دختر جذاب چه ویژگی هایی دارد؛ 22 نشانه زنان جذاب از دیدگاه مردان

دختر جذاب چه ویژگی هایی دارد؛ 22 نشانه زنان جذاب از دیدگاه مردان دختر جذاب چه ویژگی هایی دارد ؛ نشانه های زنان جذاب از دیدگاه مردان کدام است ؛ زنان جذاب چگونه هستند با 22 مورد از نشانه های که شما جذاب هستید در سلام دنیا آشنا شوید.

زیبایی فیزیکی در دوستیابی بسیار مهم است. زیرا این چیزی است که اولین تاثیر شما را روی افراد ایجاد می کند.ما در این مقاله از سلام دنیا در مورد دختر جذاب چه ویژگی هایی دارد؛ 22 نشانه زنان جذاب از دیدگاه مردان  صحبت کردیم با ما همراه باشید.

آیا شما یک زن جذاب هستید؟ یا مطمئن نیستید؟

بیایید در راهنمای امروز به این سوال پاسخ دهیم، جایی که به 22 نشانه جذابیت شما  اشاره می کنیم. اول از همه: اگر از خواندن این مقاله کمی خجالت می کشید، خجالت نکشید.همه در مقطعی از زندگی خود این سوال را می پرسند: "آیا من برای جنس مخالف جذاب هستم؟ همانطور که گفته شد، حقیقت ساده این است که انواع مختلفی از زیبایی وجود دارد. و وقتی صحبت از عشق به میان می آید، باید روی دو نوع اصلی تمرکز کنید: فیزیکی و معنوی.

بله، هدف این است که هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی زیبا باشیم.همانطور که اشاره کردم در کل 22 نشانه وجود دارد. شما نیازی به داشتن تک تک نشانه ها ندارید، اما هر چه بیشتر داشته باشید، بهتر است.


حتما بخوانید: 10 ویژگی که زنان را برای مردان جذاب می کند 


و بهترین بخش؟ با نکاتی که در این راهنما یاد خواهید گرفت، حتی می توانید با گذشت زمان از نظر زیبایی جسمی و معنوی رشد کنید.پس چند تا از 22 نشانه زیر را دارید؟ بیایید نگاهی بیندازیم.

آیا شما یک زن جذاب هستید؟ یا مطمئن نیستید؟

دختر جذاب چه ویژگی هایی دارد

زیبایی فیزیکی در دوستیابی بسیار مهم است، زیرا این چیزی است که "اولین تاثیر" شما را بر روی افراد دیگر ایجاد می کند. و در حالی که اولین برداشت ها لزوما دوام نمی آورند، اما بر نظرات دیگران در مورد شما تأثیر می گذارند.

به زبان ساده، هر چه خودتان را جذاب‌تر کنید، بیشتر در چشم خواهید بود. ممکن است خشن به نظر برسد، اما حقیقت است.برای اینکه مطمئن شوید جذاب هستید یا خیر ، به نشانه های زیر توجه کنید.

1. نشانه زنان جذاب از دیدگاه مردان: مردم به سمت شما کشیده می شوند

باز هم، افراد مختلف نظرات متفاوتی در مورد اینکه چه چیزی یک فرد را جذاب می‌کند، دارند، اما ظاهر خوب وجه مشترک آن است . و اگر مردم به سمت شما کشیده می‌شوند - مانند این که می‌خواهند شما را بهتر بشناسند - پس این نشانه جذابیت شماست .

مراقب این نشانه های کوچک باشید:

 • وقتی فقط در حال قدم زدن هستید، مردم شما را نگه می دارند تا سوالی بپرسند
 • در مهمانی ها، پسرها سعی می کنند با شما گفتگو کنند.
 • در گردهمایی ها، مردم سعی می کنند بیشتر با شما آشنا شوند.

در اینجا یک نکته وجود دارد: اگر یک پسر به سمت شما کشیده می شود - و شما در همان زمان به سمت او کشیده می شوید - این نشانه خوبی است تا او را بهتر بشناسید. او ممکن است برای شما خوب باشد.

