چرا مردان رابطه مقعدی را دوست دارند + 7 علت تقاضا رابطه آنال

چرا مردان رابطه مقعدی را دوست دارند + 7 علت تقاضا رابطه آنال دلایل گرایش مردان به رابطه جنسی مقعدی متعدد است. با اینکه رابطه از پشت عوارضی از جمله احتمال انتقال بیماری جنسی را دارد. اما برای اینکه بدانید چرا مردان رابطه مقعدی (آنال) را دوست دارند این مطلب، سلام دنیا را بخوانید.

مهم ترین عارضه ای که رابطه جنسی مقعدی برای خانم ها دارد این است که چون لذت حقیقی جنسی برای زن از طریق مقاربت از فرج و مجرای تناسلی ایجاد می شود و نه از طریق مقعد بنابراین زن دچار سرد مزاجی و بی میلی جنسی شده و خودش را موجودی میابد که وسیله دفع شهوت شده و خودش نباید از این رابطه لذت ببرد. در این مقاله از وب سایت سلام دنیا، به سوال چرا مردان رابطه از پشت یا رابطه جنسی مقعدی را دوست دارند؟ ، خواهیم پرداخت با ما همراه باشید تا پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

تقاضای مرد برای رابطه جنسی مقعدی به چه معنا است؟

قطعا او در انجام این کار تنها نیست... بسیاری از خانم ها تعجب می کنند که چه چیز رابطه مقعدی (آنال) برای مردان جذابیت دارد. به نظر می رسد که مردان برای رابطه مقعدی میل شدیدی به خیال پردازی دارند. هر ساله صدها فیلم پورن برای تمایل به انجام رابطه آنال ساخته می شوند. اما زنان در هر جای دنیا برای داشتن یا نداشتن رابطه آنال با نامزد یا همسرشان تردید دارند و مردان در میان خودشان همیشه بحث می کنند که چطور می توانند شریک عاطفی شان را برای انجام این کار متقاعد کنند.

تقاضای مرد برای رابطه جنسی مقعدی به چه معنا است؟

زمانی که خانمی تصمیم می گیرد این نوع رابطه را امتحان کند، اکثریت قریب به اتفاق آنها این کار را به دلیل تقاضای شریک عاطفی شان قبول می کنند. و مردان بعد از انجام رابطه آنال با شریک عاطفی شان از تجربیات مثبت خود حرف می زنند، در حالیکه بیشتر از نیمی از خانم ها که رابطه مقعدی داشته اند آن را به عنوان یک تجربه ناخوشایند توصیف می کنند که احتمالا آن را دوباره تکرار نخواهند کرد. خب، دلیل این اتفاق چیست؟


حتما بخوانید: آیا استفاده از وازلین در رابطه جنسی بی خطر است؟


چرا مردان به انجام رابطه آنال علاقه دارند؟

رابطه مقعدی دگرجنس گرایی از حدود هزاران سال پیش وجود داشته و مورد پسند مردان بوده است. از دیرباز نقاشی ها و حکاکی ها در ژاپن، چین و اروپا و همینطور نقاشی های شهوانی باستانی و سفالگری ها از مدیترانه تا جنوب امریکا وجود داشته است که مردان را در حال انجام رابطه مقعدی با زنان نشان می دهد. در بعضی از فرهنگ های پلینزی رابطه مقعدی به صراحت به عنوان یک روش پیشگیری از بارداری توصیه می شده که دقیقا امروزه بعضی از نوجوانان این نوع رابطه را به عنوان روشی برای جلوگیری از بارداری تلقی می کنند (صرف نظر از از افزایش خطرات برای انتقال بیماری های مقاربتی).

اما برای زوج هایی که ازدواج کرده اند یا نامزد هستند که مسئله بارداری موضوع نگران کننده مهمی نیست، چطور می توان رواج رو به رشد این نوع رابطه جنسی در میان مردان را توجیح کنیم؟ از این گذشته ،در طی چند دهه قبل میزان رابطه مقعدی دگرجنس گرایی رشد صعودی داشته است. در دهه 50، رابطه مقعدی فقط برای 15 درصد از جمعیت گزارش شده بود. اما نرخ کلی جوامع مدرن نشان می دهد که تقریبا یک سوم از مردان رابطه جنسی مقعدی با زنان را انجام داده اند و تعداد کمی از خانم ها این نوع رابطه را تجربه کرده بودند. و این میزان در میان بزرگ سالان فعال جنسی در دهه 20 زندگی شان بیشتر می باشد. اگر از خودتان (یا یک دوست) این سوال را پرسیده اید، "چرا مردان رابطه مقعدی را دوست دارند"، در اینجا 7 پاسخ برای این سوال شما وجود دارد.

