سلامت روان

قانون کارما چیست و چگونه عمل می کند؟

کارما در مورد عذاب، انتقام، مجازات یا پاداش نیست، بلکه برداشت محصولی است که ما خود کاشته ایم. اینکه قانون کارما چیست و چگونه عمل می کند، اصول و قوانین کارما در زندگی و کائنات را در سلام دنیا بخوانید.

هواپونوپونو چیست؛ آموزش پاکسازی افکار منفی با هواپونوپونو

اصطلاح "هواپونوپونو" را می توان به عنوان "تصحیح یک اشتباه" یا "درست کردن آن" ترجمه کرد. پاکسازی افکار منفی با تکنیک هواپونوپو، فواید معجزه آسایی برای سلامتی ذهن و جسم دارد. روش پاکسازی به شیوه مورنا در ادامه بیاموزید.

اختلال وسواس فکری عملی (OCD) چیست + علائم و درمان آن

اختلال وسواس فکری عملی (OCD) یک بیماری روانی است ؛ علائم و خصوصیات افراد دارای وسواس فکری ؛ داروی وسواس فکری ؛ درمان اختلال وسواس فکری عملی (اجباری ) و تشخیص اختلال وسواس اجباری OCD در سلام دنیا بخوانید.

فواید آگاهی از بدن برای سلامتی روح و جسم

همه افراد می‌توانند از بهبود بدن آگاهی فایده ببرند. همه چیز درباره مفهوم بدن آگاهی، مزایای بدن آگاهی، تمرینات بدنی برای بدن آگاهی، مدیتیشن و مراقبه برای بدن آگاهی، بدن آگاهی برای کودکان را در سلام دنیا بخوانید.

اختلال شخصیت مرزی چیست؛ سبب شناسی شخصیت بوردرلاین و درمان آن

اختلال شخصیت مرزی یا شخصیت بوردرلاین می‌تواند به بسیاری از زمینه های زندگی شما آسیب برساند و بر فعالیت‌های اجتماعی و خود انگاری تأثیر منفی بگذارد. علت و علائم اختلال شخصیت مرزی و درمان آن را در سلام دنیا بخوانید.

غذاهای مضر برای افسردگی و اضطراب و تشدید کننده آن

برخی از غذاها و نوشیدنی ها وجود دارد که می توانند اضطراب و افسردگی را بدتر کنند و علائم را حتی غیر قابل تحمل کنند و روحیه شما را به میزان قابل توجهی پایین آورند. 10 مواد غذایی مضر برای افسردگی را در سلام دنیا بخوانید.

قویترین داروی گیاهی و مکمل ضد افسردگی

افسردگی یک اختلال روانی است که میلیون ها نفر در سراسر جهان را تحت تاثیر قرار می دهد. اصلاح رژیم غذایی یا مصرف مکمل ها و داروی گیاهی ضد افسردگی که در این متن از سلام دنیا آمده را برای کاهش علائم خود امتحان کنید.

7 چاکرای اصلی بدن چیست و روش باز کردن آنها

هفت چاکرای اصلی از پایه ستون فقرات تا بالای سر شما جریان دارند. اگر چاکراها مسدود شوند، ممکن است علائم مشکلات جسمی یا عاطفی مربوط به یک چاکرای خاص را تجربه کنید. روش باز کردن چاکراها در سلام دنیا بخوانید.