دانلود 6 بهترین برنامه شباهت چهره به سلبریتی ها و افراد مشهور

دانلود 6 بهترین برنامه شباهت چهره به سلبریتی ها و افراد مشهور برنامه منم شبیه کی هستم ؛ برنامه تشخیص شباهت چهره با افراد مشهور ؛ لینک دانلود 6 تا از بهترین برنامه شباهت چهره به سلبریتی ها، اپلیکیشن درصد شباهت چهره اندروید چگونه کار می‌کنند در سلام دنیا بخوانید.

اگر شما یک استارتاپ یا کارآفرین هستید که آرزوی ساخت چیزی غیرعادی برای بازار دارید، این وبلاگ وب برای شما مناسب است. اپلیکیشن‌های تشخیص شباهت چهره با افراد مشهور و سبلریتی ترند هستند و ممکن است از آن بهره ببرید. از این رو برای دانستن جزئیات بیشتر در مورد دانلود نرم افزار درصد شباهت چهره اندروید به خواندن ادامه مطلب از سلام دنیا بپردازید. با ما همراه باشید.

برنامه های تشخیص شباهت چهره با افراد مشهور

ممکن است گاهی فکر کرده باشید: "شبیه چه فرد مشهوری هستید؟" یا چهره شما با یک فرد مشهور مطابقت دارد؟ خوب، شما می توانید افکار خود را در حال حاضر متوقف کنید. همانطور که با فضیلت تکنولوژی، شما قدرت را در دستان خود دارید. با این اپلیکیشن های find my celebrity look alike به راحتی می توانید مسابقات افراد مشهور را پیدا کنید. باید عکسی از خود ارسال کنید تا بدانید شبیه کدام فرد مشهور هستید. بعداً فیلترها را انتخاب کنید و کارتان تمام شد. این برنامه ها ویژگی های صورت شما را تجزیه و تحلیل می کنند و همزاد شما را پیدا می کنند. در حال حاضر، تعداد زیادی از این برنامه ها در بازار وجود دارد. بنابراین اگر می خواهید بهترین برنامه را برای شناختن دوقلوی مشهور خود پیدا کنید، در مکان مناسبی هستید.


حتما بخوانید: بهترین نرم افزارهای هوش مصنوعی برای برنامه نویسی


افزایش محبوبیت و استفاده از اپلیکیشن‌های شبیه‌سازی چهره به سلبریتی‌ها

با افزایش علاقه به رسانه‌های اجتماعی، مردم برای یافتن اپلیکیشن‌های شبیه به افراد مشهور من عجله کرده‌اند. بنابراین این برنامه ها اخیراً به شدت توسط مردم استفاده شده است. Millennials و Gen-Z از این برنامه ها برای نمایش همتایان مشهور خود استفاده می کنند. در سال 2022، حدود 4.59 میلیارد کاربر رسانه های اجتماعی وجود داشت. این مقدار تا پایان سال 2027 به 5.85 میلیارد خواهد رسید. فناوری که این افراد مشهور مانند من را تسهیل می کند، تشخیص چهره است. از چند سال گذشته، دقت این فناوری پیشرفت زیادی کرده است. از این رو باعث محبوبیت آن در بین مردم شده است.

سایت ها و برنامه های تشخیص شباهت چهره با افراد مشهور

طبق آمار Statista، برنامه‌های تشخیص چهره باید تا پایان سال 2028 پیش‌بینی بازار 12.67 میلیارد دلاری داشته باشند. پیش از این در سال 2021، این مبلغ 5 میلیارد دلار بود. اگر به شدت در برنامه های رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام فعال هستید، ممکن است فیلترهایی شبیه به افراد مشهور دیده باشید. این فیلترها درست مانند برنامه های کاربردی موبایل عمل می کنند. و در کمال تعجب، پاسخ های شگفت انگیزی از کاربران دریافت کرده اند. به عنوان مثال، یک فیلتر شبیه به افراد مشهور اکنون حدود 22 میلیون بازدید در سراسر جهان دارد. از این رو، آمار به شما کمک می کند تا علاقه افراد به تطابق افراد مشهور را درک کنید.


