ترواسکالپ چیست؛ فواید، معایب و هزینه لاغری با ترواسکالپ

ترواسکالپ چیست؛ فواید، معایب و هزینه لاغری با ترواسکالپ ترواسکالپ چیست؛ با نحوه انجام ترواسکالپ، فواید و معایب دستگاه ترواسکالپ برای حذف چربی های موضعی صورت و بدن، لاغری با ترواسکالپ، هزینه ترواسکالپ در سلام دنیا آشنا شوید.

افراد با اضافه وزن بالا علاوه بر ورزش و رژیم غذایی مناسب به دنبال راههایی برای سریعتر لاغر شدن هستند، استفاده از روش ترواسکالپ می تواند نتیجه ای رضایت بخش به شما نشان دهد، در این مطلب از سلام دنیا درباره ترواسکالپ چیست، ترواسکالپ چگونه انجام میشود، فواید دستگاه ترواسکالپ، معایب دستگاه ترواسکالپ، لاغری با ترواسکالپ، هزینه ترواسکالپ صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

ترواسکالپ چیست

دستگاه ترواسکالپ ساخت کمپانی کوترای آمریکا است که با استفاده از امواج آر اف یا رادیو فرکوئنسی (آر اف) و نفوذ کردن تا لایه های چربی در زیر پوست عملکرد سلولها را از کار می اندازد و از عمق چربی در اطراف بدک کم می کند، این روش با یک جلسه نتیجه بخش نخواهد بود و بستگی به لایا های چربی در فرد دارد و امکان دارد از 8تا 12 هفته به مدت 15 دقیقه طول بکشد و این امکان وجود دارد که در هر جلسه چند نقطه از بدن را تحت درمان قرار دهید.

ترواسکالپ چیست

لاغری با ترواسکالپ چگونه انجام میشود

ابتدا برای انجام اینکار با پزشک مربوطه مشورت نمایید تا برایتان تست اینبادی و کوانتوم انجام دهد، مراحل اندازه گیری میزان ضخامت چربی ها انجام می شود، تعداد پروپ مورد نیاز برای ناحیه درمانی مد نظر باید مشخص شود و سپس دستگاه با توجه به میزان ضخامت چربی و مشخصات بدنی متقاضی تنظیم شود. هر جلسه کار با دستگاه ترواسکالپ 15 دقیقه زمان می برد.


حتما بخوانید: لیپوساکشن چیست


فواید دستگاه ترواسکالپ برای حذف چربی های موضعی

از فایده های کار با دستگاه ترواسکالپ این است که به صورت موضعی و انتخابی می توان به کاهش چربی ها در نقاط مختلف بدن و رفع غبغب اقدام کرد، رفع و کاهش سلولیت، افزایش الاستین و ساخت کلاژن در قسمت مورد درمان، از شل شدن و افتادگی پوست نیز در قسمت مورد نظر جلوگیری می کند.
استفاده از این روش می تواند بدون ایجاد خطر به کاهش چربی ها کمک کند بدون اینکه تحت عمل جراحی های پرخطر قرار بگیرد، دستگاه لاغری ترواسکالپ مناسب برای کاهش چربی ران، باسن، دور کمر، زیر شکم، پایین صورت و گردن (غبغب) بدون ایجاد درد مناسب باشد، با انجام این روش دیگر خبری از بازگشت چربی در آن نواحی نمی باشد.

 فواید ترواسکالپ

معایب دستگاه ترواسکالپ

تاکنون خبری از وجود عارضه در پی استفاده از این دستگاه نبوده، البته اندکی قرمزی روی پوست بعد از انجام مراحل عادی است اما قرمزی آن فورا رفع خواهد شد.


حتما بخوانید: آب کردن چربی شکم با 6 معجون لاغری سریع


لاغری با ترواسکالپ

دستگاه ترواسکالپ دستگاهی برای چربی سوزی و لاغری فاحش می باشد، که با استفاده از امواج رادیو فرکوئنسی و دمای بالای 46 درجه به صوزت کنترل شده به لایه های چربی نفوذ کرده و شما از هفته چهارم می توانید نتیجه آن را حس کنید و تا حدود 12 هفته اینکار را ادامه دهید.

لاغری با ترواسکالپ

هزینه ترواسکالپ

هزینه انجام ترواسکالپ و استفاده از دستگاه به مدت زمان استفاده از آن و مقدار چربی ها دارد و البته مکان انجام این عمل که در کلینیک ها متغییر خواهد بود اما این قیمت در هر پروپ دستگاه از 2 میلیون تومان شروع می شود.

سخن آخر

دقت داشته باشید برای انجام هرگونه روش لاغری ابتدا با پزشک مشورت نمایید ، در نظر داشته باشید که بهترین روش انجام حرکات ورزش و تغذیه مناسب می باشد.


مقالات مرتبط:

از بین بردن چربی شکم و پهلو در خانه با 20 روش ساده و علمی

بهترین ورزش برای لاغری بازو و چربی سوزی بازو
 

از
4
رای