غذای ملل

طرز تهیه نودل مرغ و سبزیجات خوشمزه با سس سویا به سبک کره ای

نودل غذایی بسیار خوشمزه است که در مدت زمان کوتاهی تهیه می شود و برای کسانیکه نمی توانند مدت زیادی صرف تهیه غذا کنند بسیار مناسب است. با طرز تهیه نودل ساده و خوشمزه با مرغ، سبزیجات و سس سویا در سلام دنیا بیاموزید.

طرز تهیه بورک سیب زمینی پنیری خوشمزه ترکیه ای با خمیر یوفکا

بورک سیب زمینی یکی از انواع بورک است که اصالی ترکیه ای دارد و می تواند غذایی بسیار مناسب برای پذیرایی از میهمانان باشد. طرز تهیه بورک سیب زمینی ترکیه ای خوشمزه و مجلسی با پنیر پیتزا و خمیر یوفکا در سلام دنیا بیاموزید.

طرز تهیه برنج قهوه ای دمی خوشمزه و مجلسی با سبزیجات

برنج قهوه ای با سبزیجات یک غذای بسیار مغذی و رژیمی می باشد که می توان آن را کاملا گیاهی و یا با مرغ تهیه کرد. طرز پخت برنج قهوه ای با سبزیجات خوشمزه و مجلسی دم کشیده را در آشپزخانه سلام دنیا ببینید.

طرز تهیه سالاد تبوله عربی لبنانی مخصوص و خوشمزه با بلغور

سالاد تبوله یک پیش غذای رنگی و بسیار مفید به حساب می آید و می تواند گزینه بسیار مناسبی برای میز های پذیرایی شما باشد طرز تهیه سالاد تبوله عربی لبنانی مخصوص و خوشمزه با بلغور گندم و جعفری را در سلام دنیا بیاموزید.

طرز تهیه استیک گوشت گوساله خوشمزه و آبدار در ماهیتابه

استیک گوشت غذایی تهیه شده از راسته گوساله است که طعمی مشابه کباب برگ را دارد و اکثرا در کنار سبزیجات بخار پز و یا پوره سیب زمینی سرو می شود. طرز تهیه استیک گوشت آبدار و خوشمزه رستورانی در ماهیتابه در سلام دنیا ببینید.