بهترین روش پیشنهاد ازدواج؛ 87 ایده برای خواستگاری کردن خاص و جدید

بهترین روش پیشنهاد ازدواج؛ 87 ایده برای خواستگاری کردن خاص و جدید چگونه خواستگاری کنیم، بهترین روش پیشنهاد ازدواج چیست ؛ 87 ایده برای دادن پیشنهاد ازدواج و درخواست خواستگاری از دختر خلاقانه و عاشقانه در خیابان، بهترین مکان، خانه در سلام دنیا ببینید.

گاهی سخت ترین کار در یک ارتباط دادن پیشنهاد ازواج می باشد، اگر می خواهید گفتن این پیشنهاد برایتان همراه با خاطره نیز باشد ما در این مطلب از سلام دنیا درباره 87 ایده برای دادن پیشنهاد ازدواج و شروع رابطه عاشقانه، چگونه پیشنهاد ازدواج دهیم و ایده های پیشنهاد ازدواج به دختر، پسر، همکار ، در فضای باز، تعطیلات، خیابان،خانه، فضای مجازی، رستوران، در پاییز، زمستان، بهار، تابستان صحبت خواهیم کرد. لطفا با ما همراه باشید.

87 ایده برای خواستگاری کردن خاص و جدید (ایده‌های پیشنهاد ازدواج خلاقانه و عاشقانه)

شما حلقه نامزدی را خریده اید، سخنرانی پیشنهادی خود را آماده کرده اید و اکنون آماده برنامه ریزی برای پیشنهاد دادن هستید. ما می دانیم که برنامه ریزی یک  عروسی چقدر می تواند سخت باشد.اگر همه این ها تصمیم گیری در مورد چگونگی خواستگاری را سخت می کند، ما به شما کمک می کنیم.

سعی کنید یکی از این ایده‌های پیشنهادی خلاقانه و عاشقانه را انتخاب کنید. چه بخواهید این پیشنهاد را به روشی زیبا اما ساده مطرح کنید یا آماده یک پیشنهاد ازدواج فوق العاده منحصر به فرد هستید، ما راه های عاشقانه زیادی برای خواستگاری همراه با بهترین مکان ها برای دریافت "بله!" قطعی داریم.

در هر صورت، به یاد داشته باشید که بهترین ایده های پیشنهادی آنهایی هستند که واقعا داستان عشق و رابطه شما را به تصویر می کشند. وقتی از شریک زندگی خود می خواهید با شما ازدواج کند، می خواهید یک داستان به یاد ماندنی برای خواستگاری بسازید،داستانی که با عزیزانتان در میان بگذارید و تا آخر عمر به آن فکر کنید.


حتما بخوانید: ویژگی و خصوصیات یک همسر خوب از دیدگاه روانشناسی


روش های رایج پیشنهاد ازدواج ،گرفتن فیلم از ان برای اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی است تا آن به عنوان یادگاری بماند. سرمایه گذاری روی یک عکاس حرفه ای را برای ثبت لحظه ها در نظر بگیرید. حتی می توانید آن را به یک عکس نامزدی تبدیل کنید.

چگونه پیشنهاد ازدواج دهیم (بهترین روش پیشنهاد ازدواج)

1. بهترین مکان موردعلاقه خود را انتخاب کنید (بهترین مکان برای پیشنهاد ازدواج)

مکان مورد علاقه خود را انتخاب کنید، چه آبشار باشه چه پشت بام هتل، چه جای همیشگی یا پارک ملی - که برای شما دو نفر اهمیت شخصی دارد. هنگامی که آنجا هستید، از کسی که در نزدیکی است بخواهید از شما با هم عکس بگیرد. به جای ژست گرفتن،روی یک زانوی خود بشینید. با این مدل، تعدادی عکس زیبا از خواستگاری خود خواهید داشت!

2. یک اجرای موسیقی را ترتیب دهید

از یک گروه موسیقی بخواهید تا برای خواستگاری شما حضور داشته باشد تا آهنگ عاشقانه مورد علاقه نامزد آینده شما را در رستوران یا مکان عمومی برای شما بخواند.با اجراکنندگان موسیقی تماس بگیرید و از اجراکنندگان بپرسید که آیا می توانند نام نامزد شما را در متن ترانه بگنجانند.

