انواع غذا با تخم مرغ همزده؛ 13 ترکیب تخم مرغ با انواع سس و سبزیجات

انواع غذا با تخم مرغ همزده؛ 13 ترکیب تخم مرغ با انواع سس و سبزیجات غذایی با تخم مرغ؛ انواع غذا با تخم مرغ همزده و 13 مدل نحوه ترکیب کردن تخم مرغ با انواع سس، سبزیجات، ماهی، پیازچه و بیکن، طرز تهیه غذا با تخم مرغ جایگزین نیمرو ساده در سلام دنیا بیاموزید.

ما عاشق تخم مرغ های همزده هستیم. چه آنها را با یک قاشق چرب محلی سرو کنید یا در محل صبحانه مورد علاقه خود، که اول صبح از آن لذت ببرید یا تا آخر شب، آنها یکی از سریع ترین و آسان ترین گزینه های ما هستند. درست مانند نحوه مصرف استیک یا آنچه که در هات داگ و همبرگرهایمان دوست داریم، راه‌های متنوعی برای لذت بردن از تخم مرغ داریم. ما ممکن است طرفدار یک یا هر سه روش سرآشپز جیمی الیور باشیم. سرآشپز  گوردون رمزی نیز سبک خاص خود را دارد . شاید دوست داشته باشیم آنها را با نان تست سرو کنند. اگر به دنبال آن ماده اضافی هستید - فراتر از اصول اولیه کره، نمک و فلفل - برای اینکه صبحانه بعدی شما واقعاً در کام شما باشد پس نگران نباشید، چرا که در این مطلب از سلام دنیا، ما به برخی از غذاهای ترکیبی با تخم مرغ همزده پرداخته ایم. خوشحال می شوید که بدانید بسیاری از این مواد از انواع سالم هستند و می توانند به عنوان تقویت کننده وعده غذایی تخم مرغ همزده شما باشند و آن را بسیار فراتر از اینکه فقط یک منبع قوی پروتئین است، ببرد. با ما همراه باشید.

ترکیب تخم مرغ با مواد غذایی 

1. ترکیب تخم مرغ با سس تاباسکو

سس تند که تقریباً در همه جا روی تخم مرغ های همزده مانند نمک و فلفل وجود دارد، باید به عنوان یکی از بهترین مواد افزودنی در نظر گرفته شود، اگر می خواهید کمی بیشتر در صبح بخورید. در حالی که پاشیدن سس تند روی تخم مرغ صبحگاهی برای برخی از ما چیز جدیدی نیست، سس تاباسکو به خصوص دارای تعادل مناسبی از فلفل قرمز و سرکه است که به گفته Pepper Geek، آن را به یکی از آن سس‌هایی تبدیل می‌کند که عالی است. طعم تخم مرغ را از بین می برد و هر نوع بی مزه ای را از بین می برد. در حالی که یک کتابخانه واقعی از سس های تند در آنجا وجود دارد، شاید بتوان گفت که به نظر می رسد تاباسکو برای تخم مرغ های همزده ساخته شده است. حتی در میان متعهدانه‌ترین طرفداران سس‌های داغ، تاباسکو هنوز هم برای کسانی که می‌خواهند صبحانه‌شان همراه با گرما باشد، یک مکمل محبوب است. و گرچه تاباسکو داغ است، اما معمولاً نوعی سس تند چشمگیر و سوزاننده نیست - البته بسته به تحمل ادویه شما. سازندگان تاباسکو بیش از 150 سال است که از همین دستور استفاده می‌کنند و ما شرط می‌بندیم تخم‌مرغ‌های همزده احتمالاً یکی از اولین چیزهایی بود که آن‌ها آن را امتحان کردند.