حتما بخوانید: نحوه استفاده از هوش مصنوعی Microsoft Designer برای طراحی عکس


معرفی شش اپلیکیشن برتر شبیه‌سازی چهره به سلبریتی‌ها

1. اپلیکیشن برتر شبیه‌سازی چهره به سلبریتی‌ها: برنامه Gradiant

Gradient یک اپلیکیشن محبوب است که توسط هوش مصنوعی پشتیبانی می شود. دارای ویژگی های ویرایش عکس به همراه توانایی تشخیص اینکه چهره شما با کدام شخصیت معروف مطابقت دارد. بنابراین، کار به عنوان یک یاب شبیه افراد مشهور به شما کمک می کند تا با پیشینه قومی خود مطابق با ویژگی های صورت خود آشنا شوید. این اپلیکیشن همچنین به کاربران کمک می کند تا تصاویر خود را ویرایش کرده و آن ها را تجلیل کنند. از این رو این برنامه ای است که به طور همزمان دو هدف را انجام می دهد. حدود 100+ فیلتر و 50+ بافت غیر معمول دارد. این بافت ها و فیلترها تصویر شما را زیباتر نشان می دهند. این اپلیکیشن بیش از ده میلیون بار در فروشگاه گوگل پلی دانلود شده است.

دانلود برنامه شبیه‌سازی چهره Gradiant

ویژگی های Gradient عبارتند از:

 • پیدا کردن دقیق چهره مشهور
 • تسهیل برآورد قومیت
 • به شما کمک می کند با افرادی که شبیه آنها هستید هماهنگ شوید.

معرفی اپلیکیشن برتر شبیه‌سازی چهره به سلبریتی‌ها 1

2. اپلیکیشن برتر شبیه‌سازی چهره به سلبریتی‌ها: برنامه celebs

Celebs یکی از معروف ترین برنامه ها برای پیدا کردن چهره مشهور شما است. این یک برنامه بدون هزینه است که توسط یادگیری ماشینی طراحی شده است و می تواند نتایج دقیق و بدون مشکل ارائه دهد. در ارائه مقایسه سریعتر است. این برنامه شامل پایگاه داده عظیمی از افراد مشهور در سراسر جهان از همه بخش ها مانند هالیوود و بالیوود است. از این رو اگر می خواهید بدانید شبیه کدام یک از افراد مشهور بالیوود هستید، افراد مشهور می توانند انتخاب خوبی باشند. می توانید به راحتی برنامه Celebs را با رسانه های اجتماعی خود متصل کرده و نتایج را به اشتراک بگذارید. بنابراین راحتی مزیت این برنامه است. افراد مشهور بیش از 1 میلیون بار در فروشگاه Google Play را دانلود کرده اند.

دانلود برنامه شبیه‌سازی چهره celebs

ویژگی های برنامه celebs:

 • تشخیص و تطبیق آسان چهره افراد مشهور
 • دغام بهتر و بدون دردسر رسانه های اجتماعی برای اشتراک گذاری

معرفی اپلیکیشن برتر شبیه‌سازی چهره به سلبریتی‌ها 2

3. اپلیکیشن برتر شبیه‌سازی چهره به سلبریتی‌ها: برنامه star by face

نام ستاره از روی چهره برنامه چیزهای زیادی به شما می گوید. به فناوری تشخیص چهره متکی است و از کاربران می خواهد که تصاویر خود را آپلود کنند. این تصاویر باید کیفیت بالایی داشته باشند. و در کسری از ثانیه تشخیص می دهد که شبیه کدام فرد مشهور هستید.