3. پیشنهاد فلش ماب

رقص را ترجیح می دهید؟ یک طراح رقص برای کمک به جمع آوری یک برنامه رقص فلش موب برای اجرا در یک مکان عمومی استخدام کنید. برای تماشای آن با شریک زندگی خود بایستید و پس از چند دقیقه، به اجرا بپیوندید تا قبل از اینکه روی یک زانو بشنید، و حلقه را به او بدهید.

4. رقص شبانه

برای یک شب رقصیدن بیرون بروید و از دی جی یا رهبر گروه بخواهید که میکروفون را به شما بدهد تا بتوانید آهنگ خاصی را بخوانید و در پیست رقص از او خواستگاری کنید.

5. پیشنهاد ازدواج در تئاتر

با مدیر صحنه مورد علاقه خود تماس بگیرید و پس از فراخوان بازیگران پیشنهاد دهید. پیشاپیش تماس بگیرید و ببینید که آیا می‌توانید یادداشت یا آگهی خاصی را به فهرست پخش اضافه کنید تا یادگاری از پیشنهاد خود داشته باشید.

 پیشنهاد ازدواج  در تئاتر

ایده های پیشنهاد ازدواج به دختر

6. هزاران گل رز

از شریک زندگی خود بخواهید که به یک فضای عمومی بیاید. در طول مسیر ملاقات با شما، از یازده نفر بخواهید که به ترتیب به شریک زندگیتان گل رز دهند و سپس از او خواستگاری کنید.


حتما بخوانید: 65 مدل دسته گل خواستگاری شیک و باکلاس


7. کاریکاتوریست استخدام کنید.

با یک کاریکاتوریست خیابانی یک پیشنهاد غافلگیرکننده ترتیب دهید. از کاریکاتوریست بخواهید جمله بامن ازدواج می کنی را بگوید.

8. پیشنهاد آکواریوم

از غواصان در یک آکواریوم بخواهید تا در بزرگترین اکواریوم ماهی خود یک نمایش پیشنهادی برگزار کنند. یک  چیزی به آنها بدهید که روی آن نوشته شده باشد: "آیا با من ازدواج می کنی؟" در مقابل شیشه نگه دارید.

9. نوشتن پیشنهاد در آسمان

این ایده پیشنهادی منحصر به فرد بسیار عجیب است. یک نفر استخدام کنید تا پیشنهاد شما را در آسمان بنویسد تا همه اطراف آن را ببینند.

 پیشنهاد ازدواج  در آسمان

10. اخبار صبحگاهی

یک آگهی تمام صفحه در روزنامه بگیرید و سپس مکان مناسبی را برای داشتن یک صبح آرام و با خبر شدن از رویدادهای جاری انتخاب کنید.

11. ایستگاه رادیویی

با یک ایستگاه رادیویی تماس بگیرید، مطمئن شوید که نامزد آینده شما به شما گوش می دهد، سپس در پخش آن پیشنهاد ازدواج بدهید.

12. جامبوترون

اگر شما و شریک زندگیتان از طرفداران ورزش هستید، با استادیوم تماس بگیرید و ببینید آیا آنها به شما اجازه خواهند داد که پیشنهاد را در جامبوترون مطرح کنید.

ایده های پیشنهاد ازدواج در خانه

ما راه های دوست داشتنی و عاشقانه زیادی برای خواستگاری در خانه داریم. در واقع، ما یک مقاله کامل را برای خواستگاری اختصاص داده ایم. فرقی نمی‌کند به دنبال  راهی ساده باشید یا عجیب، راهنمای ما برای پیشنهاد دادن در خانه و ساخت آن فوق‌العاده خاص را بررسی کنید.

13. دیوار نقاشی بسازید

حروف بسازید که این جمله را بنویسند : "آیا با من ازدواج می کنی؟" با استفاده از هر چیزی، از نوار چسب رنگی (روی دیوار یا تکه ای از تخته پوستر) گرفته تا مواد اسکرپ بوک. شریک زندگی خود را با خلاقیت خود در محل کار، خانه یا پارک غافلگیر کنید.(یک هنرمند گرافیتی استخدام کنید تا یک پیشنهاد ازدواج هنری را با حروف بزرگ بنویسد. در حالی که در حال انجام آن هستید، یک عکاس خواستگاری استخدام کنید تا از شما دونفر عکس بگیرد.)

14. اولین قرار خود را دوباره یادآوری کنید

شریک زندگی خود را به جایی که همه چیز شروع شد برگردانید و اولین قرار خود را دوباره تجربه کنید. به این فکر کنید که رابطه شما از آن دیدار سرنوشت ساز تا چه حد پیش رفته است.

