14 تا از بهترین برنامه نوشتن متن روی عکس [نوشته ساز] برای آیفون

14 تا از بهترین برنامه نوشتن متن روی عکس [نوشته ساز] برای آیفون بهترین برنامه نوشتن متن روی عکس ؛ 14 نرم افزار رایگان عکس نوشته ساز برای آیفون، لینک دانلود بهترین اپلیکیشن افزودن و نوشتن متن روی عکس برای ایفون در سلام دنیا دانلود کنید.

همه ما در دنیای تکنولوژی زندگی می کنیم و کلیک کردن بروی عکس ها و اشتراک گذاشتن آنها در اینستاگرام جزیی از زندگی ما شده است. ما در این مقاله از سلام دنیا در مورد دانلود 14 مورد از بهترین برنامه برای نوشتن متن روی عکس برای آیفون برای اضافه کردن متن به عکس ها مانند canava .typi ,photo editor, hype type, phonto صحبت کردیم. باماهمراه باشید.

14 برنامه آیفون برای اضافه کردن متن به عکس برای آیفون

همه ما در دنیای تکنولوژی زندگی می کنیم و کلیک کردن بر روی عکس ها و به اشتراک گذاری آنها در رسانه های اجتماعی جزیی از زندگی ما شده است. من عاشق کلیک کردن بر روی عکس‌های مناسب اینستاگرام و ارسال آن‌ها هستم. برای این که این عکس ها را شخصی کنم متن و زیرنویس را به عکس‌هایم اضافه می‌کنم. اما، استفاده از برنامه های پیشرفته ویرایش عکس برای افزودن متن به تصاویر من چالش برانگیز می شود. خوشبختانه با برخی از بهترین برنامه برای نوشتن متن روی عکس برای آیفون را پیدا کرده ام.


حتما بخوانید: دانلود 11 برنامه برای نوشتن متن روی عکس در اینستاگرام گوشی


1. برنامه نوشتن متن روی عکس برای ایفون Picsart

PicsArt یک برنامه ویرایش عکس است که همچنین دارای قابلیت اضافه کردن متن به عکس است. می توانید متن را در سبک های مختلف اضافه کنید، رنگ آن را تغییر دهید، آن را برجسته کنید و حتی آن را خم کنید. بیش از 200 فونت برای انتخاب در برنامه وجود دارد.

جدا از افزودن متن، PicsArt به شما امکان می‌دهد عکس‌های خود را با ابزارهای مختلفی مانند ایجاد کلاژ، حذف پس‌زمینه یا اشیاء ناخواسته، افزودن فیلترها و موارد دیگر ویرایش کنید. با توجه به اینکه فقط یک برنامه است، مطمئناً از قابلیت های آن لذت خواهید برد.

مزایا

 • بیش از 200 فونت در دسترس است
 • گزینه های سفارشی سازی متعدد
 • ابزارهای متعدد ویرایش عکس

معایب

 • گاهی اوقات تاخیر دارد یا اشکال دارد.
 • قیمت: رایگان (اشتراک از 4.99 دلار شروع می شود)

دانلود برنامه Picsart

 برنامه افزودن عکس برای ایفون Picsart

2. برنامه نوشتن متن روی عکس برای ایفون Canva

این برنامه، تا حد زیادی، برنامه مورد علاقه من برای ساخت تصاویر تایپوگرافی است. Canva چندین گزینه الگو برای ارائه دارد و شما می توانید آن را مطابق با اولویت خود سفارشی کنید.

اما چیزی که بیشتر از همه در مورد این برنامه دوست دارم، تطبیق پذیری برنامه برای ایجاد هر چیزی و همه چیز است. فقط با اضافه کردن زیرنویس روی عکس‌هایتان خود را محدود نکنید. تصاویر تایپوگرافی خود را با طرح ها و قالب های زیبا ایجاد کنید.


حتما بخوانید: بهترین برنامه های ضبط مکالمه در آیفون با کیفیت عالی


مزایا

 • آسان برای استفاده
 • گزینه های سفارشی سازی متعدد
 • ابزارهای مختلف ویرایش عکس

معایب

 • قابلیت استفاده محدود در گوشی ها

قیمت: رایگان

دانلود برنامه Canva

برنامه افزودن عکس برای ایفون Canva

3. برنامه نوشتن متن روی عکس برای ایفون typorama

تایپوراما به صورت خودکار عکس ها و متون را به طرح های زیبا تبدیل می کند. برای ایجاد تصاویر زیبا با متن روی آنها به هیچ مهارت طراحی در سطح تخصصی نیاز نخواهید داشت.