دانلود برنامه شبیه‌سازی چهره star by face

این نرم افزار هر یک از اجزای صورت، مانند بینی، دهان و صورت را برای ایجاد یک الگو ارزیابی می کرد. بعداً آن الگو را برای ایجاد یک تطابق دقیق در موقعیت قرار می دهد. بیش از 100 هزار دانلود در فروشگاه Google Play گزارش کرده است.


حتما بخوانید: بهترین سایت های جایگزین DeviantArt


ویژگی های Star by Face:

 • فناوری بهتر برای تشخیص چهره
 • بهترین تطابق را از طریق چارچوب خنثی پیدا می کند.

معرفی اپلیکیشن برتر شبیه‌سازی چهره به سلبریتی‌ها 3

4. اپلیکیشن برتر شبیه‌سازی چهره به سلبریتی‌ها: برنامه Y-Star

Y-Star همچنین یکی از برنامه های جستجوگر شبیه افراد مشهور است که می تواند داده ها را در عرض چند ثانیه پردازش کند. بعد از اینکه فقط عکس خود را آپلود کردید، ویژگی های صورت را تجزیه و تحلیل می کند و مشخص می کند که با کدام فرد مشهور مطابقت دارد. از این رو در عرض چند ثانیه، نتایجی را در مقابل چشمان خود خواهید داشت. همچنین، به اشتراک گذاری نتایج خود را می توان به راحتی با امکانات یکپارچه سازی این برنامه انجام داد. می تواند به شما کمک کند در پلتفرم هایی مانند فیس بوک، اینستاگرام و دیگران به اشتراک بگذارید. Y-Star بیش از 1 میلیون دانلود در فروشگاه Google Play گزارش کرده است.

دانلود برنامه شبیه‌سازی چهره Y-Star

ویژگی های Y-Star:

 • الگوی صورت شما را ترسیم می کند و سپس آن را با افراد مشهور مقایسه می کند
 • بی عیب و نقص با سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ادغام می شود
 • فهرستی از همه افراد مشهوری که چهره شما با آنها مطابقت دارد ارائه می دهد

معرفی اپلیکیشن برتر شبیه‌سازی چهره به سلبریتی‌ها 4

5. اپلیکیشن برتر شبیه‌سازی چهره به سلبریتی‌ها: برنامه Celeb Twin

Celeb Twin اپلیکیشنی است که برای کاربران iOS در دسترس است. این برنامه دارای ویژگی های خلاقانه و شگفت انگیزی است که شبیه به سایر برنامه های شبیه به مشهور است. با Celeb Twin به راحتی می توانید بفهمید چهره شما با کدام شخص مشهور مطابقت دارد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد که این برنامه را متفاوت می کند این است که یک مطابقت و سه شباهت بیشتر را ارائه می دهد. بنابراین فقط عکس خود را بگیرید تا نتیجه بگیرید.

دانلود برنامه شبیه‌سازی چهره Celeb Twin

ویژگی های Celeb Twin:

 • امکان اشتراک گذاری تصاویر و تصاویر در شبکه های اجتماعی
 • این کمک می کند تا افراد مشهور سازگار را در عرض چند ثانیه پیدا کنید
 • از فناوری تشخیص چهره استفاده می کند

معرفی اپلیکیشن برتر شبیه‌سازی چهره به سلبریتی‌ها 5

6. اپلیکیشن برتر شبیه‌سازی چهره به سلبریتی‌ها: برنامه My Replica

اگر می خواهید به عکس خود یک لمس حرفه ای اضافه کنید، My Replica می تواند انتخاب خوبی باشد. دارای فیلترهایی است که می تواند عکس شما را واقعی جلوه دهد. این برنامه ای است که ویژگی های بسیاری را در زیر یک سقف ارائه می دهد، مانند فیلترهایی که بهترین فیلتر رتوش شده و حتی شبیه به افراد مشهور را ارائه می دهند. ایجاد برنامه مانند موضوعات اینستاگرام می تواند با فناوری تشخیص چهره به شما کمک کند که چه چهره مشهوری دارید.