15. آن را بنویسید

پیشنهاد خود را با برچسب های ستاره ای که در تاریکی می درخشند روی سقف خود بنویسید. به رختخواب بروید، چراغ ها را خاموش کنید و منتظر بمانید. یا از حروف آهنربایی یخچال برای نوشتن پیشنهاد ازدواج خود استفاده کنید. حتما خیلی خوشحال خواهد شد.

 پیشنهاد ازدواج  در خانه

16. نامه های خیمه شب بازی

پیام خود را بزرگ کنید و صحنه پیشنهادی را با حروف بزرگ خیمه شب بازی "با من ازدواج کن" تنظیم کنید. این کار در روز یا شب، در فضاهای بیرونی مانند پارک یا پاسیو روی پشت بام و فضاهای داخلی مانند اتاق غذاخوری خصوصی یا فضای زیر شیروانی به خوبی کار می کند. می توانید آن را با شمع، بادکنک، گل و رشته های چراغ تزئین کنید.

17. نوشتن با گچ در پیاده رو

بازگشت به دوران کودکی خود با نوشتن با گچ در خیابان.این یک ایده پیشنهادی شیرین و ساده است.


حتما بخوانید: ازدواج سفید چیست؟


18. عکس مونتاژ

اتاق مورد علاقه یا مکانی در فضای باز را با مونتاژ عکس از خاطرات رابطه خود پر کنید. می‌توانید آن‌ها را از درخت‌ها، بادکنک‌ها آویزان کنید یا به دیوار بچسبانید تا یک پیشنهادی شگفت‌انگیز داشته باشید.

19. مسیر شمع

مسیری از شمع ها را در خانه خود، اتاق هتل یا در امتداد مسیر باغ ایجاد کنید، که به دایره ای از شمع ها منتهی می شود که در اطراف شما قرار گرفته اند و حلقه را در دست بگیرید و پیشنهاد دهید.

20. زنگ بیداری

حلقه را در حالی که نامزدتان خوابیده است آماده کنید، سپس با توت فرنگی پذیرایی کنید و یک زنگ عاشقانه به او بزنید.

21. اولین قرار خود را دوباره تنظیم کنید

شریک زندگی خود را به جایی که همه چیز شروع شد برگردانید و اولین قرار خود را دوباره تجربه کنید. به این فکر کنید که رابطه شما از آن دیدار سرنوشت ساز تا چه حد پیش رفته است.

22. آن را املا کنید

پیشنهاد خود را با برچسب های ستاره ای که در تاریکی می درخشند روی سقف خود بنویسید. به رختخواب بروید، چراغ ها را خاموش کنید و منتظر بمانید. یا از حروف آهنربایی یخچال برای نوشتن پیشنهاد ازدواج خود استفاده کنید. آنها هرگز آنقدر خوشحال نخواهند شد که برای خوردن یک میان وعده رفته باشند.

ایده های پیشنهاد ازدواج به پسر

23. نامه های خیمه شب بازی

پیام خود را بزرگ کنید و صحنه پیشنهادی را با حروف بزرگ خیمه شب بازی "با من ازدواج کن" تنظیم کنید. این کار در روز یا شب، در فضاهای بیرونی مانند پارک یا پاسیو روی پشت بام و فضاهای داخلی مانند اتاق غذاخوری خصوصی یا فضای زیر شیروانی به خوبی کار می کند. می توانید آن را بیشتر با شمع، بادکنک، گل و رشته چراغ تزئین کنید.

24. نوشت یادداشت

یک روبان مخمل قرمز را از یک نقطه به نقطه دیگر ببندید. یادداشت‌های کوچکی را وصل کنید که لحظات عالی را در رابطه خود به یاد می‌آورد. با حلقه در دست منتظر شریک زندگی خود در انتهای روبان باشید.

25. شام لذیذ در خانه.

 از تمام غذاهای مورد علاقه نامزد آینده خود بپزید یا یک آشپز شخصی برای شب استخدام کنید یا دسر پیشنهاد دهید.

 پیشنهاد ازدواج  هنگام شام

26. درست کردن پازل

 یک پازل سفارشی با عکس خود و عبارت "با من ازدواج کن؟" درست کنید. در یک روز بارانی، این مدلی پیشنهاد دهید. (نکته: این ایده در خانه، مسافرخانه های روستایی، کافه یا میخانه محلی به خوبی کار می کند - آن را در میان پازل های دیگر پنهان کنید.) وقتی به اندازه کافی تمام کردید که بتوانید عکس را به وضوح ببینید و کلمات را بخوانید، وقت آن است که پیشنهاد ازدواج بدهید.

