26 مورد از نقاط حساس، تحریک پذیر و شهوت انگیز بدن زنان

26 مورد از نقاط حساس، تحریک پذیر و شهوت انگیز  بدن زنان بدن ما پر از نواحی حساس دارای فشار جنسی است که فقط منتظر هستند تا کشف شوند. زمان صرف کرده تا بدانید که چه نقاطی برای شما و همسرتان موثر است. در این مقاله شما را با 26 نقطه حساس جنسی در مردان و زنان آشنا می کنیم.

همه ما نواحی شهوت انگیز داریم، اما هر شخصی متفاوت است، پس ممکن است در یک ناحیه خاص مانند شخص دیگر احساس خوبی نداشته باشید. گفته می شود که نقاط بیشتری از آن که تصور می کنید، در بدن دارید. به خواندن این متن ادامه دهید تا بدانید که کدام نقاط لمس کردنی می توانند همراه با مراقبت و عشق بیشتر باشند.

26 مورد از نقاط حساس، تحریک پذیر و شهوت انگیز بدن مردان و زنان 

وقتی صحبت از نواحی شهوت انگیز می شود، همه چیز مربوط به نوک پستان، برآمدگی ها و شکاف ها نمی شود. در اینجا چند نقاط لذت غیر محتمل ارائه شده است که شما اغلب نادیده می گیرید.

الف: نقاط تحریک پذیر که احتمالاً در نظر نگرفته اید

1. پوست سر

پوست سر پر از پایانه های عصبی است، و حتی نوازش کردن مو می تواند این احساسات قوی را به سرتاسر بدن منتقل کند. برای تقویت لذت، انگشتان خود را به آرامی روی پوست سر بکشید، توجه خاصی به ناحیه پشت گوش ها و پشت گردن کنید. موها را فراموش نکنید. دست زدن به آرامی به موها می تواند موجی از لذت را به سرتاسر بدن بفرستد.

2. گوش ها

با داشتن پوست حساس در قسمت بیرونی و صدها گیرنده حسی در داخل، گوش ها در صدر فهرست نواحی شهوت انگیز برای بسیاری از مردم هستند. برای برخی از اقدامات شنیدنی جنسی که مطمئنا منجر به لذت می شود، سعی کنید به آرامی بوسیدن، لیس زدن یا گاز زدن نرمه گوش شریک زندگی تان را امتحان کنید. همچنین می توانید از احساس گیرنده حسی با صدای زمزمه و دمیدن به آرامی در گوش ها برای احساسات بیشتر استفاده کنید.

3. ناف و ناحیه پایین شکم

به میزان خطرناکی نزدیک بودن به دستگاه تناسلی این ناحیه را به طور خاص تحریک برانگیز می کند. از زبان، نوک انگشتان و حتی یک پر برای کشیدن بر روی اطراف ناف و نوازش کردن در قسمت پایین و اطراف شکم استفاده کنید. این یک مکان عالی برای کمی بازی با دما است، بنابراین اگر همسرتان مشتاق است، از تکه های مکعبی یخی استفاده کنید. خودتان به تنهایی انجام می دهید؟ این ناحیه را نوازش کنید تا این حس و حال را در خودتان ایجاد کنید.

4. استخوان خاجی یا ساکروم

این قسمت می تواند با این مساله در ارتباط باشد که اعصاب موجود در این بخش ستون فقرات به لگن متصل شده یا عامل آسیب پذیری لمس شدن از پشت است که این ناحیه را بسیار حساس می کند. هر دلیلی که داشته باشد، کمترین لمس در این ناحیه می تواند لذت را به همراه داشته باشد. این ناحیه را با یک پر یا لب یا زبان خود لمس کنید. احساس هیجان انگیزی دارید؟ برای برخی از بازی های حسی، یک مکعب یخ، ویبراتور یا فرفره را امتحان کنید.

5. قسمت داخلی بازوها و زیربغل

فکر می کنید که زیر بغل می تواند سکسی باشد؟ دو کلمه: ««رقص کثیف». شما آن صحنه را می دانید که جانی پشت دست خود را به زیر بازوی زن گره می زند و زیر بغل او را می خورد؟ او در ابتدا گیج بود، اما زمانی که واکنش خاریده شدن این ناحیه را احساس کرد، کاملا سکسی شد. لمس ملایم شاید تمام چیزی است که برای تبدیل شدن حالت قلقلک دادن به تحریک شدن نیاز دارید. نوک انگشتان، زبان یا حتی یک پر را به آرامی در امتداد قیمت داخلی بازوها تا زیربغل ببرید.