چرا مردان به انجام رابطه مقعدی علاقه دارند؟

چرا مردان رابطه مقعدی را دوست دارند

1. مردان به تنوع در رابطه جنسی علاقه مند هستند

گذشته از این، هیچ استدلال تکاملی مناسبی برای این موضوع وجود ندارد، چون طبعا رابطه آنال فرزند آوری به همراه ندارد.


حتما بخوانید: احتمال بارداری از طریق رابطه مقعدی


2. مردان معتقدند زنانی که مشتاق انجام رابطه مقعدی هستند، جسورتر، شهوانی تر، در تخت خواب آرامتر و لذت جنسی بیشتری دارند

رابطه مقعدی و انجام آن اهداف مختلفی برای مردان به همراه دارد. قوی ترین و رایج ترین استدلال آقایان این است که زنانی که انجام این نوع رابطه علاقه دارند ذاتا باعث تحریک مردان می شوند. این نوع زنان، انجام رابطه مقعدی را بدون هیچ نیت احتمالی برای باردار شدن و با کمال میل آن را می پذیرند. این یک رابطه جنسی همراه با دردهایش است. برای یک مرد رابطه مقعدی با خانم به این معنی است که به او اجازه می دهد تا نقش Star Trek (برنامه تلویزیونی) را بازی کند و اینکه وارد قلمرو بدون مرز او شود.

اگر قبل از آن هیچ مردی این کار را نکرده باشد، هنوز هم اتفاق جدید، غیرمعمول و خاص و نادری برای او می باشد. خانمی که انجام رابطه آنال را قبول می کند، داشتن رابطه را با میل و اشتیاق بصورت فیزیکی و بدون هیچ فکری درباره بارداری با شریکش نشان می دهد. او تا حدی از اشتیاقش این کار را می پذیرد که بدن خود را به یک جسم جذاب تبدیل می کند. علاوه بر این، بعضی از تحقیقات نشان می دهند خانم هایی که درگیر رابطه آنال هستند گزارش داده اند که ارگاسم بیشتری داشته اند، که این موضوع فقط در طی رابطه نبوده بلکه در فعالیت های جنسی کلی شان به این شکل بوده است. نتیجه گیری کلی این است که خانم هایی که برای انجام رابطه آنال مشتاق هستند جسورتر، شهوانی تر، در تخت خواب آرام تر و لذت جنسی بیشتری دارند.

3. میزان درد در رابطه مقعدی یک مسئله پیچیده است

در بعضی از روابط احتمالا دردی که خانم در حین رابطه مقعدی تجربه می کند به عنوان قسمتی از تحریک کردن شریک عاطفی اش محسوب می شود. در روابط دیگر، اغلب مردان و زنان با دقت این کار را انجام می دهند تا با استفاده از روان کننده ها و آماده سازی برای افزایش راحتی و لذت برای هر دو طرف هر گونه دردی را کاهش بدهند. توجه ویژه ای که به آماده سازی می دهید، به عنوان یک پیش نوازی پر شور محسوب می شود، یعنی با هیجان به اوج رسیده، طولانی شدن رابطه و لذت جنسی که با آن مواجه می شوید که البته به صورت تصادفی نیست، احتمال اینکه خانم در طول پیش نوازی طولانی و تحریک شدن به ارگاسم برسد را افزایش خواهد داد.

4. برای بسیاری از مردان و زنان رابطه جنسی مقعدی به عنوان یک نوع "هدیه" از طرف زن تلقی می شود

این هدیه به عنوان چیزی که با عشق، توجه و علاقه داده می شود برای مرد هدیه خاص، ویژه و نایاب محسوب می شود. زمانی که خانم برای انجام رابطه مقعدی با عشق خود مشتاق است، معمولا این کار از یک اعتماد و عشق قابل توجه به شریک عاطفی اش حاصل می شود.