27.اهنگ یا پادکست

یک "آهنگ" پیشنهادی سفارشی را به لیست پخش او اضافه کنید یا یک پادکست پیشنهادی غیرمنتظره را ضبط کنید.

ایده های پیشنهادی در فضای باز

28. پیشنهاد در ساحل

به دنبال ایده های پیشنهاد در ساحل هستید؟پیشنهاد در ساحل می تواند بسیار رمانتیک باشد. هنگام طلوع یا غروب خورشید قدم بزنید. یا بازی کنید و با هم یک قلعه شنی بسازید (در فاصله ای مطمئن از اقیانوس). وقتی شریک زندگی شما نگاه نمی کند، حلقه را در بالاترین برج قرار دهید.

29. پیام در یک بطری

در اینجا یک ایده زیبا برای پیشنهاد در ساحل وجود دارد. شب قبل از یک روزی که برنامه ریزی کرده اید، یک شعر عاشقانه روی یک تکه کاغذ بنویسید، آن را در یک بطری قرار دهید و آن را در یک نقطه مشخص در سن های نزدیک حوله خود دفن کنید. مطمئن شوید که بطری را "پیدا کرده  است" و با حلقه آماده باشید.


حتما بخوانید: حلقه ازدواج نماد چیست


30. به پیاده روی بروید.

یکی دیگر از ایده‌های آزمایش شده در فضای باز: پیاده‌روی کنید و پس از رسیدن به قله‌ی صعود، پیشنهاد را مطرح کنید.

ایده های پیشنهادی در فضای باز

31. بالون

رابطه خود را به ارتفاعات جدیدی ببرید. برای مناظر خیره کننده و یک تجربه پیشنهادی شگفت انگیز، یک بالون سواری  سواری آرام رزرو کنید.

32. هلیکوپتر سواری

یا سوار هلیکوپتر شوید.

33. چرخ و فلک

اگر عاشق پارک‌های تفریحی و  شهربازی است، روزی را برنامه‌ریزی کنید سوار چرخ و‌ فلک شوید تا بتوانید در حین چرخیدن، پیشنهاد را مطرح کنید.

34. شکار حیوانات

نامزد آینده خود را به شکار  بفرستید که با پیشنهاد ازدواج شما به پایان می رسد. با یک سرنخ در خانه (یک یادداشت دست نویس یا پیام متنی) شروع کنید که منجر به گشت و گذار در نقاط مورد علاقه شما در سراسر شهر می شود.

35. ادرنالین را افزایش دهید

هیجان لحظه را دوچندان کنید و برای یک ترن هوایی، رفتینگ در آب ها یا بانجی جامپ برنامه ریزی کنید. وقتی قلب شریک زندگی شما تند می‌زند، وقت آن است که این پیشنهاد را مطرح کنید.

ایده های پیشنهادی برای تعطیلات

36. راهنمای تور

سفری را برنامه ریزی کنید که شامل یک مکان شگفت انگیز برای پیشنهاد شما باشد (در صورت نیاز با کمک راهنمای تور). این می تواند یک پیک نیک در یک ساحل خصوصی، یک پیاده روی با منظره ای دیدنی یا فعالیتی باشد که مردم محلی را به فعالیت هایی مانندپیام شما "با من ازدواج می کنید" در یک سوغاتی را وادار می کند.

37. اطلاعیه هواپیما

یک سفر رمانتیک به مقصد برنامه ریزی کنید. وقتی در هواپیما هستید، از سیستم بلندگو استفاده کنید (البته ابتدا برنامه خود را توسط مهمانداران اجرا کنید) و در ارتفاع پیشنهاد دهید.

38. پیشنهاد دیزنی افسانه ای

اگر شریک زندگی شما از طرفداران دیزنی است، پس از او با یک پیشنهاد عروسی افسانه ای پذیرایی کنید.

پیشنهاد ازدواج در دیزنی افسانه ای

ایده های پیشنهاد ازدواج در خیابان

39. در اطراف حرکت کنید

برای گشت و گذار در شهر، وسپا، اسکوتر یا دوچرخه کرایه کنید و نامزدتان را به یک سواری دعوت کنید، اما به او یادآوری کنید که ایمن باشد و کلاه ایمنی بپوشد. کلاه ایمنی را تحویل بگیرید (با جعبه حلقه از قبل) سپس برای جشن گرفتن در شهر بچرخید.