ترکیب تخم مرغ با مواد غذایی 1

2. ترکیب تخم مرغ با بیکن

به گفته Eater ، به عنوان افرادی که مشتاق صبحانه می‌خورند، از ترکیب کلاسیک بیکن و تخم‌مرغ چنان لذت می‌بریم که عملاً به مغز ما وارد می‌شود . Eater گزارش می دهد که این جفت عالی در واقع نتیجه تلاش روابط عمومی در دهه 1920 برای فروش بیشتر بیکن است. اما چه کسی می تواند با نوارهای نمکی و اغلب ترد بیکن که  به طور طبیعی با یک بشقاب تخم مرغ بخارپز و کرکی جفت می شود بحث کند؟ یک طرف نان تست و مقداری آب پرتقال بریزید تا برای خود یک صبحانه کامل درست کنید. اما اگر این دو ماده اولیه صبح زود به خوبی در مجاورت یکدیگر قرار گیرند، چگونه می توانند با هم ترکیب شوند؟


حتما بخوانید: 20 دستورالعمل تهیه غذای سالم، آسان و خوشمزه با تخم مرغ برای کودکان


خیلی خوب، باید بگوییم. غیرعادی نیست که در حین پختن بیکن روی اجاق، بیکن را در یک بشقاب تخم‌مرغ تازه خرد شده یا حتی با آن مخلوط کنید. اما مراقب میزان چربی بیکنی که با تخم مرغ مخلوط می شود باشید. مصرف زیاد باعث می شود چیزهای چرب تر و اشتها آور کمتری برایتان باقی بماند. بهترین روش این است که بیکن را زودتر از موعد بپزید، تقریباً تا حدی که خشک شود. این کار نه تنها مقدار چربی را کاهش می دهد، بلکه بیکن را ترد می کند و به راحتی خرد می شود، بنابراین می توانید تکه ها را داخل یا روی تخم مرغ های همزده خود اضافه کنید.

ترکیب تخم مرغ با مواد غذایی 2

3. ترکیب تخم مرغ با پیازچه

چه آنها را پیازچه یا پیاز سبز بنامید  - آنها در واقع همان چیزی هستند - این زیبایی ها با تخم مرغ های همزده عالی می شوند. اگرچه آنها بخشی از خانواده پیاز هستند، اما پیازهای سبز در مقایسه با عموزاده های پیازدار ترشان، طعم و مزه پیاز را ندارند. که به این معنی نیست که پیاز سبز طعم خاصی ندارد. برعکس، چیزی که پیاز سبز را به افزودنی ایده‌آل برای تخم‌مرغ‌های همزده تبدیل می‌کند این است که طعم آنها بسته به نحوه استفاده شما می‌تواند به روش‌های ظریفی تغییر کند.  پیاز سبز خرد شده و خام روی یک بشقاب تخم مرغ پاشیده شده است، پیاز سبز طعم کمی پیاز خود را حفظ می کند و حتی در مقایسه با اسکرامبل نرم، کمی ترد تازه به آن اضافه می کند. با این حال، وقتی پیاز سبز پخته می شود، تحول جالبی رخ می دهد. اجازه دهید پیاز سبز با حرارت کمتر با کره تفت داده شود، باعث می‌شود کاراملی شود و شیرینی خاکی‌تری به دست بیاورد. با این حال، شیرینی آن خیلی زیاد نیست. در عوض، این یک بعد کاملاً جدید به تخم‌مرغ‌های طعم‌دارتر می‌افزاید.

ترکیب تخم مرغ با مواد غذایی 3

4. ترکیب تخم مرغ با فلفل دلمه ای

رنگ های فلفل دلمه ای چیزی بیشتر از تزیین است. به نظر می رسد که هر رنگ فلفل دلمه ای مجموعه ای از طعم های متفاوت را به میز می آورد. و این قطعاً در هنگام جفت کردن آنها با تخم مرغ هم درست است. به خاطر داشته باشید که هر رنگ نشان دهنده سطح متفاوتی از رسیده بودن فلفل است، که بسته به چیزی که می خواهید در ظرف تخم مرغ خود بیاورید، باید در نظر بگیرید. فلفل سبز رایج ترین و به گفته Delishably تلخ ترین فلفل است. با این حال، فلفل سبز را می‌توان به خوبی با پیاز شیرین‌ تر ترکیب کرد، مخصوصاً وقتی که سرخ شده و کاراملی شده، قبل از اینکه به تخم‌مرغ‌ها اضافه کنید. فلفل زرد به شیرینی خود معروف است و در حالی که می توان آن ها را پخت، می توان آن ها را به صورت خام نیز سرو کرد، به این معنی که می توانید چند برش را روی تخم مرغ های همزده به عنوان چاشنی قرار دهید.