چگونه تشخیص دهیم که از نظر بدنی زیبا هستیم یا خیر؟/1

2. نشانه زنان جذاب از دیدگاه مردان: مردم به طور غیر منتظره با شما تماس می گیرند

 • آنها با افرادی که به آنها علاقه مند هستند تماس می گیرند
 • آنها مانند دوران راهنمایی «نامه های عاشقانه» ناشناس می فرستند.
 • آنها شما را در رسانه های اجتماعی تعقیب می کنند ، به این امیداین که متوجه آنها شوید.

در بدترین حالت، آنها می خواهند با شما رابطه جنسی داشته باشند. در بهترین حالت، آنها می خواهند دوست شما باشند - یا حتی دوست پسر شما.در هر صورت، با دقت ادامه دهید - نمی خواهید کاری انجام دهید که بعداً پشیمان شوید، درست است؟


حتما بخوانید: چگونه شیک پوش و باکلاس باشیم


3. مردان از شما محافظت می کنند یا از شما حمایت می کنند

مردان به احتمال زیاد برای زنانی که به نظرشان جذاب می‌آیند، پیش قدم می‌شوند.آنها یک غریزه طبیعی برای محافظت از آنها دارند (در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد..

در اینجا روش های متداولی وجود دارد که یک مرد از زن جذابی که می خواهد با او باشد محافظت می کند.

 • وقتی به جایی می روید که خطرناک است، او همیشه سعی می کند با شما برود.
 • اگر کسی در مورد شما بد صحبت می کند، جلو می رود و از شما دفاع می کند.
 • اگر به هر دلیلی به کمک نیاز داشته باشید، او همیشه به شما کمک خواهد کرد.

وقتی مردی اینگونه از شما محافظت می کند به این دلیل است که غریزه قهرمانی او را تحریک کرده اید . غریزه قهرمان یک مفهوم جدید در روانشناسی روابط است که در حال حاضر سر و صدای زیادی ایجاد می کند. چیزی که خلاصه می شود این است که مردان میل بیولوژیکی دارند تا از زنانی که می خواهند با آنها باشند محافظت کنند. آنها می خواهند برای او گام بردارند و برای اقدامات او مورد قدردانی قرار گیرند.

به عبارت دیگر، مردان می خواهند یک قهرمان باشند.میدونم یه جورایی احمقانه به نظر میاد در عصر حاضر، زنان برای محافظت از آنها نیازی به "قهرمان" ندارند. اما حقیقت اینجاست. مردان هنوز هم باید احساس کنند که قهرمان هستند. زیرا در غریزه آنها تعبیه شده است که به دنبال رابطه ای با زنی باشند که آنها را تشویق کنند.

4. وقتی نمی توانید تعارف را تحمل کنید، مردم شوکه می شوند

هی، متوجه شدم برخی از تعریف ها می توانند شما را به فکر فرو ببرند: "این از کجا آمده است؟"

فرض کنید کسی تعارف می کند اما شما با آن مخالف هستید. و بنابراین شما می گویید: "متشکرم، اما این را نگویید(یا چیزی مشابه..

اگر آنها از اینکه چگونه با تعریف مخالفت کردید تعجب کردند، به این معنی است که این تعریف صادقانه بوده است و بنابراین بهتر است آن را باور کنید.خبر خوب؟ این نشانه ای است که شما نه تنها از نظر جسمی زیبا، بلکه از نظر روحی  نیز زیبا هستید. و همانطور که در قسمت دوم این راهنما خواهید دید، جذابیت معنوی به همان اندازه مهم است، اگر نه بیشتر.

5. مردها وقتی شما را می بینند حالت لبو لوچشان تغییر می کند

وقتی مردها شما را می بینند یا وقتی که فکشان حتی اندکی افت می کند یا وقتی صدای "اوه" می شنوید،این یک نشانه واضح است. آنها جذب شما شده اند و در آن شکی نیست. زبان بدن دروغ نمی گوید.

شاید قبلاً متوجه آن شده باشید. وارد اتاقی می شوید و متوجه می شوید که مردی به شما نگاه می کند. سپس آنها به سرعت به دور نگاه می کنند و وانمود می کنند که شما را نمی بینند - اما لب های آنها جمع شده است. این یک هدیه است که آنها شما را زیبا میبینند.