دلایل علاقه مرد به رابطه از پشت

5. برخی از افراد، فردی که با خانمی رابطه مقعدی دارد را به عنوان یک نوع سلطه گری می بینند

در این حالت، عمل آنها به عنوان روشی تلقی می شود که مرد" مالک هر قسمت از بدن او می باشد". در حال حاضر ویژگی سلطه گری و بدرفتاری در فیلم های پورن به عنوان پدیده "Ass-to-Mouth" رایج شده است. یعنی مرد آلت تناسلی اش را بعد از انجام رابطه مقعدی با زن، در دهان او قرار می دهد. اکثر بازیگران زن فیلم های پورن به عنوان زن خیالی که همیشه آماده، پر شور، هیجان زده و مشتاق انجام رابطه است، نشان داده می شوند.

به عبارت دیگر، روش دیگری برای دیدن این ژانر این است که بازیگران زن اشتیاق خودشان برای خشونت و تابو شکنی صرف نظر از اینکه چقدر این کار" ناخوشایند" است، بیان و به تصویر می کشند، به خاطر اینکه نشان دهند چقدر برای انجام این کار تحریک شده اند تا اینکه بخواهند تنزل و خواری زن را بیان کنند.

6. رابطه مقعدی توسط برخی از مردان به عنوان یک رابطه جنسی که  تعهد کمتری نسبت به مقاربت با آلت تناسلی در واژن دارد محسوب می شود

با کمال تعجب، تعداد زیادی از افراد رابطه مقعدی را رابطه جنسی واقعی نمی دانند. برخی از مطالعات نشان می دهند که تقریبا 19 درصد از دانشجویان کالج رابطه جنسی آنال را رابطه جنسی که صمیمت و تعهد کمتری نسبت به رابطه واژنی دارد تلقی می کنند.


حتما بخوانید: 26 نکته درباره درد و لذت اولین رابطه جنسی که احتمالا نمیدانید


7. رابطه جنسی مقعدی یکی دیگر از تابوهایی است که شکسته شده است

در گذشته رابطه جنسی دهانی به دلیل غیر مرتبط بودنش با بارداری یک تابو محسوب می شد، ولی امروزه این پدیده همه گیر شده است، و اکثر افراد مایل به انجام آن هستند، هرچند که هنوز هم امری نادر است اما به هر حال یک فانتزی پر حرارت باقی می ماند. رابطه مقعدی یک تابو دیگری بود که شکسته شده است. بنابراین، وقتی زوجی، رابطه دهانی و مقعدی داشته باشند، آیا تابو شکنی های دیگری برای آنها در راه است؟ و آیا یکی بعد از دیگری؟ آیا این یک سراشیبی لغزنده است که زمانی که اتفاق می افتد به راحتی مانند ریزش بدون توقف روان کننده در اتاق خواب، می لغزید؟ لزوما این طور نیست.

علل گرایش مردان به رابطه جنسی آنال

سخن آخر

هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد زمانی که زوج ها یک فانتزی یا میل یکدیگر را در رابطه برآورده می کنند، میل به انجام عمل فانتزی دیگری در آنها برافروخته می شود. در حقیقت، شواهد اساسی نشان می دهند که بیشتر افراد مبتلا به یک یا چند نابهنجاری رفتاری فقط به یکی از آنها خو می کنند و به ندرت به نابهنجاری های دیگری کشیده می شوند. و برای آن دسته از زوج هایی که رابطه جنسی مقعدی داشته اند معمولا این اتفاق نادر و نه یک اتفاق معمولی که همیشه رخ می دهد می باشد، از این رو رابطه جنسی مقعدی برای آنها "خاص بودنش" را حفظ می کند.


مقالات مرتبط:

8 مورد از بهترین روان کننده های طبیعی و خانگی برای رابطه جنسی

خواص عالی دارچین برای درمان زود انزالی و بیماری های جنسی

چرا رابطه جنسی خشن برای بسیاری از افراد به ویژه زنان جذاب است؟

خونریزی پس از رابطه جنسی؛ علل، تشخیص، درمان و پیشگیری از آن

از
11
رای