40. پیشنهاد عاشقانه در هتل

در حالی که در حال گشت و گذار یا صرف شام هستید، از کارکنان هتل بخواهید که اتاق هتل شما را با گلبرگ های رز تزیین کنند (حتی می توانید روی تخت با بنویسید با من ازدواج کن)، شمع بگذارند. همه چیز برای یک پیشنهاد شگفت انگیز عالی آماده است.

ایده های پیشنهاد ازدواج در فضای مجازی

41. پیشنهاد مجازی

اگر در یک رابطه از راه دور هستید و باید از راه دور خواستگاری کنید، یک تماس زوم یا فیس تایم می‌تواند برای لحظه‌ای بزرگ عالی باشد. این می تواند یک پیشنهاد خصوصی باشد که در آن عشق خود را اعلام می کنید یا می توانید یک تماس گروهی برای خواستگاری در حضور عزیزان خود  بگیرید. حلقه نامزدی را به صورت مجازی تقدیم کنید یا آن را به شریک خود (به همراه گل) تحویل دهید و از او بخواهید در حین تماس شما آن را باز کند.

42. پخش زنده

یک  پخش زنده را شروع کنید و از همه دوستان و خانواده خود دعوت کنید تا پیشنهاد را در همان زمان از هر کجا که برای پیشنهاد دادن انتخاب می کنید، تماشا کنند.

43. پیامک ارسال کنید

نه، نه هر متن قدیمی. از یکی از دوستانتان بخواهید با پوسترهایی که روی آن نوشته شده است، "با، من، ازدواج، می کنی" عکس های جالبی از شما بگیرد. سپس برای ملاقات در یک مکان خاص برنامه ریزی کنید و قبل از رسیدن، عکس ها را به ترتیب پیامک کنید. وقتی آخرین پیام ارسال شد، ظاهر شوید و روی یک زانو فرود بشنید و پیشنهاد بدهید.

44. بازی های ویدیویی.

اگر شما و شریک زندگیتان عاشق بازی های ویدیویی با هم هستید، بفهمید که آیا راهی برای ادغام پیام "با من ازدواج می کنید" در گیم پلی بازی وجود دارد یا خیر.


حتما بخوانید: علائم ازدواج بدون عشق چیست


45.گذاشتن استوری

یک پروفایل در رسانه های اجتماعی (مانند اینستاگرام یا فیس بوک) را با "نامزدخود در بیو به روز کنید. از شریک زندگی‌تان بپرسید که درباره  شما چه فکری می‌کند و قبل از اینکه متوجه شود چه اتفاقی می‌افتد، از سردرگمی روی چهره‌اش لذت ببرید.

46. یک TikTok بسازید.

در یک چالش TikTok شرکت کنید یا برای یک ویدیوی سرگرم کننده برای پست کردن برنامه ریزی کنید. در حالی که در حال فیلمبرداری هستید، طرح را به پیشنهاد غافلگیرکننده خود که در فیلم ثبت می کنید، بچرخانید. آن را به TikTok ارسال کنید تا اخبار مهم خود را اعلام کنید و لایک های زیادی دریافت کنید ؛).

47. حضورافراد مشهور

این ایده در زندگی واقعی تقریباً غیرممکن خواهد بود، اما در طول همه گیری کرونا، برخی از افراد مشهور مایل بودند و می توانستند به صورت مجازی ظاهر شوند. ببینید آیا می توانید اجرای موسیقی یک آهنگ مورد علاقه را به عنوان پس زمینه پیشنهاد خود ترتیب دهید. نکته: اگر نمی توانید این کار را انجام دهید، به جای آن بلیت کنسرت بعدی آنها را تهیه کنید و در کنسرت خواستگاری کنید.

ایده های پیشنهاد در رستوران

48. ویژه روزانه

به یک رستوران بروید و منوی "ویژه" را بخواهید. پیشخدمت با برگه‌ای که گذاشته  اید. پیام پیشنهاد ازدواج شما را می‌خواند، وبرمی‌گردد.

49. ​​برچسب شراب سفارشی.

