چگونه ریلز اینستاگرام را که ذخیره یا لایک کرده اید پیدا کنید

چگونه ریلز اینستاگرام را که ذخیره یا لایک کرده اید پیدا کنید بازیابی و پیدا کردن ریلز ذخیره یا لایک شده اینستاگرام در اندروید، آیفون، از طریق سایت؛ چگونه ریلز اینستاگرام را که ذخیره یا لایک کرده اید پیدا کنید در سلام دنیا به صورت تصویری بیاموزید.

اگر برای پیدا کردن ریلزهای اینستاگرامی که لایک یا ذخیره کرده اید دچار مشکل شدید، ما در این مطلب از سلام دنیا درباره موضوعات چگونه ریلز اینستاگرامی را که ذخیره یا لایک کرده اید را سریعا پیدا کنید، بازیابی و پیدا کردن ریلز ذخیره یا لایک شده اینستاگرام در اندروید، آیفون یا وب، چگونه ریلزهای لایک شده اینستاگرام را پیدا کنیم؟ صحبت خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

چگونه ریلزهای اینستاگرام را که ذخیره یا لایک کرده اید پیدا کنید

اینستاگرام ویژگی جدیدی به نام Reels منتشر کرده است که بسیار شبیه به TikTok است. می‌توانید در  Reelsها جست و جو کنید و محتوای بیشتری مشابه آنچه دوست داشتید یا ذخیره کرده‌اید را پیدا کنید.به زودی، فهرستی طولانی از ویدیوهای خنده دار، عجیب یا مفید را خواهید داشت که در جایی از برنامه ذخیره شده اند. در صورت نیاز چگونه می‌توانید این ریلزهای ذخیره‌شده و لایک شده اینستاگرام را پیدا کنید؟ یک تفاوت کوچک بین این دو نیز وجود دارد.

ویژگی "لایک" مانند فیس بوک کار می کند، جایی که اگر چیزی را دوست دارید می توانید آن را لایک کنید. برای کاری که سازنده انجام داده است، و از ان قدردانی کنید. ذخیره زمانی است که شما ریلز را برای استفاده یا مشاهده بعدی ذخیره می کنید بدون اینکه سازنده ان از آن مطلع باشد. اینستاگرام پیدا کردن ریلزهای ذخیره شده و لایک شده اینستاگرام را دشوار می کند. می توانید از هر دو یا هر کدام بر اساس آنچه از ریلز مورد نظر نیاز دارید استفاده کنید.


حتما بخوانید: نحوه دانلود ریلز اینستاگرام در گوشی


ریلزهای لایک شده/ذخیره شده اینستاگرام را در وب پیدا کنید 

پیدا کردن ریلز ذخیره شده اینستاگرام از طریق وب

مرحله 1: اینستاگرام را در مرورگر مورد نظر خود باز کنید و با استفاده از اطلاعات کاربری لاگین یا فیس بوک وارد شوید. روی عکس پروفایل خود در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید تا گزینه Saved را انتخاب کنید.

پیدا کردن ریلز ذخیره شده اینستاگرام از طریق وب 1

اینجاست که تمام ریلزهای ذخیره شده و سایر تصاویری را که ممکن است ذخیره کرده باشید پیدا کنید. هیچ راهی برای دسترسی یا ذخیره جداگانه آنها در برنامه وب وجود ندارد.

پیدا کردن ریلز ذخیره شده اینستاگرام از طریق وب 2

همچنین هیچ راهی برای دسترسی به ریلز های دوست‌داشتنی در مرورگر وجود ندارد. اینستاگرام به گونه ای طراحی شده است که ابتدا موبایل باشد و بیشتر ویژگی ها در گوشی هوشمند موجود است. اینجاست که مردم بیشتر از اینستاگرام استفاده می کنند.

ریلز های لایک شده/ذخیره شده اینستاگرام را در اندروید پیدا کنید

پیدا کردن ریلز ذخیره شده اینستاگرام در اندروید

اینستاگرام زمانی که از آن در گوشی هوشمند استفاده می کنید بسیار بهتر است

مرحله 1: نماد نمایه خود را در پایین صفحه فشار دهید و نماد منو را در گوشه بالا سمت راست انتخاب کنید. چند گزینه را خواهید دید. در اینجا saved  را انتخاب کنید.

پیدا کردن ریلز ذخیره شده اینستاگرام در اندروید 1
مرحله 2: ریلزهای ذخیره شده اینستاگرام خود را در اینجا پیدا خواهید کرد. به نماد "+" در بالا توجه کردید؟ می توانید از آن برای ایجاد یک پوشه جدید برای قرار دادن تمام ریلزهایی که بر اساس دسته بندی ذخیره کرده اید استفاده کنید.

پیدا کردن ریلز ذخیره شده اینستاگرام در اندروید 2
توجه داشته باشید که به‌طور پیش‌فرض، ریلزها در پوشه All Posts ذخیره می‌شوند، جایی که سایر تصاویر و ویدیوهای ذخیره‌شده را نیز خواهید دید. بنابراین، یک پوشه ایجاد کنید تا تمایز واضحی بین ریلزها و سایر پست های ذخیره شده ایجاد کنید.