حتما بخوانید: خواص و مضرات تخم مرغ برای سلامتی


فلفل نارنجی شیرین است، اما نه به اندازه فلفل زرد (از طریق Delishably). در سطح زیبایی شناسی، آنها رنگ متفاوتی به تپه تخم مرغ های زرد و سفید معمولی شما می دهند. در نهایت، اگر یک فلفل وجود دارد که به شدت توصیه می شود، آن فلفل قرمز است. فلفل قرمز در مرحله رسیدن خود نه تنها طعم بالایی دارد، بلکه از نظر تغذیه نیز بسیار مفید است. فلفل قرمز نیز به صبحانه شما رنگ زیبایی می بخشد.

ترکیب تخم مرغ با مواد غذایی 4

5. ترکیب تخم مرغ با سس سویا

آشپزها و سرآشپزها، حرفه‌ای‌ها و خانه‌دارها ممکن است همه روش‌های خاص خود را در نمک زدن تخم‌مرغ‌های همزده داشته باشند، اما ظاهراً استادان واقعی قبل از نمک‌دان به سراغ سس سویا می‌روند . سس سویا که احتمالاً یکی از رایج‌ترین ترکیبات موجود در فهرست مواد مخفی سرآشپزهای حرفه‌ای است، تمام طعم و مزه نمک را بدون محتوای سدیم بالا ارائه می‌کند (از طریق FoodStruct). نه تنها این، بلکه سس سویا همچنین می تواند به طور کامل خود را در تخم مرغ های همزده پخش کند، به گونه ای که نمک نمی تواند. به عنوان گرانول، حتی در تعداد زیاد، نمک همیشه شکاف هایی را در جایی که تخم مرغ های همزده شما بدون مزه می ماند باقی می گذارد و ممکن است از نظر طعم بی ظرافت شود. با این حال، سس سویا به عنوان یک مایع می تواند تخم مرغ ها را کاملا بپوشاند و به هر لقمه طعمی خوش طعم بدهد. اگر می‌خواهید در مورد استفاده از سس سویا روی تخم‌مرغ‌های همزده بیشتر بدانید، در این ویدیو از ماشد بیشتر بدانید.

ترکیب تخم مرغ با مواد غذایی 5

6. ترکیب تخم مرغ با سس ووسترشر

صحبت از سس های نمکی برای اضافه کردن به تخم مرغ ها: اگر می خواهید یک ضربه انگلیسی بیشتر به مخلوط کردن خود و کمی پیچیدگی بیشتر داشته باشید، از سس Worcestershire استفاده کنید . این واردات انگلیسی که مدت‌ها از آن استقبال می‌شد، برای غذاهای لذیذتر و سفت‌تر مانند استیک، همبرگر و سبزیجاتی مانند گوجه‌فرنگی و بادمجان ساخته شده است. همچنین یک عنصر کلیدی در بسیاری از سس‌های سالاد سزار است . اما Worcestershire می‌تواند مقدار زیادی اومامی درونی نیز به تخم‌مرغ‌ها اضافه کند و ابعاد متعددی از طعم را نشان دهد.


حتما بخوانید: رژیم تخم مرغی برای لاغری سریع 


برخلاف سس سویا، Worcestershire چیزی فراتر از سویای تخمیر شده است. در حالی که هر نسخه از Worcestershire متفاوت است، اکثر مواد اصلی شامل پیاز، سیر، شکر، ملاس، سرکه مالت و آنچوی است . با افزودن ادویه جات ترشی جات و سطوح مختلف شکر و نمک، این معجون طعمی تند و لذیذ ایجاد می کند که به طعم موجود می افزاید و در عین حال طعم خود را بیشتر می کند. اگر احساس می کنید که نیاز به آزمایش با تخم مرغ های خود دارید، پس Worcestershire مکانی برای شروع است.