یک برچسب سفارشی با پیشنهاد نامزدی خود که روی آن نوشته شده است چاپ کنید، سپس آن را روی یک بطری فانتزی  قرار دهید تا بعد از گفتن "بله" آن را بنوشید.

50. فقط دسر.

جعبه  حلقه را به عنوان انتخابی روی سینی دسر در رستوران مورد علاقه خود درست کنید.

51. پیشنهاد با شیرینی

از شیرینی پز بخواهید بنویسد "با من ازدواج می کنی؟"باسس شکلات دور لبه های بشقاب دسر.

52.فورچون کوکی

اگر عاشق غذاهای آسیایی هستید، به رستوران مورد علاقه خود بروید و بعد از شام، از سرور خود بخواهید که چند کوکی "خاص" روی میز شما بیاورد که روی آن نوشته شده باشد با من ازدواج می کنی. یا اگر بیرون‌بر را ترجیح می‌دهید، می‌توانید مخفیانه خودتان این کار را  انجام دهید.

 پیشنهاد ازدواج  در رستوران

پیشنهاد ایده های عکاسی

53. عکاسی در سفر

یک عکاس را برای عکس گرفتن از پیشنهاد خود استخدام کنید، اما به شریک زندگی خود بگویید که برنده عکس یک زوج عاشقانه شده اید. لباس بپوشید سپس وسط عکسبرداری به او پیشنهاد دهید. آن را به یک جلسه نامزدی عاشقانه تبدیل کنید.

54. پیشنهاد پاپاراتزی

مکان مناسبی را برای خواستگاری انتخاب کنید و از یک عکاس بخواهید در جایی محتاطانه پنهان شود. پس از پیشنهاد شما، عکاس شما می تواند چند عکس نیز بگیرد.

55. تماس بازیگری

به نامزد آینده‌تان بگویید که برای «تماس بازیگری» یک زوج در استودیو انتخاب شده‌اید، سپس در مقابل دوربین‌ها خواستگاری کنید.

بهترین روش پیشنهاد ازدواج

56. پیشنهادی ویژه

حلقه را در یک جعبه  یا در یک تخم مرغ کیندر پنهان کنید.

57. تغییر اندازه حلقه

به دنبال ایده های پیشنهادی خنده دار هستید؟ با پرسیدن اندازه حلقه همسرتان به روش‌های واضح، یک حلقه جعلی کوچک را بردارید. وقتی آنها شما را متهم می کنند که خراب کرده اید، بگویید: "بسیار خوب، این یکی را امتحان کنید."

58. تحویل هدیه

ته یک جعبه بزرگ یخچال را ببرید، آن را با کاغذ و روبان زیبا بپیچید و کارتی را به آن بچسبانید که روی آن نوشته شده است: «آنچه داخل جعبه است هدیه ای است برای تمام عمر». سپس خود را به نامزدتان تحویل دهید.

بهترین روش پیشنهاد ازدواج

59. اجرای مجدد صحنه فیلم

صحنه فیلم عاشقانه مورد علاقه اش را بازسازی کنید. اگر Pretty Woman است، به پایان فیلم بروید: یک لیموزین سفید کرایه کنید و با گل در دست از سانروف بالا بروید تا عشق خود را به محض رسیدن به محل آن‌ها اعلام کنید.

60. اتاق فرار

با یک اتاق فرار  تماس بگیرید و ببینید آیا آنها با شما همکاری خواهند کرد تا پیشنهاد ازدواج شما را در این فضا ادغام کنند.


حتما ببینید: 30 مدل لباس عروس ایرانی و خارجی جدید


61. پیشنهاد با کیک

از یک نانوا بخواهید یک کیک سفارشی با پیشنهاد نوشته شده درست کند. کیک را در ویترین فروشگاه بگذارید و شریک خود را به  خرید ببرید. کیک را به خانه بیاورید و بعد از آن جشن بگیرید.

ایده های پیشنهادی شگفت انگیز با خانواده

62. پیشنهاد گروهی

تعدادی از دوستان و خانواده خود را برای یک مهمانی جمع کنید و از همه بخواهید تی شرت بپوشند، تابلویی در دست بگیرند یا بادکنک های پر از هلیوم در دست بگیرند که یکی از حروف یا کلمات عبارت "" با من ازدواج می کنی؟" را داشته باشد.سپس در طول مهمانی یک عکس گروهی را برای فاش کردن پیشنهاد بگیرید.