6. مردم لبخند شما را دوست دارند

"لبخندت را دوست دارم."

"من عاشق لبخند تو هستم."

"لبخند شما مسری است، آیا می دانید؟"

تعارف هایی از این دست یعنی چه؟

وقتی مردی چنین تعریفی از شما می کند، ممکن است یکی از این دو معنی را داشته باشد:

 • ممکن است فقط یک صحبت کوچک باشد
 • همچنین ممکن است به این معنی باشد که او با شما معاشقه می کند

بنابراین وقتی این اتفاق افتاد، فقط بگویید «متشکرم». نیازی نیست تمام شب بیدار بمانید و فکر کنید که آیا منظور او از آن چیزی بوده است یا خیر. در عوض، رفتار او را مشاهده کنید تا نشانه دیگری را در این راهنما مشاهده کنید.

چگونه تشخیص دهیم که از نظر بدنی زیبا هستیم یا خیر؟/2

7. مردهای اطراف شما ناجور و عجیب رفتار می کنند

وقتی پسرها در اطراف شما عجیب رفتار می کنند ، احتمالاً به این معنی است که آنها شما را بسیار جذاب می بینند. و اگر این واکنش  رایجی است که شما دریافت می‌کنید، پس شکی نیست - شما جذاب هستید و پسرها را دیوانه می‌کنید.

چرا مردان در اطراف زنان زیبا رفتار ناخوشایند دارند؟ این همه  طبیعت آن ها است .مردان به طور طبیعی می‌خواهند مورد پسند زنان جذاب قرار گیرند - این به آنها احساس خوبی می‌دهد و به آنها اعتبار می‌دهد. و بنابراین وقتی آنها شما را، یک دختر زیبا، در نزدیکی خود می بینند، احساس می کنند که نیاز ناگهانی به بهترین رفتار خود را دارند و برای اکثر پسرها، این منجر به رفتار ناهنجار می شود.

اکنون، ممکن است فکر کنید: "آیا ممکن است به طور کلی در اطراف زنان احساس ناراحتی کنند؟"

در حالی که افراد با اعتماد به نفس پایین از نظر اجتماعی به طور پیش فرض چنین رفتار می کنند، اگر افراد زیادی در اطراف شما این کار را انجام می دهند توجه کنید. این می تواند به این معنی باشد که حتی پسرهای با اعتماد به نفس تر وقتی وارد اتاق می شوید، غش می کنند.

و این چیزهای زیادی در مورد جذابیت شما می گوید. من این را از کارلوس کاوالو یاد گرفتم. او یکی از متخصصان برجسته روانشناسی مردانه و آنچه مردان از روابط می خواهند است.


حتما بخوانید: چگونه دخترانه باشیم


8. مردها نسبت به شما سرد و گرم هستند

آیا به نظر می رسد که مردان نسبت به شما بسیار گرم یا بسیار سرد هستند - اما هرگز  بی تفاوت نیستند؟ اگر چنین است، پس می تواند نشانه ای باشد که شما از یک دختر معمولی جذاب تر هستید. وقتی مردها با یک زن با گرمی شدید رفتار می کنند، احتمالاً شما را می بوسند و امیدوارند که رابطه برقرار کنند.

از سوی دیگر، وقتی با شما با سردی شدید برخورد می‌کنند، ممکن است از شما «نفی» کنند.

"نفی کردن" چیست؟ این یک ترفند رایج معاشقه است که مردان برای زنان استفاده می کنند. آنها ممکن است شما را مسخره کنند یا توهین کنند و باعث عصبانیت شما شوند. و هنگامی که بازیگوشی هستید، بدون اینکه خود بدانید، بیشتر دیده می‌شوید.

توصیه من؟ مگر اینکه شما هم به او علاقه دارید، مراقب خود باشید و به دام نیفتید.

9. از مردان تعارف زیادی دریافت نمی کنید

اگر زنان مکمل ظاهر شما هستند اما مردان نه، ممکن است نشانه جذابیت شما نیز باشد. اکثر مردان از تعریف و تمجید از ظاهر یک زن اجتناب می کنند زیرا این امر بدیهی است.