این برنامه هیچ الگوی تنظیمی ندارد. به طور تصادفی سبک هایی ایجاد می کند که خوب به نظر می رسند. نسبت به نرم افزارها و برنامه های حرفه ای و پیشرفته بسیار زمان بر است.

مزایا

 • آسان برای استفاده
 • فونت ها و سبک های متعددی در دسترس هستند
 • بسیاری از ابزارهای تنظیم تصویر

معایب

 • ممکن است با برخی از اشکالات روبرو شود

قیمت: رایگان

دانلود برنامه typorama

برنامه افزودن عکس برای ایفون typorama

4. برنامه نوشتن متن روی عکس برای ایفون word Swag

برنامه Word Swag عکس های شما را به پست های متنی زیبا تبدیل می کند. با این برنامه استوری های زیبایی در فیس بوک و اینستاگرام درست کنید یا پست های نقل قول ایجاد کنید.

نه تنها دارای قالب هایی برای پست ها و داستان های رسانه های اجتماعی شما است، بلکه دارای قالب هایی برای ایجاد بنرهای وبلاگ و سایر اینفوگرافیک ها است. حتما همه آنها را امتحان کنید.

مزایا

 • حداقل رابط کاربری
 • تنوع گسترده ای از قالب ها
 • زیرنویس ایجاد می کند

معایب

 • ممکن است گاهی اوقات ویروسی باشد
 • برای حذف واترمارک به اشتراک Pro نیاز دارد.

قیمت: رایگان

دانلود برنامه word Swag

برنامه افزودن عکس برای ایفون word Swag

5. برنامه نوشتن متن روی عکس برای ایفون over edit&Add text to photos

Over همچنین یکی از برنامه های مورد علاقه من برای افزودن متن به عکس است. دارای بیش از 10000 قالب، گرافیک و فونت زیبا برای زیبا کردن پست های شما.

تنها چیزی که اکنون باید به آن فکر کنید متنی است که می خواهید با یک تصویر خاص مرتبط کنید. این برنامه چند طرح شگفت انگیز را به شما پیشنهاد می دهد که با عکس و متن شما مطابقت دارد. بهترین چیز در مورد این برنامه این است که نسبت به اکثر برنامه های این دسته زمان بسیار کمتری می برد.

قیمت: رایگان

دانلود برنامه over edit&Add text to photos

 برنامه افزودن عکس برای ایفون over edit&Add text to photos

5. برنامه نوشتن متن روی عکس برای ایفون photo editor

از میان طیف وسیعی از فونت‌هایی که با عکس شما مطابقت دارند انتخاب کنید و یک تصویر تایپوگرافی قدرتمند از آن بسازید. متن روی عکس خود را مطابق با انتخاب خود تغییر اندازه دهید، بچرخانید و تنظیم کنید. این برنامه همچنین به شما امکان می دهد متن ها رنگی ایجاد کنید که زیبایی خاصی به متن و تصویر ساده می دهد.

قیمت: رایگان

دانلود برنامه photo editor

 برنامه افزودن عکس برای ایفون photo editor

6. برنامه نوشتن متن روی عکس برای ایفون Hype-Type

آیا افزودن چیزهای عجیب و غریب به چیزها را دوست دارید؟ فقط چیزهای ساده  نیست، پس دوست من این برنامه برای شماست. متن خود را متحرک کنید و انیمیشن های متنی جالب را ایجاد کنید.

فقط یک نکته حرفه ای – زمانی که می خواهید مخاطبان شما روی عکس زیبایی که می خواهید پست کنید تمرکز کنند از این برنامه استفاده نکنید. فقط زمانی از آن استفاده کنید که پس‌زمینه ترکیبی داشته باشید و می‌خواهید کاربرانتان روی متن تمرکز کنند و نه پس‌زمینه.

