غذای کودک

طرز تهیه پوره موز برای نوزادان با شیر آسان و مرحله به مرحله

موز مانند آووکادو، دارای بافت صاف و نرم است که خوردن آن برای نوزادان راحت است. بهترین روش طرز تهیه پوره موز برای کودکان در سلام دنیا ببینید. پوره موز را به تنهایی یا با دیگر سبزیجات یا حبوبات مناسب برای کودکان سرو کنید.

طرز تهیه پوره گل کلم برای نوزاد خوشمزه و مقوی با شیر

گل کلم سرشار از فیبر و ویتامین است. گل کلم را زمانی که کودک 8 تا 10 ماه سن دارد، به او بدهید زیرا فیبر آن باعث بهم خوردن سیستم گوارشی کودکان می شود. طرز تهیه پوره گل کلم با شیر برای نوزاد را در سلام دنیا بیاموزید.

طرز تهیه پوره آلو برای نوزاد خوشمزه و مناسب درمان یبوست کودک

میوه آلو به خاطر داشتن فیبر بالا یک درمان عالی و طبیعی برای درمان یبوست است. اگر کودک چند ماهه شما دچار یبوست است، با یادگیری طرز تهیه پوره آلو از سلام دنیا، یک غذای کمکی عالی برای درمان یبوست کودک خود، درست کنید.

طرز تهیه پوره چغندر [لبو] برای نوزاد خوشمزه و مقوی

چغندر، سبزی غنی از آنتی اکسیدان است که می توانید به عنوان غذای کمکی نوزاد خود که حداقل 8 ماه دارد، در نظر بگیرید. آموزش طرز تهیه پوره چغندر برای نوزادان به صورت قدم به قدم را در سلام دنیا مشاهده کنید.

طرز تهیه پوره نخود فرنگی (نخود سبز) برای کودک خوشمزه و سریع

نخود فرنگی سرشار از فیبر بوده و جز سبزیجات سبز می باشد؛ متخصصین اطفال توصیه می کنند در ابتدا سبزیجات سبز به کودک دهید زیرا شیرینی کمتری دارند. طرز تهیه پوره نخود فرنگی تازه یا منجمد خوشمزه را در سلام دنیا ببینید.

طرز تهیه پوره انبه برای کودک خوشمزه و مقوی و ساده

انبه یک میوه گرمسیری سرشار از ویتامین A است. و یک غذای کمکی عالی برای نوزادانی که حداقل 9 ماهه هستند می باشد. طرز تهیه پوره انبه برای کودکان را به صورت مرحله به مرحله، در آشپزخانه سلام دنیا، آموزش داده ایم.