طب سنتی و گیاهان دارویی

خواص زردچوبه برای پیشگیری و درمان سرطان پروستات

زردچوبه ادویه ای هندی است. یکی از خواص زردچوبه برای آقایان، پیشگیری و درمان سرطان پروستات است. اینکه چگونه زردچوبه می تواند سرطان پروستات را درمان یا از آن پیشگیری کند را در سلام دنیا بخوانید.

فواید و خواص گیاه شاه تره + عوارض و طرز تهیه دمنوش شاهتره

گیاه شاهتره به عنوان علف هرز در مکان های بایر و زمین های کشاورزی می روید. شاه تره دارای خواص درمانی و کاربردهای سنتی می باشد. با فواید و خواص گیاه شاه تره برای سلامتی، پوست و طرز تهیه چای شاه تره در سلام دنیا آشنا شوید.

درمان کهیر بارداری در طب سنتی با روش های ساده خانگی

کهیر دوران بارداری شایع ترین بیماری پوستی دوران بارداری است که باعث قرمزی و التهاب و خارش بر روی پوست می شود. روش های ساده درمان کهیر بارداری در طب سنتی وجود دارد که در این مطلب سلام دنیا می خوانید.

رفع سفیدی موی سر با 7 درمان گیاهی و طبیعی خانگی

روغن دانه های کنجد تاثیر زیادی در رفع سفیدی موها و تیره شدن آن دارد. رفع سفیدی موی سر با درمان خانگی و گیاهی و اینکه برای جلوگیری از سفید شدن مو چه بخوریم را در سلام دنیا بخوانید.

کنترل و درمان فشار خون بالا در بارداری در طب سنتی

فشار خون بالا در دوران بارداری یک مشکل شایع است. فشار خون بالا در این دوران انواع مختلفی دارد. روش های مختلف توصیه شده در طب سنتی برای حل مشکل فشار خون بالا در دوران بارداری را در سلام دنیا بخوانید.

خواص خوردن عرق کاسنی در بارداری + عوارض جانبی

آیا خوردن کاسنی در دوران بارداری بی خطر و ایمن است؟ فواید مصرف عرق کاسنی در بارداری چیست؛ عرق کاسنی می تواند مزایای سلامتی و دارویی را در بارداری برای شما فراهم کند. اما عوارضی نیز دارد که در سلام دنیا می خوانید.

خواص قطره گل سرخ برای افزایش میل جنسی و درمان افسردگی

قطره گل سرخ یک داروی افزایش دهنده میل جنسی و برطرف کننده افسردگی است که در طب سنتی ایران به فراوانی از آن استفاده می شود. این دارو با کاهش میزان استرس و اضطراب می تواند میل جنسی را در زنان و مردان افزایش دهد.

خواص عرق بیدمشک برای سلامتی و پوست + طریقه مصرف و مضرات آن

بیدمشک نام درختچه هایی زینتی از خانواده بید است که در فصل بهار ظاهر می شوند. اسانس گرفته شده از این گیاه به نام عرق بیدمشک شناخته می شود. خواص عرق بیدمشک برای قلب، بی خوابی، بارداری و پوست را در سلام دنیا مشاهده کنید.

خواص درمانی و دارویی عرق دارچین

افرادی که قصد دارند با کمک مواد طبیعی اقدام به لاغری کنند می توانند مصرف روزانه عرق دارچین را در پیش بگیرند. دارچین با بالا بردن سوخت و ساز بدن در روند سوزاندن چربی های اضافی بدن و در نتیجه لاغری اثر مثبتی دارد.

گیاهان معجزه گر در کاهش اشتها، داروی گیاهی برای کاهش اشتها

ادویه ها و گیاهان علاوه بر اینکه عطر و طعم به غذای می دهند، می تواند باعث افزایش چربی سوزی و کاهش اشتها شود. کاهش اشتها و وزن در نتیجه مصرف این گیاهان دارویی در همه افراد نتیجه یکسانی ندارد، اما روش مناسبی است.