

قرار گذشتن یک درون گرا با یک درون گرا

شریک زندگی شما، شما را "دریافت" خواهد کرد. مطمئناً مواردی وجود خواهد داشت که شما و شریک درونگرایتان به یک چشم نمی بینید، اما در بیشتر موارد، یک درونگرا دیگر راحت تر شما و نیازهای شما را درک می کند. دمبلینگ می‌گوید: «یک درون‌گرا دیگر به‌طور کامل نیاز شما به زمان آرام برای شارژ مجدد را درک می‌کند و احتمالاً در سکوتی همراه با شما همراه می‌شود – یا اگر به زمان تنهایی نیاز دارید، آن را شخصی نمی‌داند». بدون تفسیر در حال اجرا. تنها تفسیر در حال اجرا به ترتیب در سر شما و شریک درونگرا شما خواهد بود و مجبور نیستید به آن گوش دهید.

قرار گذشتن یک درون گرا با یک درون گرا 1

یک درونگرا دیگر متوجه خواهد شد که شما دو نفر می توانید حتی در سکوت احساس نزدیکی کنید. شریک زندگی شما به شما فشار نمی آورد تا معاشرت کنید. این بدان معناست که هیچ اجباری برای بیرون رفتن در شهر هر شنبه شب نیست. شما یک همراه برای سرگرمی آرام خواهید داشت. دمبلینگ می‌گوید: «احتمالاً از فعالیت‌های مشابه لذت خواهید برد، خواه پیاده‌روی طولانی، فقط گوش دادن به صدای پرندگان، شب‌های طولانی روی مبل با کتاب، یا آخر هفته‌های طولانی در خانه تماشای بازی تاج و تخت . موضوع این نیست که برون گراها از این چیزها لذت نمی برند، بلکه این است که اشتهای آنها برای این فعالیت ها به سرعت ارضا می شود و سپس برای اجتماعی شدن آماده می شوند. ممکن است منزوی شوید. شما و شریک درونگراتان ممکن است بخواهید بیرون بروید، اما هیچ یک از شما انگیزه یا انرژی لازم برای برنامه ریزی یک گردش را ندارید.


حتما بخوانید: تفاوت بین درون گرایی، خجالتی بودن و اضطراب اجتماعی چیست؟


یکی از راه‌های جلوگیری از این امر این است که به نوبت «برون‌گرا بازی کنید»—یکی از شما مسئولیت را بر عهده می‌گیرد، قرار ملاقات را برنامه‌ریزی می‌کند و به دیگری انگیزه می‌دهد که برود. اگر قبلاً شخصی در خانه وجود دارد، به راحتی می توانید دوستان خود را از بین ببرید و در آن بمانید. اما اگر در حال از دست دادن ارتباط با حلقه اجتماعی خود هستید، مراقب باشید. دمبلینگ می گوید که می خواهید دوستانی داشته باشید که بتوانید به آنها تکیه کنید. و یکی از درونگراهایی که برای کتاب با او صحبت کردم و رابطه اش به تازگی بد به پایان رسیده بود، به این نکته اشاره کرد که اگر به جای اینکه رابطه را کاملاً درونگرا نگه دارد، او را دور دوستانش می آورد، ممکن بود دوستانش قبل از این کار مشکلات بالقوه را ببینند و به او کمک کنند تا ببیند.

دمبلینگ می‌گوید: «آنها قبل از اینکه او خیلی عمیق باشد. ممکن است مجبور شوید برای گذراندن زمان با هم سخت‌تر کار کنید. دمبلینگ می نویسد : «اگر هر دوی شما آنقدر مستقل شوید که شروع به دویدن در مسیرهای موازی کنید، بیشتر وقت خود را صرف دنبال کردن علایق و سرگرمی های فردی کنید و اجازه دهید با هم بودن در پشت صندلی قرار گیرد، استقلال درون گراها می تواند  نتیجه معکوس داشته باشد. 

قرار گذشتن یک درون گرا با یک درون گرا 2

سخن آخر

دمبلینگ می‌گوید چه به یک فرد درون‌گرا یا برون‌گرا متعهد باشید، به یاد داشته باشید که برای احساس رضایت در یک رابطه، درون‌گراها به همان چیزهایی نیاز دارند که همه به آن‌ها نیاز دارند و این نیاز ها چیزی نیست جز احترام متقابل، ارتباط و سازش با یک دیگر. در صورت مفید بودن مقاله، لطفاً آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. امیدواریم این روش ها به شما در داشتن یک رابطه فوق العاده کمک کرده باشند.


مطالب مرتبط:

ویژگی افراد با عزت نفس پایین چیست

15 ویژگی عالی و خصوصیت رفتاری رهبران خوب

خودگویی منفی چیست؛ اثرات و روش جلوگیری از آناز
1
رای