63. جشن تولد

در روز تولد شریکتان، یک «مهمانی غافلگیرکننده» برنامه ریزی کنید و وانمود کنید که زود رسیده اید و همه چیز را خراب کردید.  شوک واقعی زمانی خواهد بود که شما خواستگاری می کنید و همه دوستان و خانواده شما بعد از آن برای جشن گرفتن حاضر می شوند.

ایده های پیشنهاد ازدواج به همکار

64. نوشیدنی های جشن.

یک مهمانی با دوستان و خانواده و دیگر همکارانتان در یک کافه در نزدیکی جایی که خواستگاری می‌کنید، ترتیب دهید، سپس بعد از گفتن «بله» شریکتان، همه را به یک نوشیدنی دعوت کنید.

65. جشنی در پارک

پیشنهاد خود را با عزیزانتان در میان بگذارید و آنها را در پارکی جمع کنید. هنگامی که پیشنهاد دادید، از همه بخواهید تا برای جشنی بداهه از لحظه بزرگ حاضر شوند.

پیشنهاد ازدواج به همکار

ایده های پیشنهاد در پاییز

66. انبوهی از برگ ها

برگ‌ها را در حیاط او جمع کنید تا پیشنهاد خود را در فضای باز بیان کنید.

67. حکاکی کدو تنبل

مسابقه حکاکی  هالووین را برای دوستان و خانواده برگزار کنید که در آن همه طرح های خود را نشان دهند. آخرین بار از کدو تنبل حک شده با پیشنهاد خود او را سورپرایز کنید.

68. بادبادک هوا کنید.

بنویس: "با من ازدواج می کنی؟" و خود زیر بادبادک قرار بگیرید و در یک بعدازظهر دلپذیر پاییزی بادبادک را هوا کنید و پیشنهاد دهید.

69.پیشنهاد دادن با شراب

در چند کارخانه شراب سازی گشتی بزنید. برای یک مکان پیشنهادی عاشقانه در میان درختان انگور قدم بزنید. یا، با یک کارخانه شراب سازی هماهنگ کنید که دریک بطری خاص با یک برچسب سفارشی با پیام پیشنهادی خود شراب بریزید.

ایده های پیشنهادی زمستانی

70. اسکی

اگر عاشق اسکی هستید، در اینجا یک ایده پیشنهادی منحصر به فرد وجود دارد. با دوستان خود یک سفر اسکی برنامه ریزی کنید و از آنها بخواهید زیر برف دراز بکشند تا "با من ازدواج کن؟" را با بدنشان نشان دهند. وقتی به بالای کوه رسیدید روی زانو بنشینید و پیشنهاد دهید.

71. بارش برف

پس از بارش برف، پیام پیشنهادی خود را زیر برف نزدیک پنجره بگذارید یا صحنه ای از خواستگاری با آدم برفی بسازید. به نامزدتان بگویید بیرون را نگاه کند و وقتی آن را دید، روی یک زانو بشینید و خواستگاری کنید.

72. استفاده از چراغ ها برای پیشنهاد خواستگاری

در طول فصل تعطیلات، از چراغ های رشته ای در فضای باز استفاده کنید تا بنویسید: "با من ازدواج می کنی؟" در جلوی خانه، یا آپارتمان می توانید این کار را انجام دهید . دوستان و خانواده خود را در داخل پنهان کنید و بهانه ای برای  بیرون آوردن آنها بیاورید. سپس از کسی بخواهید که سوئیچ را باز کند تا پیام را فاش کند.

73. یک حیوان خانگی بگیرید.

نامزد خود را با حیوان خانگی که همیشه می خواستید (بچه گربه، توله سگ) زیر درخت کریسمس غافلگیر کنید و حلقه را دور گردنش ببندید. یا بایک حیوان عروسکی جایگزین کنید.

74.جشن حنوکا

پیشنهاد خود را آماده کنید وبرای آخرین روز هانوکا پیش بینی کنید.

75. پیشنهاد کریسمس

اگر کریسمس را جشن می گیرید، این یک تعطیلات عالی برای پیشنهاد ازدواج است. از آنجا که این زمان از سال بسیار محبوب است، ما 16 ایده برای پیشنهاد کریسمس داریم برای الهام بخشیدن به شما داریم.

76. پیشنهاد عید نوروز

در شب سال نو، درست قبل از نیمه شب به یک مکان رمانتیک بروید و برای شروع عالی سال جدید پیشنهاد دهید. سپس با یک بوسه جشن بگیرید.