دانلود برنامه شبیه‌سازی چهره My Replica

همچنین، دارای فناوری یادگیری ماشینی پیشرفته است تا به شما در ویرایش تصاویر در بهترین حالت کمک کند. از این رو My Replica می تواند تمام نیازهای شما را برآورده کند. استفاده از برنامه My Replica می‌تواند به شما کمک کند با فناوری تشخیص چهره؛  چهره‌های مشهوری را پیدا کنید. همچنین، دارای فناوری یادگیری ماشینی پیشرفته است تا به شما در ویرایش تصاویر در بهترین حالت کمک کند. از این رو My Replica می تواند تمام نیازهای شما را برآورده کند.

ویژگی های My Replica:

 • از یادگیری ماشینی پیشرفته استفاده می کند
 • روش ساده برای پیدا کردن یک مسابقه مشهور
 • دقت بهتر از نظر نتایج.

معرفی اپلیکیشن برتر شبیه‌سازی چهره به سلبریتی‌ها 6

این اپلیکیشن‌های شبیه به افراد مشهور چگونه کار می‌کنند؟

تشخیص چهره فناوری پیشرو است که توسط هر اپلیکیشن شبیه به افراد مشهور من استفاده می‌شود. یک توسعه دهنده از API هایی مانند Kairos، Microsoft Face API و غیره برای توسعه این برنامه استفاده می کند. از این رو توسعه دهنده برنامه را استخدام کنید که با تمام این آخرین فناوری ها راحت باشد. هر برنامه سه مرحله را دنبال می کند: ورودی، پردازش و خروجی. از این رو روند کار برنامه های یاب دوقلوی مشهور یکسان است. در اینجا روشی است که این برنامه ها دنبال می کنند.


حتما بخوانید: بهترین سایت های فریلنسری خارجی برای انواع شغل ها


 • تشخیص چهره و آنالیز: دوربین تشخیص تصویری را که آپلود کرده اید تجزیه و تحلیل می کند. تصویر باید به صورت دو بعدی باشد زیرا تصاویر افراد مشهور ذخیره شده در پایگاه های داده در قالب یکسان خواهد بود. صورت انسان دارای بسیاری از علائم قابل تشخیص است که نقاط گرهی نامیده می شوند. این فناوری تشخیص چهره این نقاط گرهی را اندازه گیری می کند. برخی از نقاط گره فاصله بین چشم ها، طول بینی و بسیاری موارد دیگر است.
 • چاپ چهره: درست مانند اثر انگشت، چهره انسان نیز اثر منحصر به فرد خود را دارد. پس از تجزیه و تحلیل ویژگی های چهره، با استفاده از یک فرمول به مقدار عددی تبدیل می شود. این به شما کمک می کند تا امضای صورت را به دست آورید.
 • پیدا کردن مسابقه: بعداً در پایان، چاپ چهره شما را با افراد مشهور مطابق داده های ذخیره شده در پایگاه داده مقایسه می کند. از این رو به این ترتیب نتایج نهایی خود را دریافت می کنید.

نحوه عملکرد برنامه های شباهت چهره با افراد مشهور

این اپلیکیشن‌های شبیه به افراد مشهور چگونه کسب درآمد می‌کنند؟

1. تبلیغات

تخمین زده می شود که بازار بازاریابی تلفن همراه تا پایان دهه به 57.85 میلیارد دلار برسد. از این رو به جرات می توان گفت که تبلیغات یکی از بهترین راه های کسب درآمد از اپلیکیشن های موبایل است. برنامه های شبیه به افراد مشهور می توانند شروع به نمایش تبلیغات در برنامه کنند. همچنین، اگر آنها به سمت بازاریابی وابسته بروند، می توانند مبلغ خوبی را از شبکه های شخص ثالث دریافت کنند. تبلیغات را می توان در هر دو برنامه iOS و Android نمایش داد. مالک برنامه به ازای هر تبلیغ نمایش داده شده در برنامه خود مبلغی دریافت می کند. با این حال، سود ممکن است نوسان داشته باشد و به ملاحظات مختلفی بستگی دارد. داشتن تبلیغات زیاد می تواند کاربران را عصبانی کند و آنها را مجبور به حذف برنامه ها کند. از این رو ارائه تبلیغات بهینه ضروری است.