ترکیب تخم مرغ با مواد غذایی 6

7. ترکیب تخم مرغ با جعفری

در حالی که برخی ممکن است جعفری را صرفاً تزئینی برای غذای خوراکی بدانند، این سبزی یکی دیگر از افزودنی های کلاسیک تخم مرغ همزده است که به عنوان رویه یا در مخلوط استفاده می شود. چیزی که جعفری را به طور خاص به یک  گیاه محبوب برای تخم مرغ تبدیل می کند این است که چگونه می تواند طعمی روشن تر، خاکی تر و در عین حال سبک به تخم مرغ های خوش طعم تر بدهد. جعفری بدون اینکه کل کام را تحت تأثیر قرار دهد طعم و عطر خاص خود را به غذا اضافه می کند.

نه تنها این، بلکه به گفته Foods Guy، جعفری به عنوان یک "علف نرم" در نظر گرفته می شود، به این معنی که می توانید کل گیاه، ساقه و همه آن را بخورید. همچنین لازم نیست نگران چیدن برگ ها باشید، زیرا می توانید کل گیاه را به عنوان یک جزء خرد کنید. توجه داشته باشید که جعفری یکی از آن گیاهانی است که برای ماهیتابه کمی سبک است. گرمای بیش از حد می تواند رنگ جذاب و طعم ملایم جعفری را از بین ببرد. حتی بدتر از آن، گرما خطر خشک شدن کامل جعفری را دارد و آن را شکننده و برای تخم‌مرغ‌ها بی‌طعم می‌کند. وقتی صحبت از بهترین راه برای افزودن جعفری به ظرف تخم‌مرغ می‌شود، درست قبل از سرو تخم‌مرغ، یک خرده ساده و یک تزیین را در نظر بگیرید.

ترکیب تخم مرغ با مواد غذایی 7

8. ترکیب تخم مرغ با پنیر

اگر واقعاً می خواهید در مورد سطح وسیع گزینه ها و رنگین کمان طعم واقعی صحبت کنید، پس برای افزودن پنیر به تخم مرغ های همزده خود به دنبال پنیر نباشید. احتمالاً بیش از هر ماده قبلی، پنیر باید یکی از محبوب ترین افزودنی های تخم مرغ باشد، از املت گرفته تا فریتاتا. اما چیزی که به شما کمک می کند این است که بدانید کدام پنیر به خوبی با تخم مرغ جفت می شود و کدام یک به عنوان یک چاشنی سبک بهتر عمل می کنند یا به خوبی روی اجاق گاز آب می شوند. چدار یک بازی کلاسیک است. طعم آن از ملایم تا تند متغیر است و به رنگ زرد تخم مرغ های همزده رنگ نارنجی عمیقی می دهد. بسته به پنیر، ممکن است به خوبی ذوب نشود. چدار به عنوان چاشنی بیشتر روی تخم مرغ ها بهتر عمل می کند.


حتما بخوانید: طرز تهیه ماسک سفیده تخم مرغ برای انواع پوست


پنیرهای ذوب‌تر مانند گودا و موزارلا عملاً مرمر را به تخم‌مرغ تبدیل می‌کنند و نه تنها طعم‌هایشان را در ظرف می‌گذارند، بلکه بافتی شیرین و لطیف را ایجاد می‌کنند که در تبلیغات تلویزیونی برای رستوران‌های صبحانه بسیار اشتها آور به نظر می‌رسد. یکی دیگر از پنیرهای عالی که به خوبی ذوب می شود و طعم فوق العاده ای دارد ، پنیر سوئیسی است که با توجه به اینکه یکی از مواد اصلی در فوندو است، جای تعجب ندارد. شایان ذکر است که به گفته Food & Wine ، فراتر از پنیر سوئیسی سوراخ دار استاندارد که در ابتدا به ذهن می رسد، صدها نوع پنیر ساخته شده در سوئیس وجود دارد . نکته جالب در مورد افزودن پنیر به تخم مرغ های همزده این است که شما تصمیم می گیرید کدام پنیر برای کام شما بهتر عمل می کند .