77. هتل یخی

برای یک تجربه منحصر به فرد، یک اقامتگاه در یک هتل رزرو کنید. پیام پیشنهادی خود را در یک بلوک یخی حک کنید، در کنار آتش قرار بگیرید یا هنگام سورتمه سواری پیشنهاد دهید.

78. پیشنهاد روز ولنتاین

در روزهای منتهی به 14 فوریه، کارت‌های روز ولنتاین (مانند کارت‌هایی که قبلاً به همکلاسی‌های کلاس سوم می‌دادید) با پیام‌های شیرین در اطراف خانه بگذارید. سپس در روز ولنتاین، یک جعبه حاوی شکلات هدیه دهید و حلقه را داخل آن بگذارید.

پیشنهاد ازدواج در زمستان

ایده های پیشنهاد برای بهار

79. گل های بهاری

زمانی که همه چیز به زیبایی شکوفا شده است، در یک باغ گل یا گیاه شناسی خواستگاری کنید. اگر روز بارانی است، اجازه ندهید که شما را ناامید کند. قدم زدن در باران می تواند بسیار عاشقانه باشد.

80.پیشنهاد در کلبه برف

با آب شدن برف، آب شروع به جاری شدن می کند و جشنواره شربت افرا شروع می شود، برای شگفتی  به جنگل بروید. "آیا با من ازدواج می کنی؟" را بنویسید.

81. پیک نیک در پارک

از یکی از دوستان یا اعضای خانواده خود بخواهید یک پیک نیک  برای شما در یک پارک ترتیب دهد. سپس بهانه ای برای سفر به آنجا بیابید و به این مکان بروید.

82. شکار تخم مرغ عید پاک

تخم‌مرغ‌های عید پاک را (جایی که بچه‌ها گم نکنند یا نبرند) با یادداشت‌هایی که توضیح می‌دهد چرا شریک زندگی‌تان را دوست دارید پنهان کنید. سپس، یک تخم مرغ طلایی که حلقه نامزدی خود را در داخل آن قرار داده اید، به او هدیه دهید.

ایده های پیشنهادی تابستانی

83. رصد ستارگان

این برای یک ایده پیشنهادی رویایی در فضای باز است؟ مکانی را برای رصد ستارگان تابستانی انتخاب کنید (اگر احتمال بارش شهابی یا ماه گرفتگی وجود داشته باشد، حتی بهتر است) و در زیر آسمان شب خواستگاری کنید.

پیشنهاد ازدواج در تابستان

84. چیدن توت

برای درست کردن چند پای تابستانی تازه، یک سفر برای جمع آوری توت پیشنهاد کنید. وقتی بیرون آمدید، به شریکتان بگویید که عالی ترین توتی را که باید ببیند پیدا کرده اید. به جای میوه رسیده، شما و حلقه را پیدا خواهند کرد. (این همچنین در پاییز با چیدن سیب یا کدو تنبل کار می کند.)

85. جشنواره موسیقی

اگر شما و شریک زندگیتان عاشق فستیوال های موسیقی زنده هستید، در حین اجرای یک آهنگ خاص توسط هنرمند مورد علاقه خود، پیشنهاد بدهید. در صورتی که بتوانید در طول نمایش می توانید از هنرمند کمک بخواهید.

86. سفر جاده ای

یک سفر تابستانی خوش منظره با مقصدی خاص برای پیشنهاد خود برنامه ریزی کنید. در راه خود،اهنگ های مورد علاقه او را پخش کنید و برای لذت بردن از فعالیت‌های مورد علاقه‌شان پیاده‌ روی، نمایشگاه‌های کشور و غیره را  برنامه‌ریزی کنید تا وقتی پیشنهاد را مطرح می‌کنید، آرام و خوشحال شوند.

87. پیشنهاد در هنگام آتش بازی

در مراسم آتش بازی پیشنهاد ازدواج بدهید. با یک حرفه ای کار کنید تا یک پیام خصوصی در آتش بازی را به او بگویید که عبارت "با من ازدواج کنید را نوشته باشد.

سخن آخر

امیدواریم اکنون که ایده های پیشنهادی ما را مطالعه کرده اید، درک بهتری از نحوه پیشنهاد خود داشته باشید.


مطالب مرتبط:

هنگامی که خانواده با ازدواج شما مخالفت می کنند چه باید کرد؟

نحوه تشخیص عشق یا هوس در نگاه و رفتار مرداناز
3
رای