در اینجا دلیل آن است: اکثر مردان می دانند که بهتر است احساسات خود را پنهان نگه دارند - حداقل در حال حاضر - تا اینکه آشکارا آنها را به شما اعلام کنند.

پس از همه، در مورد آن فکر کنید. تصور کنید دو مرد کاملاً متوسط ​​با شما قرار ملاقات دارند.

 • یکی از آنها آشکارا احساسات خود را نسبت به شما بیان می کند، در حالی که دیگری  مرموزتر است. کدام یک از آنها را جذاب تر از دیگری می دانید؟
 • اکثر زنان مرموز را انتخاب می کنند. به دلایلی عجیب.
 • بنابراین اگر از پسری که دوست دارید زیاد تعریف نمی کنید، ممکن است به این دلیل باشد که او منتظر زمان مناسب است.
 • آیا او یک مرد خجالتی است ؟ شاید.
 • اگر شما هم او را دوست دارید، ممکن است ایده خوبی باشد که از او بخواهید و ببینید چه واکنشی نشان می دهد.

10. در زندگی خود دوستی زیاد داشته اید

اگر مرتباً با مردان قرار می گذارید یا قبلاً رابطه داشته اید، می توانید مطمئن باشید که مردان جذب شما می شوند. متأسفانه باید بگوییم که برخی از زنان در آنجا شخصیت های بزرگی دارند اما می توانند سال ها بدون یک قرار ملاقات ادامه دهند. این قدرت جذابیت فیزیکی است. بسته به نحوه استفاده از آن می تواند شما را خوشحال یا بدبخت کند.

از سوی دیگر، اگر روابطی که در آن بوده اید عمدتاً توهین آمیز بوده است، این داستان دیگری است. ممکن است از نظر جسمی جذاب باشید، اما جنبه معنوی شما ممکن است نیاز به کار داشته باشد. نگران نباشید - ما به زودی از شما حمایت خواهیم کرد.

11. یک مشاور با استعداد آن را تایید می کند

آیا شخص خاصی وجود دارد که در حین خواندن این مقاله مدام به ذهن شما خطور کند؟ شاید آنها دلیلی باشند که جذابیت خود را زیر سوال می برید؟   اگر به کسی توجه داشته باشید، طبیعی است که تعجب کنید که آیا او نیز جذب شما شده است یا خیر.

علائم بالا و پایین در این مقاله نشانه هایی را به شما نشان می دهد، اما در عین حال، صحبت با یک فرد بسیار شهودی و دریافت راهنمایی از آنها می تواند بسیار ارزشمند باشد.

آنها می توانند به انواع سؤالات مربوط به عشق پاسخ دهند و تردیدها و نگرانی های شما را از بین ببرند. مثلاً با هم می‌شوید؟ آیا آنها شما را از نظر فیزیکی جذاب می بینند؟ آیا آنها به سمت شما کشیده می شوند؟

من اخیراً پس از پشت سر گذاشتن یک مشکل سخت در رابطه ام، با یکی از منابع روانی صحبت کردم. پس از مدت‌ها غرق شدن در افکارم، آنها بینشی منحصربه‌فرد از مسیر زندگی‌ام، از جمله اینکه قرار بود با چه کسی باشم، به من دادند.

من واقعاً از اینکه چقدر مهربان، دلسوز و آگاه بودند متحیر شدم.

12. مردم به شما خیره می شوند

آیا افراد غریبه به شما خیره می شوند؟ می تواند به معنای بسیاری باشد:

 • آنها فکر می کنند که شما جذاب هستید - هر چه باشد، سرتان را برگردانید
 • آنها توجه شما را می خواهند اما نمی دانند چگونه آن را جلب کنند
 • چیزی در مورد شما غیرعادی به نظر می رسید و توجه آنها را به خود جلب کرد

باز هم، به خودی خود به این علامت (یا هر علامت دیگری. اعتماد نکنید. بررسی کنید که آیا علائم دیگر را نیز می بینید. هر چه نشانه های بیشتری را مشاهده کنید، مطمئن تر می توانید شرط بندی کنید که زیبا هستید.

خب! حالا شما مالک آن هستید. 10 نشانه اول نشانه هایی هستند که شما از نظر فیزیکی زیبا هستید.