ترکیب تخم مرغ با مواد غذایی 8

9. ترکیب تخم مرغ با اسفناج

اسفناج مخلوط شده با تخم مرغ همزده یکی دیگر از تغییراتی است که به طور گسترده از آن لذت می بریم. نه تنها خوشمزه است، بلکه یک راه عالی برای اطمینان از دریافت دوز منظم ویتامین ها و مواد مغذی (از طریق The Indian Express ) است. در حالی که تخم مرغ حاوی مقدار زیادی پروتئین است، اسفناج حاوی تعداد زیادی ویتامین ضروری است که ما تمایل داریم آنها را به عنوان بخشی از تغذیه روزانه خود از دست بدهیم. آنتی اکسیدان ها، ویتامین های A، C و K، و ویتامین های B کمپلکس بخشی از ترکیب غذایی اسفناج هستند.

به گزارش مدیکال نیوز تودی، مصرف غذاهای سرشار از این ویتامین ها باعث رشد ماهیچه ها و سلامت استخوان ها و همچنین پوستی سالم تر و جوان تر می شود. اما در مورد سلامتی کافی است. مزه اش چطور است؟ خوب، وقتی اسفناج با پنیر یا سبزیجات دیگر همراه شود، کمک می کند تا تخم مرغ های همزده کمی دلچسب تر شوند. اما اگر می خواهید اسفناج را به تخم مرغ های خود اضافه کنید، به یاد داشته باشید که اسفناج را از قبل بپزید . اسفناج یک سبزی برگ دار است که بعد از چند دقیقه حرارت کم می شود. با کاهش آن، تمام محتوای آب خود را از دست خواهد داد. بنابراین، مگر اینکه می خواهید تخم مرغ های پخته شده شما واقعا شنا کنند، اسفناج را بعد از پختن به آن اضافه کنید.

ترکیب تخم مرغ با مواد غذایی 9

10. ترکیب تخم مرغ با سس سالسا

چندین سبزیجات به خوبی با تخم مرغ مخلوط می شوند، مانند یک ادویه، اما اگر یکباره آن مخلوط را بخواهید چه؟ بیشتر از یک شیشه سالسا (یا حتی خانگی) خریداری شده در فروشگاه نگاه نکنید. و فقط به این دلیل که سالسا است به این معنی نیست که باید مقداری گرما در آن وجود داشته باشد. حتی بهتر از آن، بخش مواد غذایی محلی خود را بررسی کنید، و سالساهایی با طیف گسترده ای از بافت ها، مواد تشکیل دهنده و سطوح ادویه خواهید دید . اگر حتی می‌خواهید جلوتر بروید، تهیه سالسا برای خودتان بسیار ساده‌تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید، به شرطی که اصول اولیه را بدانید.


حتما بخوانید: طرز تهیه کیک یک تخم مرغی شکلاتی با ماست خوشمزه با پف زیاد


به‌علاوه، این به شما امکان می‌دهد کنترل کاملی در مورد سبزیجات، سطوح گرما و قوام سالسا که می‌خواهید به تخم‌مرغ‌های خود اضافه کنید، داشته باشید. آنچه در مورد سالسا نیز عالی است، تطبیق پذیری آن در نحوه افزودن آن به تخم مرغ است. سالسا به سبک مکزیکی که معمولاً دارای گوجه فرنگی، گشنیز، فلفل هالاپینو، نمک و پیاز است، می‌تواند به راحتی در تخم‌مرغ‌های همزده شما پخته شود و حرارت یکنواختی ایجاد کند و حتی طعم سالسا را ​​در حین پخت تغییر دهد. سالسا به سبک ایتالیایی که معمولاً با روغن زیتون، کیپر، سیر، آب لیمو یا سرکه درست می‌شود، بهتر است به عنوان چاشنی برای تخم‌مرغ‌های همزده سرو شود.