حتما بخوانید: آموزش فعال کردن ریلز اینستاگرام [reels]


در اینجا مراحل پیدا کردن ریلزهای لایک شده اینستاگرام آمده است

مرحله 1: روی نماد منو در زیر تب Profile ضربه بزنید و این بار تنظیمات را انتخاب کنید.

پیدا کردن ریلز ذخیره شده اینستاگرام در اندروید 3
مرحله 2: Accountsرا انتخاب کنید.

ریلز های لایک شده/ذخیره شده اینستاگرام را در اندروید پیدا کنید
مرحله 3: گزینهposts youve liked now را انتخاب کنید. 

ریلز های لایک شده/ذخیره شده اینستاگرام را در اندروید پیدا کنید
آنجاست که تمام ریلزهای مورد علاقه خود را پیدا خواهید کرد.

همچنین تمام پست ها، تصاویر و ویدیوهای دیگری را که دوست داشته اید پیدا خواهید کرد. هیچ راهی برای ایجاد یک پوشه و ذخیره لایک های خود به طور جداگانه وجود ندارد. این همان چیزی است که ویژگی ذخیره شده برای آن است.


حتما بخوانید: بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام چه روز و ساعتی است


ریلزهای لایک شده/ذخیره شده اینستاگرام را در IOS پیدا کنید

مراحل پلتفرم iOS برای یافتن ریلزهای لایک شده و ذخیره‌شده اینستاگرام کم و بیش یکسان است. 

مرحله 1: روی تب Profile در گوشه سمت راست پایین صفحه ضربه بزنید و نماد منو را انتخاب کنید. شما متوجه یک سری گزینه خواهید شد. روی Saved ضربه بزنید.

ریلزهای لایک شده/ذخیره شده اینستاگرام را در IOS پیدا کنید
مرحله 2: اکنون تمام ریلزهای ذخیره شده را به همراه تصاویر و سایر پست ها در پوشه All Posts مشاهده خواهید کرد.

ریلزهای لایک شده/ذخیره شده اینستاگرام را در IOS پیدا کنید
ایجاد یک پوشه جدید برای انتخاب و ذخیره ریلزها آسان است. فقط روی نماد '+' ضربه بزنید تا فرآیند شروع شود. در حین حرکت می توانید پوشه ها را نامگذاری کنید.


حتما بخوانید: روش استفاده از قابلیت ریمیکس ریلز اینستاگرام


چگونه ریلزهای لایک شده اینستاگرام را پیدا کنیم؟

در مورد ریلزهای لایک شده اینستاگرام چطور؟

مرحله 1: روی نماد منو در زیر تب Profile ضربه بزنید و تنظیمات را در پاپ آپ زیر انتخاب کنید.

در مورد ریلزهای لایک شده اینستاگرام چطور؟

در مورد ریلزهای لایک شده اینستاگرام چطور؟

مرحله 2: روی Account و سپس Posts You've Like now ضربه بزنید.

در مورد ریلزهای لایک شده اینستاگرام چطور؟
در مورد ریلزهای لایک شده اینستاگرام چطور؟

همه ریلزهای لایک شده اینستاگرام خود را به همراه سایر پست‌هایی که دوست داشتید در اینجا پیدا خواهید کرد. باز هم، هیچ راهی برای ایجاد پوشه ها یا فیلتر کردن آنها به طور جداگانه وجود ندارد. بنابراین باید دردسرهایی را که ممکن است دوست نداشته باشید و از طریق جست و جو و گشتن در میان آنها متحمل شوید.

 دسترسی فوری

مردم همه چیز را فوراً می خواهند، چه غذا، چه ثروت و چه سرگرمی. همین امر در مورد شهرت و پلتفرم هایی مانند TikTok نیز صدق می کند و اکنون Reels این شکاف را پر می کند. اینکه آیا Reels می تواند موفقیت TikTok را تکرار کند، هنوز مشخص نیست. ممنوعیت های اخیر TikTok ممکن است به این پرونده کمک کند، اما هنوز خیلی زود است.

ویژگی Reels به راحتی مورد استفاده قرار نمی گیرد و یافتن ریلزهای ذخیره شده و دوست داشتنی آسان یا شهودی نیست. من انتظار دارم به روز رسانی های آینده این مشکل را برطرف کند. با این حال، Reels بخشی از اینستاگرام است و برنامه جداگانه ای ندارد، که فقط رابط کاربری را پیچیده می کند.

در حال حاضر، باید به مجموعه خود در بخش تنظیمات نگاه کنید که چند کلیک اضافی نیاز دارد. نظر خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید. اگر شک دارید یا راه حلی برای آن پیدا کرده اید، آن را نیز به اشتراک بگذارید.

سخن آخر

امیدوارم با تمام راه حل های آمده در این مطلب تحت عنوان چگونه ریلزهای اینستاگرام را که ذخیره یا لایک کرده اید پیدا کنید مشکلتان حل شده باشد.


مقالات مرتبط:

آموزش بلاک کردن و رفع بلاک افراد در اینستاگرام [بلاک و آنبلاک]

رفع مشکل توقف اجباری و متوقف شدن اینستاگرام با 9 روش تصویری

از
1
رای