چگونه تشخیص دهیم که از نظر روحی زیبا هستید یا خیر "زیبایی معنوی" واقعا مهم است. و بله، افراد دیگر نیز متوجه آن می شوند. زیبایی معنوی شما - یا فقدان آن - تعیین خواهد کرد که چقدر "زندگی عاشقانه" شما شاد و موفق خواهد بود.

همانطور که قبلا ذکر شد، زیبایی معنوی به اندازه زیبایی ظاهری اهمیت دارد، اگر نه بیشتر. در حالی که ظاهر شما اولین تاثیر را بر دیگران می گذارد، روح شما چیزی است که تاثیر ماندگار را ایجاد می کند.

و نکته اینجاست:

در حالی که دیگران تمایل دارند قبل از شما از زیبایی ظاهری شما قدردانی کنند، اما زیبایی معنوی برعکس است. در اینجا می توانید زیبایی معنوی خود را قبل از دیگران ببینید.

در اینجا 9 علامتی که باید به دنبال آنها باشید آورده شده است

13. شما مستقل هستید

آیا می توانید برای انجام کار به خودتان تکیه کنید ؟ آیا به طور طبیعی در حل مسئله، اولویت بندی و اجرا مهارت دارید؟


حتما بخوانید: چگونه یک زن مستقل قوی باشیم


این چیز زیبایی است و رؤسا دوست دارند شما را در تیم خود داشته باشند. وقتی صحبت از قرار به میان می آید، باور کنید یا نه، اما استقلال خصوصیتی است که مردان در یک زن می پسندند. اکنون، ممکن است فکر کنید: "نه، من با افرادی آشنا شده ام که از من ترسیده اند ." مطمئناً برخی از مردان ضعیف هستند. اما وقتی می گویم مردان قوی، با اعتماد به نفس و واقعی، به من اعتماد کنید، دوست دارند شما را ملاقات کنند.

چگونه تشخیص دهیم که از نظر بدنی زیبا هستیم یا خیر؟/3

14. از خودتان راضی هستید

از خودت راضی هستی ؟ بیایید یک آزمایش سریع انجام دهیم…

 • آیا خودتان را دست کم می گیرید؟
 • آیا از مقایسه خود با دیگران اجتناب می کنید؟
 • آیا از  فکر کردن یا وسواس در مورد گذشته اجتناب می کنید؟
 • آیا روی پیشرفت در تمام زمینه های زندگی خود تمرکز می کنید؟

هر چه بیشتر پاسخ‌های «بله» داشته باشید، از خودتان راضی‌تر و از نظر روحی زیباتر هستید. در دنیایی که توسط رسانه های اجتماعی اداره می شود، به ندرت می توان افرادی مانند شما را پیدا کرد.

و اگر پاسخ‌های «نه» بیشتری داشتید، نگران نباشید. یاد بگیرید که از مقایسه خود با دیگران یا فکر کردن به گذشته دست بردارید. و شروع به تمرکز روی رشد و پس دادن کنید. مثل هیچ چیز دیگری زندگی شما را تغییر خواهد داد.

15. عیب های خود را می پذیرید

این یکی مربوط به علامت شماره 11 است. هیچکس کامل نیست شما نقص ها و ضعف های منحصر به فرد خود را دارید.

سوال این است:

آیا آنها را قبول دارید؟ آیا می توانید به راحتی خود را ببخشید؟ آیا می توانید به اشتباهات و بدبختی های خود بخندید؟

یکی از مهم ترین درس هایی که می توانید در زندگی بیاموزید دوری از کمال است. عالی است که استانداردهای بالایی برای خود تعیین کنید، اما کمال یک استاندارد غیر ممکن است. به جای تلاش برای کمال، برای تعالی تلاش کنید. هیچ کس هرگز نمی تواند کامل باشد اما هر کسی می تواند واقعاً در هر کاری خوب باشد. و این شامل شما می شود.

 در اینجا یک نکته وجود دارد: وقتی صحبت از روابط عاشقانه به میان می‌آید، پیدا کردن کسی که عیب‌های شما را نیز بپذیرد ، بسیار مهم است. اما همه چیز از شما شروع می شود. اگر شما حاضر به انجام آن نباشید، هیچ کس دیگری این کار را نخواهد کرد.