قیمت: رایگان

دانلود برنامه Hype-Type

 برنامه افزودن عکس برای ایفون Hype-Type

7. برنامه نوشتن متن روی عکس برای ایفون phonto

برنامه Phonto برای افزودن فونت به عکس های شما مفید است. فونت های بسیار متنوعی برای انتخاب دارد و همچنین می توانید فونت های این برنامه را برای دسترسی سریع دانلود کنید.

این مانند یک زمین بازی برای همه کسانی است که با کلمات زیادی اشنایی دارند. با فونت های خود منحصر به فرد باشید و حس شخصی بودن را به کلمات خود بدهید.


حتما بخوانید: آموزش انتقال فایل از آیفون به کامپیوتر


مزایا

 • بیش از 400 فونت در دسترس است
 • گزینه های مختلف سفارشی سازی متن
 • امکان اضافه کردن فونت

معایب

 • پالت رنگ محدود هنگام افزودن رنگ ها

قیمت: رایگان

دانلود برنامه phonto

 برنامه افزودن عکس برای ایفون phonto

8. برنامه نوشتن متن روی عکس برای ایفون typic

اپلیکیشن تایپیک برای همه کسانی است که به دنبال یک اپلیکیشن حرفه ای برندسازی هستند. این به شما امکان می دهد متن را با لمس بسیار حرفه ای روی عکس های خود وارد کنید.

بنابراین، اگر به دنبال اپلیکیشنی با ویژگی ها و جزئیات حرفه ای هستید، باید به فکر خرید این اپلیکیشن باشید. علاوه بر افزودن متن بر روی تصاویر، می‌توانید الگوهای رفتاری و مجموعه‌ای از عناصر بصری دیگر ایجاد کنید.

قیمت: 2.99 دلار

دانلود برنامه typic

برنامه افزودن عکس برای ایفون typic

9. برنامه نوشتن متن روی عکس برای ایفون Quotes Creator – Quote Maker

در اینجا یک راه ساده اما خلاقانه برای به اشتراک گذاشتن افکار و ایده های خود با جهان وجود دارد. می توانید تصاویر پس زمینه را از برنامه یا گالری عکس خود انتخاب کنید و متنی زیبا برای اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی اضافه کنید. همچنین می توانید واترمارک، لوگو و کدهای QR را به تصویر اضافه کنید.

این یک رابط کاربری بصری دارد که استفاده از آن ساده است. علاوه بر این، دارای یک کتابخانه نقل قول های گسترده با کلمات زیبا در مورد زندگی، عشق، خلاقیت و الهام است. بیش از 100 فونت برای انتخاب و تعداد زیادی گزینه سفارشی سازی وجود دارد تا خلاقیت های شما از بین مردم متمایز شود.

قیمت: رایگان (3.99 دلار برای Pro)

دانلود برنامه Quotes Creator – Quote Maker

برنامه افزودن عکس برای ایفون Quotes Creator – Quote Maker

10. برنامه نوشتن متن روی عکس برای ایفون Over: Graphic Design Maker

این یک برنامه یک مرحله ای برای قالب های عکس و ویدیوی قابل تنظیم است. این به شما کمک می کند تا تصاویر زیبایی را با متنی طراحی کنید که به عنوان محتوای تأثیرگذار برجسته شود. همچنین می توانید پیشرفت های گرافیکی دیگری را اضافه کنید تا محتوای خود را متمایز کنید.

این برای هر کسی که به دنبال ایجاد برند خود، ایجاد زیبایی شناسی یکپارچه یا رشد رسانه های اجتماعی خود است، عالی است. مطمئناً از قالب ها و فونت های موجود در کتابخانه گسترده الهام خواهید گرفت.

قیمت: رایگان

دانلود برنامه Over: Graphic Design Maker

برنامه افزودن عکس برای ایفون Over: Graphic Design Maker

11. بهترین برنامه ادیت عکس آیفون: Text art

Text Art به شما امکان می‌دهد متنی را به شیوه‌ای هنرمندانه به عکس‌های خود اضافه کنید و به شما این امکان را می‌دهد که از بقیه متمایز شوید. برای رسیدن به این هدف، چندین فونت در سبک های مختلف ارائه می شود.

علاوه بر این، با از پیش تنظیمات رسانه های اجتماعی همراه است، بنابراین قبل از انتشار آن، اندازه بوم درست را دریافت می کنید. علاوه بر این، می توانید تصاویر خود را مانند رنگ، سایه، گرادیان و موارد دیگر تنظیم کنید.