نقاط تحریک پذیر بدن زنان

6. قسمت داخلی مچ دست

محل اصلی نقطه نبضی است و عادات به انجام عمل های زیادی ندارد، قسمت داخلی مچ بسیار حساس است. در حالی که از کنار میز یا هر جای دیگری که مهم است وسوسه انگیز به همسرتان نگاه می کنید تا این حس و حال را در او ایجاد کنید، پوست این ناحیه را با انگشت دست خود لمس کنید. هم اکنون در شور و حال این هیجان هستید؟ سعی کنید که انگشتان خود را در انگشتان او قفل کنید و پوست قسمت داخلی مچ دست را با لب ها و نوک زبان خیس کنید.

7. کف دست و نوک انگشتان

نوک انگشتان بخشی از بدن هستند که نسبت به لمس شدن حساس ترین نقاط محسوب می شوند، و کف دست شما نیز چندان تفاوتی با نوک انگشتان ندارد. کف دست خود را زیر کف دست او قرار دهید به شکلی که کف دستتان رو به بالا باشد و کف دست او را با نوک انگشتان خود قلقلک دهید. اگر می خواهید صمیمت عاطفی را بیشتر کنید، در حین انجام این کار تماس چشمی داشته باشید. می توانید با قرار دادن هر یک از انگشتان او در دهان خود به صورت دانه به دانه و مکیدن آرام آنها، سطح لذت را به یک میلیارد برسانید.

8. پشت زانو

این یک ناحیه دیگر است که اغلب نادیده گرفته شده و نسبت به هر نوع لمس، فوق العاده حساس است. حتی برای عده ای بسیار باعث قلقلک می شود. در حین ماساژ، به این ناحیه توجه ویژه ای داشته باشید یا از دهان یا زبان قبل از ادامه دادن در ناحیه بالا و پایین پاها استفاده کنید. مواردی که شاید به بعضی از آنها شک داشته باشید، کاملا واضح است، اما برخی دیگر فقط ممکن است شما را شگفت زده کند.

نواحی فوق العاده حساس بدن زنان

9. آرئولا و نوک سینه ها

تحریک نوک پستان ها، همان ناحیه در مغز را حساس می کند که ناحیه تناسلی می کند. با یک لمس کردن ملایم شروع کنید و همه چیز به اینجا مربوط می شود. لب ها، زبان، یک پر یا یک ویبراتور کوچک تنها چند ایده هستند. اطراف آرئولا را قبل از حرکت کردن به سمت نوک سینه ها و مکیدن و حتی لیس زدن و یا حتی تکان دادن، لمس کنید. دمیدن یا استفاده از مکعب یخ برای برخی از چیزهای جالب سکسی. اگر شریک زندگی تان رابطه جنسی خشن دوست دارد، با دندان ها نوک سینه های او را گاز بگیرید. هنوز هم شدیدتر؟ با گیره نگه دارنده سینه را امتحان کنید.

10. دهان و لب

بوسیدن یک هنر است و ما توصیه می کنیم که از هر اینچ لب و دهان برای بوم نقاشی (بدن شریک جنسی) خود استفاده کنید. قبل از به آرامی حرکت کردن، با بوسه خیس کردن، یا به آرامی مکیدن یا گاز زدن لب پایین او، شکل لب های او را با چشم دنبال کنید. واقعیت جالب: بوسیدن از نظر عملی دارای فواید سلامتی است، پس ببوسید.

11.  گردن

وقتی صحبت از گردن می شود، حتی کمترین لمس کردن می تواند سرتاسر بدن شما را برانگیزد. دست خود را به دور شریک زندگی تان حلقه بزنید و نوک انگشتان خود را در اطراف پشت گردن او قرار دهید، قبل از اینکه به سمت جلو گردن حرکت کنید، ابتدا ناحیه پشت گوش ها را لمس کنید. قبل از اینکه به ناحیه لب ها یا قسمت پایین تر بدن بروید که سکسی تر است، قسمت های کناره ها و جلو گردن را به آرامی ببوسید.

