قرص هیرفولیک وومن برای چیست؛ طریقه مصرف و عوارض هیر فولیک وومن

قرص هیرفولیک وومن برای چیست؛ طریقه مصرف و عوارض هیر فولیک وومن قرص هیر فولیک وومن برای چیست؛ با طریقه مصرف قرص هیر فولیک وومن، ترکیبات و عوارض قرص هیر فولیک وومن، تداخل دارویی و قیمت قرص هیر فولیک وومن در سلام دنیا آشنا خواهید شد.

قرص هیر فولیک وومن از قرص های ویتامینه می باشد که محصول شرکت ویتابیوتیکس است، در این مطلب از سلام دنیا درباره قرص هیر فولیک وومن برای چیست، طریقه مصرف قرص هیر فولیک وومن، ترکیبات قرص هیر فولیک وومن، عوارض قرص هیر فولیک وومن، تداخل دارویی قرص هیر فولیک وومن و قیمت قرص هیر فولیک وومن صحبت خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

قرص هیر فولیک وومن برای چیست

از قرص های اختصاصی و کاملا کارشناسی شده که مصرف آن بدون عوارض نیز می باشد قرص هیر فولیک وومن را می توان نام برد، این دارو کاملا زنانه می باشد و به حفظ سلامت پوست، مو و ناخن می پردازد و همینطور از ریزش مو و شکنندگی آن جلوگیری کرده و به افزایش ضخامت مو کمک می کند. این قرص حاوی تمامی ویتامین ها و مینرال هاست و به همین دلیل زمانی که آن را مصرف می کنید احتیاجی به داروهای ویتامین دیگری نخواهید داشت.


حتما بخوانید: درمان ریزش مو در زنان با 4 روش قطعی و جدید


طریقه مصرف قرص هیر فولیک وومن

بهتر است که قرص هیر فولیک وومن را با تجویز پزشک تهیه کنید تا دز و زمان مصرف آن را به شما بگوید اما درکل برای تاثیر گذاری بیشتر 2 تا 3 عدد قرص هیرفولیک هر روز همراه با وعده اصلی غذا میل کنید.

طریقه مصرف قرص هیر فولیک وومن

ترکیبات قرص هیر فولیک وومن

  • قرص هیر فولیک وومن  حاوی بیوتین، ید، سلنیوم و روی و ویتامین هایی همچون D ،E ، C و ویتامین های گروه B می باشد . همچنین دارای عصاره هسته انگور و گیلاس ، کارتنوئیدهای طبیعی می باشد.
  • این دارو ترکیب منحصر به فردی با نام بیومارین تریکولوژیک دارد که به حفظ سلامت پوست ، ناخن و مو کمک کرده و از ریزش مو جلوگیری می کند، همچنین عصاره بیومارین موجود در هیرفولیک موجب می شود وضعیت پوست , مو و ناخن ها بهبود یابد و موها را صاف و درخشان شود. مو را قطور و ضخیم می کند و در مقابل آسیب های محیطی و خصوصا اشعه uv محافظت می کند.
  • این قرص ب کمپلکس کاملی است که مصرف آن برای سلامت پوست و مو و چشم مفید می باشد و با گردش خون مواد مغذی و اکسیژن را به موها انتقال می دهد تا بهتر رشد کنند.

عوارض قرص هیر فولیک وومن

در پی مصرف قرص هیر فولیک وومن عوارضی گزارش نشده است اما هشدارهایی گوشزد شده است که هنگام مصرف باید به انجام آنها دقت کرد تا عوارضی در پی نداشته باشد.

  • قرص هیر فولیک وومن را به هیچ عنوان نجویید.
  • با معده خالی آنرا مصرف نکنید.
  • و کسانی که به سویا و یا ماهی آلرژی دارند قبل از استفاده از قرص هیر فولیک وومن بهتر است با پزشک مشورت کنند.

 عوارض مصرف قرص هیر فولیک وومن

تداخل دارویی قرص هیر فولیک وومن

با مصرف قرص هیر فولیک وومن دیگر احتیاجی به مصرف هیچ گونه داروی ویتامین ندارید مخصوصا مولتی ویتامین مینرال ، زیرا مصرف همزمان این داروها احتمال مسمومیت دارویی ایجاد می کند.

  • با مصرف قرص هیر فولیک وومن داروی دیگوکسین (داروی نارسایی قلبی) نباید خورده شود زیرا همزمانی این دو دارو موجب اختلال در تپش قلب خواهد شد.
  • مصرف وارفارین (داروی ضد لخته خون) با داروهای ویتامین‌ و مواد معدنی مثل کلسیم، ویتامین C، ویتامین D تداخل دارد، قرص هیر فولیک وومن نیز سرشار از ویتامین و مواد مغذی می باشد پس از مصرف همزمان این دو دارو خودداری کنید.
  • اگر از داروهای تیروئید مثل لووتیروکسین استفاده می کنید ، قرص هیر فولیک وومن را با دو ساعت فاصله مصرف کنید تا اثر داروی شما از بین نرود.

حتما بخوانید: قرص لووتیروکسین برای چیست


  • آنتی بیوتیک های کینولونی مانند سیپروفلوکساسین و لووفلوکساسین و آنتی بیوتیک های تتراسایکلین که برای درمان عفونت تجویز می شوند را همزمان با قرص هیر فولیک وومن مصرف نکنید زیرا این نوع داروها با یکدیگر تداخل دارویی دارند.

قیمت قرص هیر فولیک وومن

هر بسته حاوی 60 عدد قرص هیر فولیک وومن حدودا از 300000 تا 360000 می باشد . البته این قیمت بستگی به شرکت سازنده دارد و مدام در حال تغییر می باشد.

سخن آخر :

از این دارو حتما در مکان خشک، دور از نور و دور از دسترس کودکان نگهداری شود و دمای آن نیز کمتر از 25 درجه سانتیگراد باشد.


مقالات مرتبط:

مراقبت های بعد از ژلیش ناخن برای افزایش ماندگاری

بهترین دمنوش و چای های گیاهی برای رشد مو و جلوگیری از ریزش مواز
2
رای