دانلود برنامه ادیت عکس Text art

مزایا

 • آسان برای استفاده
 • فونت ها و سبک های متعددی در دسترس هستند
 • ابزارهای مختلف تنظیم و ویرایش

معایب

 • ویژگی های محدود

قیمت: رایگان

بهترین برنامه های ایفون برای افزودن عکس5

12. بهترین برنامه متن سه بعدی آیفون: Text on photo

Text on Photos یکی دیگر از برنامه‌هایی است که تنها بر روی افزودن متن به تصاویر شما تمرکز دارد. فونت های زیادی در دسترس است و شما می توانید فونتی را انتخاب کنید که به خوبی با تصویر شما مطابقت دارد. اگر نمی‌خواهید از یک عکس از گالری خود استفاده کنید، می‌توانید تصاویر استوک مختلفی را انتخاب کنید.

این یک رابط کاربری ساده برای استفاده دارد که به راحتی قابل پیمایش است. اندازه های مختلف بوم برای پست های رسانه های اجتماعی از جمله اینستاگرام، فیس بوک و موارد دیگر دارد. بسیاری از چیزهای خوب تحت اشتراک Pro هستند.

دانلود برنامه ادیت عکس Text on photo

مزایا

 • آسان برای استفاده
 • فونت ها و سبک های متعددی در دسترس هستند

معایب

 • ابزار کمتری برای ویرایش عکس

قیمت: رایگان 

بهترین برنامه های ایفون برای افزودن عکس6

13. بهترین برنامه ادیت عکس آیفون: Design Labs

Design Labs یک برنامه ویرایش عکس است که به شما امکان می دهد متن را به راحتی به تصاویر اضافه کنید. تعداد زیادی قالب برای انتخاب و سازماندهی آنها در پوشه های سفارشی دریافت می کنید. گزینه های متن پیشرفته ای دارد که به شما امکان می دهد موقعیت موارد دیگر را تغییر دهید.

همچنین می توانید متن را تاب دهید یا آن را به سه بعدی تبدیل کنید. علاوه بر این، دارای ابزارهای مختلف ویرایش عکس است که به شما در تنظیم دقیق تصاویر کمک می کند. این دارای گزینه های مختلف اندازه بوم برای پلتفرم های رسانه های اجتماعی است تا به شما کمک کند قبل از انتشار بهتر طراحی کنید.

دانلود برنامه ادیت عکس Design Labs 

مزایا

 • آسان برای استفاده
 • فونت ها و سبک های متعددی در دسترس هستند
 • سفارشی سازی متن بهتر

معایب

 • ممکن است گاهی اوقات کمی کالسکه باشد

قیمت: رایگان

بهترین برنامه های ایفون برای افزودن عکس7

14. بهترین برنامه مینیمال و در عین حال درجه یک ادیت عکس آیفون: Snapseed 

Snapseed یک ابزار عالی برای ویرایش عکس از خانه گوگل است. با این حال، خود را به تنها 38 سبک متن منحصر به فرد محدود می کند. علاوه بر این، می توانید موقعیت، اندازه، رنگ و کدورت متن را سفارشی کنید.

هیچ فونت اضافی در دسترس نیست، بنابراین شما گزینه های محدودی دارید. از جنبه مثبت، شما ابزارهای حرفه ای ویرایش عکس را برای بهبود ظاهر عکس های خود دریافت می کنید.

دانلود برنامه افزودن متن به عکس Snapseed

مزایا

 • آسان برای استفاده
 • بسیاری از ابزارهای تنظیم تصویر
 • 38 سبک متن

معایب

 • گزینه های سفارشی سازی متن محدود

قیمت: رایگان

بهترین برنامه های ایفون برای افزودن عکس9

سخن آخر

این برنامه ها مطمئناً در زمان و انرژی شما بسیار صرفه جویی می کنند و در عین حال یک پست اینستاگرام توپ برای شما ایجاد می کنند. این برنامه ها را امتحان کنید و تجربه خود را با من به اشتراک بگذارید.


مقالات مرتبط:

دانلود 7 تا از بهترین برنامه ریکاوری برای بازیابی اطلاعات آیفون

تبدیل فیلم به صدا در آیفون با 7 روش ساده و کاربردیاز
2
رای