طب سنتی و گیاهان دارویی

کاربردها و خواص روغن رازیانه و طرز استفاده از آن

یکی از رایج ترین کاربردهای دانه رازیانه، طعم دهنده رازیانه و روغن رازیانه در آشپزخانه است. کاربردها و خواص روغن رازیانه برای سلامتی، زنان و طرز استفاده از روغن رازیانه را در سلام دنیا بخوانید.

درمان پولیپ بینی با داروهای گیاهی و خانگی

داروهای تجویزی به علائم شدید پولیپ بینی کمک می کنند. اما اگر علائم شما خفیف است و به دنبال روش های طبیعی هستید، درمان پولیپ بینی با داروهای گیاهی و خانگی را در سلام دنیا بخوانید

در مورد گیاه ماریانا و خواص آن برای زنان چه می دانید؟

گیاه ماریانا نوعی گیاه دارویی با خواص درمانی فوق العاده به خصوص برای زنان است. مهم ترین و پرکاربردترین تاثیر این گیاه، خاصیت تنگ کنندگی واژن است. درباره عوارض و خواص گیاه ماریانا برای زنان در سلام دنیا بخوانید.

خواص گل ختمی برای سلامتی، پوست و مو

گل ختمی به عنوان گیاه زینتی کشت می شود و نیز همچنین برای مصارف دارویی مورد استفاده قرار می گیرد. خواص گل ختمی به درمان سرفه، سرماخوردگی، تب و مشکلات معده کمک می کند.

درمان ترش کردن معده با داروهای گیاهی و طبیعی

اگر سوزش سر دل یا ترش کردن معده را دو بار یا بیشتر در هفته تجربه می کنید، ممکن است به بیماری رفلاکس معده (GERD) مبتلا باشید. می توانید درمان خانگی رفلاکس معده و راههای کاهش اسید معده را در سلام دنیا بخوانید.

فواید روغن سیاه دانه برای مو و ریش و عوارض آن

بدون شک یکی از مهمترین مزایای روغن سیاه دانه برای سلامت مو است. اعتقاد بر این است که این روغن به رشد مو و حفظ سلامت پوست سر کمک می کند، و چه کسی این را نمی خواهد؟؛ فواید روغن سیاه دانه برای مو و ریش در سلام دنیا بخوانید.

خواص ژل رویال برای سلامتی ؛ نحوه مصرف و عوارض آن

ژل رویال یک ماده ژلاتینی تولید شده توسط زنبور عسل برای تغذیه زنبور ملکه و نوزادانش است. معمولا به عنوان یک مکمل رژیمی برای درمان طیفی از عارضه‌ها و امراض مزمن به فروش می‌رسد. خواص و عوارض ژل رویال را در سلام دنیا بخوانید.

خواص صابون زردچوبه برای جوش و جوانسازی پوست

زردچوبه باعث تولید کلاژن می شود که باعث تسریع در روند احیاء پوست و جوانسازی آن می شود. خواص صابون زردچوبه به همراه طرز تهیه چند ماسک زردچوبه برای پوست را در سلام دنیا مشاهده کنید.

خواص مریم گلی برای رحم و سلامتی و مضرات مریم گلی

امروزه هم خواص دمنوش مریم گلی برای تقویت معده، فشار خون، تقویت اعصاب تایید شده است. خواص مریم گلی برای رحم و سلامتی و مضرات مریم گلی را در کنار طرز تهیه دمنوش مریم گلی برای لاغری را در سلام دنیا بخوانید.

خواص صابون گلیسیرین برای پوست و عوارض آن

صابون گلیسیرین خالص کاملاً طبیعی است. گلیسیرین غیر چرب است و برای هر کسی که پوست روغنی یا ترکیبی داشته باشد، انتخاب خوبی است. خواص صابون گلیسیرین برای پوست و طرز تهیه صابون گلیسیرین در منزل را در سلام دنیا بخوانید.

خواص زردچوبه برای پیشگیری و درمان سرطان پروستات

زردچوبه ادویه ای هندی است. یکی از خواص زردچوبه برای آقایان، پیشگیری و درمان سرطان پروستات است. اینکه چگونه زردچوبه می تواند سرطان پروستات را درمان یا از آن پیشگیری کند را در سلام دنیا بخوانید.