2. خریدهای درون برنامه ای

 با خریدهای درون‌برنامه‌ای، مالک برنامه می‌تواند مستقیماً ویژگی‌های مجازی ممتاز و خدمات برنامه‌نویس برنامه موبایل را به کاربران ارائه دهد . علاوه بر این، خریدهای درون‌برنامه‌ای برای استفاده از آن ویژگی‌های منحصربه‌فرد هزینه دریافت می‌کنند. از این رو مشتریانی که می خواهند از این ویژگی ها استفاده کنند باید هزینه آن را بپردازند. این ایده باعث تحریک مشتریانی می شود که می خواهند جلوتر بمانند و مشتاق هستند که چشمگیر باشند.


حتما بخوانید: بهترین وب سایت های ایده یابی


3. اشتراک

 یکی از روش های متعدد برای کسب درآمد از این اپلیکیشن ها ارائه بهترین خدمات به مشتریان برای مدت کوتاهی است. در بسیاری از برنامه‌های شبیه به افراد مشهور، برخی از افراد مشهور فقط در نسخه‌های پولی گنجانده شده‌اند. از این رو اگر بخواهند به شباهت آن افراد مشهور دسترسی پیدا کنند، باید هزینه کنند. ممکن است در مورد اشتراک برای آموزش ها، خدمات صوتی یا ابری شنیده باشید. از این رو، افزودن محتوای آموزنده به برنامه شبیه به افراد مشهور برای درآمدزایی ایده خوبی است.

4. حمایت مالی

 تبلیغ اپلیکیشن شما روش دیگری برای کسب درآمد از طریق اپلیکیشن موبایل شماست. اما قبل از استفاده از این روش ها، باید مطمئن شوید که اپلیکیشن شما روزانه ترافیک کافی دریافت می کند. بعداً سعی کنید با این مشاغل ارتباط برقرار کنید. دو راه برای کسب درآمد از برنامه خود با استفاده از حمایت مالی وجود دارد:

 • کل درآمد خود را به طور مساوی تقسیم کنید
 • هزینه های اسپانسر ماهیانه را ارائه دهید

برخی از برندهای معروف از روش های تبلیغاتی حمایت مالی برای ایجاد درآمد خوب استفاده می کنند. از این رو می توانید از آن با برنامه خود نیز استفاده کنید.

تقاضای آینده برای برنامه‌های شبیه به افراد مشهور

بر اساس آمارهای اخیر، تصور می‌شود که تا پایان سال 2025، میزان استفاده آمریکایی‌ها از شبکه‌های اجتماعی به بیش از 243 میلیون نفر افزایش یابد. آنها ممکن است از آن برای ارسال عکس و موارد دیگر استفاده کنند. مردم همیشه برای شرکت در فعالیت های سرگرم کننده و اشتراک گذاری آنها از طریق پلتفرم های رسانه های اجتماعی آماده هستند. این واقعیتی است که با افزایش استفاده از این سیستم عامل ها پشتیبانی می شود. Statista می‌گوید بازار فناوری تشخیص چهره نیز با جهش در حال رشد است. با وجود اینکه این یک روند در حال حاضر است، آینده این برنامه‌های شبیه به افراد مشهور به انتخاب شریک مناسب برنامه تلفن همراه شما بستگی دارد.