12.  ناحیه داخلی ران ها

ناحیه داخلی ران ها خیلی حساس هستند و بسیار نزدیک به ناحیه شهوت انگیز نهایی هستند که حتی مالش این ناحیه می تواند اندام های جنسی را تحریک کند. نوک انگشتان خود را در قسمت جلوی ران بکشید و در حالی که لب ها، گردن و قفسه سینه را می بوسید، به سمت ناحیه داخل ران حرکت کنید. اگر آماده نزدیک شدن و شخصی شدن هستید، این ناحیه را با بوسه آرام و بوسیدن مرطوب و مکیدن پوشش دهید.

13.  کف پاها و نوک انگشتان پا

نقاط فشار در کف پاها می توانند جریان خون را افزایش داده و احساس تحریک را هنگام لمس کردن بیشتر کنند. با فشارهای مختلف در هنگام ماساژ دادن پا به صورت آرام شروع کرده و سپس این کار را با شدت بیشتر انجام داده تا متوجه شوید که چه چیزی موثر است. اگر هر دو تمایل به انجام این کار دارید، پایی که ماساژ داده یا لیس می زنید را تغییر دهید. به آرامی حرکت کرده و هر انگشت پا را دانه به دانه بمکید.

محرک جنسی زنان و مردان

ناحیه شهوت برانگیزی که قطعا از آن آگاهی دارید

این موارد ممکن است کاملا واضح به نظر برسند، اما واژن و آلت تناسلی شامل تعداد زیادی از نواحی شهوت انگیز دیگر در خود هستند. بیایید این موارد را با هم بررسی کنیم، شروع کنیم؟

14.  ناحیه واژن

15.  برآمدگی ناحیه شرمگاهی

مونس پوبیس، برآمدگی گوشتی دقیقا بالای کلیتوریس، پر از عصب هایی است که به دستگاه تناسلی متصل هستند. ماساژ دادن این ناحیه با حرکت به سمت بالا و پایین می تواند به طور غیر مستقیم باعث تحریک لابیا و کلیتوریس شود. اگر شریک زندگی تان حاضر به قبول کردن موارد بیشتری است، شروع به بوسیدن این ناحیه کنید، سپس از نوک زبانتان برای مکیدن و پیدا کردن راهی به سمت پایین تر استفاده کنید. اگر این کار را با خودتان انجام می دهید، این ناحیه را ماساژ داده و یا بلرزانید تا باعث تحریک شود.

16.  کلیتوریس

این ناحیه لذت بخش کوچک حاوی بیش از 8000 پایانه عصبی است و با یک کلاهک پوشیده شده است. به آرامی آن را بین انگشت اشاره و انگشت میانی گرفته و آن را به آرامی با حرکت به بالا و پایین بکشید. بیشتر می خواهید؟ از انگشتان دست خود یا یک ویبراتور کلیتوریس استفاده کرده و با استفاده از فشار سبک، ناحیه برآمدگی خود را مالش دهید. جهت و سرعت را برای پیدا کردن بیشترین احساسات آزمایش کنید. برای برخی از اقدامات خوب با زبان، به آرامی شروع کرده و سپس سرعت و فشار آن را افزایش دهید.

17.  موضع A ناحیه شهوت انگیز

قسمت پایینی دهانه واژن پر از پایانه های عصبی شهوت برانگیز است و محل مثلث مغزی قدامی (موضع A) است. از انگشت دست، یک آلت مصنوعی یا آلت تناسلی برای دخول به مهبل استفاده کنید و همانطور که به داخل و خارج می برید، بر روی فشار در قسمت دیواره جلویی تمرکز کنید.

18.  موضع G

ناحیه G قسمتی است که می تواند آنچه را که به عنوان انزال زن شناخته می شود، ایجاد کند. انگشتان یا ناحیه G بهترین نقطه برای دستیابی آن است. با میزان مناسبی از لرزاندن، ویبراتور یا انگشت خود را به سمت ناف بچرخانید و «وسوسه انگیز» حرکت کنید. چیزی که احساس خوبی دارد را پیدا کرده و آن را نگه دارید و اجازه دهید تا این حس ایجاد شود.

19.  دهانه رحم

فرد برای تحریک دهانه رحم باید کاملا برانگیخته شود، بنابراین تحریک جنسی قبل از رابطه جنسی یک امر واجب است. هر پوزیشن جنسی دخول عمیق می تواند موثر باشد. پوزیشن سگ یک نوع خوب است که می تواند با یک بند یا آلت مصنوعی نیز انجام شود. وقتی شدت و حرکتی را پیدا کردید که احساس خوبی می دهد، به این کار ادامه دهید. ارگاسم دهانه رحم شبیه به آن چیزی است که ارگاسم کامل بدن رابطه جنسی تانتریک نامیده می شود، پس اگر می توانید این کار را انجام دهید، خود را با این کار مهمان کنید.