16. شما در بیان خود خوب هستید

آیا به راحتی ایده ها، افکار و احساسات خود را بیان می کنید؟

آیا در بیان راه حل ها و توضیحات خوب هستید؟

آیا از بیان نظر خود نمی ترسید؟

هر چه بیشتر به این سؤالات «بله» پاسخ دهید،  آرامش بیشتری خواهید داشت. شما  نیاز ندارید که دیگران را تحت تاثیر قرار دهید یا کار خود را زیبا کنید. و بله، از نظر معنوی زیباست. در فرهنگی که توسط رسانه‌های اجتماعی تقویت می‌شود، بیشتر مردم تمایلی بی‌پایان دارند که مورد توجه قرار گیرند، مورد پسند واقع شوند و به نوعی قابل توجه باشند.

بلوغ زیادی لازم است تا آن  را بی اهمیت و حتی غیر ضروری بدانیم. اگر به اندازه کافی بالغ هستید که بدانید مفید بودن مهم است، این چیز زیبایی است.

17. توجه نمی خواهید

آیا تا به حال متوجه شده اید که در مواقعی که توجه نمی خواهید، مقدار زیادی از آن را دریافت می کنید ؟

 • به عنوان مثال، زمانی که می خواهید مدتی را به تنهایی بگذرانید، دوستان با شما تماس می گیرند تا ملاقات کنید یا رئیستان از شما می خواهد که روی یک پروژه کار کنید.
 • یا وقتی در یک جلسه ساکت می مانید، نظرتان را می پرسند.
 • وقتی این اتفاق زیاد برای شما می افتد یعنی چه؟
 • این به سادگی به این معنی است که مردم شما را قابل اعتماد می بینند. آن‌ها می‌دانند که هر وقت از شما آن را بخواهند، ارزشی به دست می‌آورند و بنابراین تا جایی که می‌توانند از آن بهره می‌برند.

این را با توجه جویندگان مقایسه کنید، که تمایل دارند بیش از حد قول بدهند و از مسئولیت شانه خالی کنند. شما اینطور نیستید و به همین دلیل است که مردم به شما اعتماد دارند.

18. می دانید دیگران چه می خواهند

وقتی از نظر روحی زیبا باشید، به طور غریزی می دانید که دیگران از شما چه می خواهند. و وقتی صحبت از عشق به میان می‌آید، دقیقاً می‌دانید که یک مرد در یک رابطه عاشقانه و رضایت‌بخش با شما چه می‌خواهد باشد. مهمتر از همه، شما می دانید که یک مرد نیاز دارد که غریزه قهرمانی او را تحریک کنید.

من به این مفهوم در بالا اشاره کردم.

چگونه غریزه قهرمانی او را تحریک می کنید؟

با پیروی از نکات ساده، می توانید از غرایز محافظتی او و نجیب ترین جنبه مردانگی او بهره ببرید. مهمتر از همه، شما عمیق ترین احساسات او را نسبت به خود جذب خواهید کرد.

19. در زندگی هدفی دارید و به آن خوش بین هستید.

 • آیا در زندگی ماموریتی دارید؟ آیا هدفی دارید که بزرگتر از خودتان باشد و به زندگی شما معنا و جهت بدهد؟
 • یا در حال حاضر در زندگی سرگردان هستید و به این فکر می کنید که "هدف" شما چیست؟

حتما بخوانید: قوانین طلایی برای هدف گذاری و رسیدن به اهداف


 • بنابراین بسیاری از زنان هرگز هدف خود را در زندگی پیدا نمی کنند و در نتیجه ناراضی می میرند.
 • من از شما خواهش می کنم که یکی از آنها نباشید. هدفی را بیابید،چه در دنیای کار، خانواده، یا هر جای دیگری باشد.
 • داشتن هدف و دوست داشتن آن شما را بسیار زیباتر می کند. این الهام بخش افراد دیگر است تا از شما الگو بگیرند و دنیا را به جایی بهتر تبدیل کنند.