 برنامه‌های شبیه سازی افراد به افراد مشهور

بنابراین، مطمئن شوید که به دنبال شریکی هستید که می تواند یک برنامه سرگرم کننده و ایمن مانند فناوری های Bigscal ایجاد کند. به خاطر داشته باشید که افراد از استفاده از برنامه هایی که به حریم خصوصی آسیب می زند خودداری می کنند. افراد تبادل ظاهر خود با افراد مشهور را سرگرم کننده می دانند و از اشتراک گذاری آنها با دوستان خود لذت می برند. دستگاه‌هایی که از ویژگی‌های بازگشایی با چهره استفاده می‌کنند، اکنون مرتباً در حال استفاده هستند. از این رو این فناوری می تواند موهبتی در شناسایی مجرمان و حل آسان سرقت ها باشد.


حتما بخوانید: بهترین سایت یادگیری و آموزش برنامه نویسی رایگان


سوالات متداول

1. هنگام توسعه برنامه های مشابه باید به چه نکاتی توجه کرد؟

 • در ابتدا، بهترین شرکت را به عنوان شریک برای توسعه برنامه خود بشناسید.
 • بعداً یک مشاوره دقیق و مناسب با کارشناسان انجام دهید.
 • ایده ها و افکاری را که در ذهن دارید به اشتراک بگذارید. شرایط خاص خود را شرح دهید.

2. دقیق ترین برنامه مشهور کدام است؟

تا به امروز، مردم Gradient را دقیق‌ترین مورد تشخیص داده‌اند. از فناوری تشخیص چهره مدرن لبه و هوش مصنوعی برای بهترین نتایج استفاده می کند.

3. سلبریتی ها بیشتر از کدام اپلیکیشن ها استفاده می کنند؟

سلبریتی ها معمولاً از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند. آنها از پلتفرم هایی مانند اینستاگرام استفاده می کنند که فیلترهای مختلفی دارند.

4. کدام برنامه ها خوب هستند؟

خب، برنامه ها و فیلترهای زیادی در بازار وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. با این حال، مردم به طور کلی به Gradient، Celeb Twin و بسیاری از برنامه‌های دیگر برای یافتن نتایج دقیق اعتماد می‌کنند.

5. هزینه یک اپلیکیشن چقدر است؟

بسیاری از برنامه های شبیه به افراد مشهور در اپ استور و فروشگاه گوگل پلی وجود دارند. اکثر آنها رایگان هستند، اما ممکن است مجبور شوید برای ویژگی های برتر هزینه بپردازید. از این رو بستگی به قابلیتی دارد که می خواهید استفاده کنید.

سخن آخر

اینها برخی از برنامه‌های شبیه به celebs برای سال 2023 ارزش امتحان کردن را داشتند. امیدوارم این برنامه‌ها بتوانند به شما کمک کنند تا شخصیت‌های معروف خود را پیدا کنید. این مقاله ممکن است همه چیز را از بهترین برنامه ها گرفته تا روش های مورد استفاده برای درآمدزایی را پوشش دهد. اگر به دنبال بهترین برنامه شبیه به افراد مشهور هستید، مطمئن هستیم که در این راهنما بهترین برنامه را پیدا کرده اید. بنابراین اکنون به آزمایش یافته های خود بروید. اما هنگام ساختن یک اپلیکیشن برای کسب و کار خود، ممکن است به شریکی بخواهید که در توسعه اپلیکیشن موبایل تسلط زیادی داشته باشد. Bigscal بهترین شریک توسعه برنامه تلفن همراه است که نیازهای مشتریان را درک می کند و راه حل های مناسب ارائه می دهد. از این رو می توانید با ما تماس بگیرید تا چهره مشهوری شبیه به توسعه برنامه داشته باشید.


مطالب مرتبط:

چطور یک سایت ویکی شخصی بسازیم؟

بهترین سایت چت روم و دوستیابی رایگان و بدون ثبت نام

بهترین برنامه های جایگزین نتفلیکس netflix رایگان و پولیاز
1
رای