نقاط حساس جنسی زنان

20.  ناحیه آلت تناسلی

21.  سر نره

سر نره آلت تناسلی مرد همان چیزی است که به عنوان سر شناخته می شود. به لطف 4000 پایانه عصب، حساس ترین قسمت آلت است. قبل از استفاده از نوک زبان در اطراف لبه، آن را با مالیدن لبهای مرطوب خود به آرامی بالای سر گوشتی امتحان کنید. در مرحله بعد، سر نره را به داخل دهان خود ببرید و زبان خود را در اطراف بچرخانید. یک دست به خوبی روغن کاری شده می تواند به طرز شگفت انگیزی عمل کند.

22.  فرنولوم

این قطعه الاستیک پوست در قسمت زیرین آلت است، جایی که بدنه آن به سر آلت می رسد. این عامل حساسیت و شروع کننده اولیه ارگاسم در اشخاص با آلت تناسلی است. دست ها یا دهان- در اینجا همه این موارد خوب است. برای رسیدن به این هدف، دست چرب خود را به سمت بالا و پایین بدنه بکشید، و اجازه دهید تا انگشتتان موضع F را قلقلک دهد. در حین عمل دمیدن، تنها کافی است که اطمینان حاصل کنید که توجه زیادی به این ناحیه جذاب می کنید.

23.  فوراسکین

فوراکسین پر از پایانه های عصبی است که در واقع برای کسانی که آلت تناسلی ختنه نشده دارند، لذت را افزایش می دهد. این لایه نازک از پوست این امکان را فراهم می کند تا با احساسات مختلف به واسطه دست یا با کشیدن ترکیب کنید. می توانید اجازه دهید که آلت و غده ها با هر لمس کردن حالت لغزنده داشته یا به آرامی بر روی ناحیه لخت F و دست تمرکز کنید. آرام عمل کرده و از روان کننده استفاده کنید.

24.  کیسه بیضه و بیضه

کیسه بیضه پر از عصب های فوق العاده حساس و منتظر لذت بردن است. به آرامی کیسه را با ضربه زدن، در دست گرفتن یا با حالت خود ارضایی ماساژ دهید. با نشان دادن کمی علاقه به لایه های زبر کیسه بیضه، این لذت را افزایش دهید. این ناحیه درز است که از مرکز کیسه بیضه خارج می شود. انگشتان خود را به آرامی برای حالت خودارضایی به سمت بالا و پایین ببرید یا اجازه دهید تا زبان تان در هنگام عمل دهانی روی این ناحیه درز کار کند.

25.  میان دو راه

این لکه های پوستی حساس بین کیسه بیضه و مقعد قرار دارند. تقریبا در هر پوزیشن جنسی خودتان به تنهایی یا با وجود شخص دیگری، می توانید به این ناحیه سکسی برسید. در حین کار با دست یا گرفتن آن و مالش دادن، به خارج از کیسه بیضه ها برسید یا در ناحیه بین پاها در حین خودارضایی برسید. از انگشت خود برای اعمال فشار در هنگام کشیدن آن به جلو و عقب استفاده کنید. این کار را همان گونه انجام دهید که انزال به اوج شگفت انگیز می رسد.

26. پروستات

این غده به اندازه گردو در ابتدای آلت تناسلی قرار دارد و می تواند منجر به ارگاسم قوی و با مشت فشار دادن ملحفه روتختی شود. می توانید از ناحیه دیگر به نقطه P برسید، بنابراین یک انگشت به خوبی روغن کاری شده یا ویبراتور پروستات به خوبی عمل می کند. انگشت یا ویبراتور خود را به آرامی در داخل رکتوم وارد کنید و به دیواره جلویی فشار وارد کنید. وقتی حرکت مناسب را پیدا کردید، به آن ادامه دهید. برای حداکثر لذت، آلت تناسلی را در همان زمان نوازش کرده یا بمکید.

نقاط تحریک پذیر مردان

نتیجه گیری

بدن ما پر از نواحی حساس دارای فشار جنسی است که فقط منتظر هستند تا کشف شوند. زمان صرف کرده تا بدانید که چه نقاطی برای شما و شریک زندگی تان موثر است، سپس از یک تمرین نشان دادن و گفتن کمک گرفته تا به بهترین شکل استفاده کنید.

از
9
رای