چگونه تشخیص دهیم که از نظر بدنی زیبا هستیم یا خیر؟/4

20. شما خودتان هستید

آیا خودت را دوست داری ؟ منظورم این نیست که هر وقت خواستی هر کاری که می خواهی انجام بده. این عشق نیست - این حرص است. در عوض، من در مورد دوست داشتن خود به اندازه کافی صحبت می کنم تا کاری را که برای شما و دیگران خوب است انجام دهید. دوست داشتن خود به این معناست که خودخواه نباشید، بلکه یک نیروی خیر برای دنیا باشید.

21. ذهنی باز دارید

داشتن " ذهن باز " به معنای باز بودن نسبت به ایده ها و اطلاعات خارج از مجموعه باورهای خود است. این شما را زیبا و قابل دسترس می کند.

اکنون، ممکن است باورها یا جهان بینی خاص خود را داشته باشید. و این خوب است. داشتن ذهن باز به این معنی است که می توانید به باورهای دیگر گوش دهید و آنها را همان طور که هستند در نظر بگیرید. و وقتی حس را در آنها می بینید، جهان بینی شما را غنی می کند.

22. شما به زندگی علاقه دارید

در نهایت، یک نشانه بزرگ از زیبایی معنوی زمانی است که شما مشتاق زندگی هستید. همه شما مانند بسیاری از مردم امروز «محکوم و غمگین» نیستید و دائماً نگران آینده نیستید. در عوض، شما خستگی ناپذیر برای تحقق رویاهای خود کار می کنید.

"پرشور" بودن به این معنی است که درک کنید چیزهای زیادی در جهان وجود دارد که نمی توانید آنها را کنترل کنید. و با این حال شما به وضوح چیزهایی را می بینید که می توانید کنترل کنید و تمام انرژی و منابع خود را در آنجا متمرکز می کنید.شما با ذوق کار می کنید. تو غیر قابل توقف هستی بعد از هر شکستی بلند می شوی. اشتیاق به زندگی یعنی همین. و من صمیمانه امیدوارم پس از خواندن این راهنما، این دقیقاً همان چیزی است که از این به بعد تلاش خواهید کرد.

22 نشانه واضح که شما برای دیگران جذاب هستید

پس جذاب هستی؟

بنابراین می بینید، هنگام تلاش برای دیدن اینکه چقدر جذاب هستید، علائم زیادی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید. علاوه بر این، بیش از زیبایی فیزیکی در اینجا  زیبایی معنوی نیز وجود دارد. چه تعداد از نشانه ها در مورد شما صدق می کند؟ آیا از نظر بدنی زیبا هستید؟ از نظر روحی چطور؟

مهم نیست که چه "امتیازی" به دست آورده اید، نگران آن نباشید. همه ما از جایی شروع می کنیم، درست است؟ این هدف این راهنما است - نشان دادن دو چیز:

 • از نظر جذابیت جسمی و روحی در کجا هستید
 • جایی که باید از اینجا بروید

بنابراین در اینجا چند توصیه وجود دارد.

علائمی را که برای شما صدق نمی کند بررسی کنید. بنویسشون روی برگه. 

 • سپس یکی از آن نشانه ها را به عنوان «پروژه زندگی» بعدی خود انتخاب کنید.
 • پیشنهاد می کنم یکی را انتخاب کنید که می توانید فوراً روی آن کار کنید. همچنین باید همان چیزی باشد که احساس می کنید با کمترین زمان و تلاش می توانید به آن برسید.
 • به عنوان مثال، فرض کنید لیست را بررسی کرده اید و فکر می کنید: "من آنقدرها مستقل نیستم." (این علامت شماره 15 است.. سپس از خود می‌پرسید: «چه کاری می‌توانم انجام دهم تا در حال حاضر مستقل‌تر شوم... و در عین حال خوش بگذرانم؟»
 • یک جلسه سریع انجام دهید، تمام ایده هایی که به ذهنتان می رسد را یادداشت کنید و ساده ترین آنها را برای انجام انتخاب کنید. سپس دست به کار شوید. ساده است.
 • سوالات درست را بپرسید، و پاسخ های درست را دریافت خواهید کرد.
 • تغییرات سبک زندگی مورد نیاز خود را ایجاد کنید و آنها را به طور مداوم اعمال کنید تا زمانی که بخشی از "شما جدید" شوند. پس ادامه دهید - شروع کنید.
 • زندگی کوتاه است، پس از آن نهایت استفاده را ببرید و در عین حال شاد باشید.

چگونه از یک رابطه موفق و پایدار لذت ببریم

چگونه از یک رابطه موفق و پایدار لذت ببریم

 • جذاب بودن یک چیز است، اما تضمین کننده روابط طولانی و پایدار نیست.
 • مطمئنا، زیبایی به شما کمک می‌کند تا افراد را جذب خود کنید.
 • اما زیبایی بیرونی شما آنها را در اطراف نگه نمی دارد.
 • روابط بر اساس چیزی بیشتر از یک جاذبه فیزیکی ساده برای طرف مقابل ایجاد می شود. در حالی که این یک شروع عالی است، سریعتر از آنچه که بتوانید کلمه "جذاب" را بگویید، در حال ورود و خروج از روابط خواهید بود.

این همان چیزی است که میخواهی؟

در حالی که ممکن است در کوتاه مدت قشنگ باشد، احتمالاً خواهید دید که چیزی کمی بیشتر در مسیر می خواهید. اگر غریزه قهرمانی شریک زندگی شما تحریک نشود، احتمالاً به همان سرعتی که وارد زندگی شما شده است، از زندگی شما خارج خواهد شد. این کلید لذت بردن از یک رابطه طولانی مدت با پتانسیل است.

بنابراین، غریزه قهرمان چیست؟

ایده ساده است. مردان یک انگیزه بیولوژیکی برای احساس ضروری بودن در رابطه خود دارند. آنها می خواهند احساس نیاز کنند. جیمز بائر در ویدیوی جدید خود، چندین کار را که می‌توانید برای کمک به تحریک این غریزه در مردتان انجام دهید، بیان می‌کند. او عبارات، متن‌ها و درخواست‌های کوچکی را فاش می‌کند که می‌توانید در حال حاضر از آنها برای نشان دادن این غریزه بسیار طبیعی مردانه استفاده کنید.

 • خود را در درجه اول قرار دادن
 • هدف شماره یک شما در حال حاضر چیست؟
 • برای اینکه در نهایت آن تلاش جانبی را شروع کنید که امیدواریم به شما کمک کند روزی 9-5 را ترک کنید؟
 • یا اینکه جهش کنید و در نهایت از شریک زندگی خود بخواهید که وارد خانه شود؟
 • هر چه که باشد، شما به آنجا نخواهید رسید، مگر اینکه برنامه ای داشته باشید.
 • و حتی پس از آن ... برنامه ها شکست می خورند.
 • اما من این را برای تو ننوشتم که تو را عذاب دهد.
 • نه، من این را می نویسم زیرا می خواهم به شما در رسیدن به اهدافی که تعیین کرده اید کمک کنم.
 • من اخیراً در کارگاهی به نام  مجله زندگی شرکت کرده ام  که توسط معلم و مربی حرفه ای ژانت براون ایجاد شده است.
 • Jeannette با پوشش تمام اصول اولیه و موارد بیشتر در مورد آنچه برای رسیدن به اهداف شما نیاز است، با همه چیز از ایجاد عادات و الگوهای رفتاری جدید گرفته تا اجرای برنامه های شما مقابله می کند.
 • او دست به کار نمی شود - این کارگاه به تلاش شما نیاز دارد، اما زیبایی آن در همین است - Jeanette آن را به دقت طراحی کرده است تا شما را در صندلی رانندگی زندگی خود قرار دهد
 • بنابراین… به هدف مهمی که در ابتدای این پیام درباره آن پرسیدم، فکر کنید.
 • چقدر آن را می خواهید؟
 • آیا حاضرید برای رسیدن به آن تلاش کنید؟
سخن آخر

مطمئنا با خواندن این مقاله متوجه شده باشید که از خودتان چه می خواهید و تا چه حد برایتان مهم است که جذاب باشید. امیدواریم که از این مطلب استفاده و لذت برده باشید.


مقالات مرتبط:

چگونه از خود مراقبت کنیم

29 نام مستعار جذاب و دوست داشتنی برای صدا زدن همسر و دختر مورد علاقه تان

از
9
رای