ترکیب تخم مرغ با مواد غذایی 10

11. ترکیب تخم مرغ با ماهی سالمون

اگر می خواهید بوی زخم ماهی سالمون را بگیرید آن را داخل تخم مرغ قرار دهید و داخل مایکروویو قرادهید تا از بوی بد آن جلوگیری کنید. اسکرامبل صبحانه یکی از آن غذاهایی است که تخم مرغ با تقریباً هر نوع غذای باقی مانده به خوبی مخلوط می شود. ماهی قزل آلا کاملاً یکی از آن دسته از باقی مانده ها است. حتی تازه کردن آن فقط با هدف افزودن آن به تخم‌مرغ هم کاملاً معتبر است. طبق گزارش Luxofood، چندین نوع مختلف ماهی قزل آلا وجود دارد، از اقیانوس اطلس گرفته تا کوهو . به گزارش Luxofood، همچنین باید تصمیم بگیرید که آیا از ماهی آزاد تازه یا دودی استفاده کنید، که طعمی کاملاً متفاوت دارد.

مانند اسفناج، ماهی قزل آلا یکی از آن موادی است که برای کسانی که به دنبال برنامه غذایی سالم تری هستند به تخم مرغ های همزده اضافه می شود. برای آگاهان سلامتی نباید تعجب آور باشد که ماهی قزل آلا حاوی سطح بالایی از اسیدهای چرب امگا 3 (از طریق Healthline ) است که معادل دریافت روغن کاری با درجه بالا برای عروق شما است. به گزارش Healthline، نه تنها این، بلکه ماهی سالمون همچنین حاوی سطوح بالایی از B12 است، یک ویتامین کلیدی که توسط بدن برای ایجاد گلبول‌های قرمز سالم‌تر و تقویت مغز سالم‌تر استفاده می‌شود. در حالی که این روزها غذاهای دریایی نسبتاً گران هستند، حتی نیم پوند  ماهی سالمون می تواند برای صبحانه روز بعد شما معجزه کند.

ترکیب تخم مرغ با مواد غذایی 11

12. ترکیب تخم مرغ با آووکادو

آووکادو یکی از آن مواد جهانی است که به نظر می رسد تقریباً با هر چیزی عالی می شود، از یک تکه نان تست ساده گرفته تا داخل یک بوریتو که سخاوتمندانه پر شده است. بنابراین به طور طبیعی، آووکادو زمانی که به تخم مرغ های همزده اضافه می شود، طعم، مواد مغذی و بافت خامه ای منحصر به فرد خود را می بخشد. در واقع، تخم مرغ و آووکادو یک نیروگاه تگ تیم سالم و مغذی هستند . شما نه تنها پروتئین های خود را دریافت می کنید، بلکه مقدار زیادی چربی سالم و مواد معدنی مانند منیزیم، روی و سلنیوم را نیز دریافت می کنید. La Cucina Italiana گزارش می دهد که همراه با سطح بالایی از اسیدهای آمینه، ترکیب تخم مرغ/آووکادو فوایدی برای سلامتی مانند بهبود خلق و خوی عمومی و تقویت مغز با تغذیه انتقال دهنده های عصبی و کمک به ایجاد مواد شیمیایی مغزی مانند دوپامین ارائه می دهد.


حتما بخوانید: طرز تهیه دمپختک با نیمرو و باقالی زرد خوشمزه به سبک اصیل تهرانی


همانطور که این ترکیب برای بدن و ذهن شما مفید است، فقط به خاطر داشته باشید که آن را هر روز نخورید. آووکادو همچنان سرشار از چربی است و تخم مرغ همچنان حاوی سطحی از کلسترول بد است. اما مانند هر غذایی، اگر هر هفته آن را بخشی از یک برنامه غذایی متعادل قرار دهید، می‌توانید از فواید آن لذت ببرید و در عین حال از معایب زیاده‌روی اجتناب کنید. اگر صحبت از زیاده روی در این مورد شد، در حالی که می توانید آووکادو را فقط به عنوان چاشنی یا مخلوط در حین پختن تخم مرغ های همزده خود میل کنید، این دو نیز از مواد اولیه برای یک بوریتو صبحانه هستند.

ترکیب تخم مرغ با مواد غذایی 12

13. ترکیب تخم مرغ با عسل

اگر فکر می‌کردید که تخم‌مرغ‌های عسلی باید یک روند جدید هیپستر باشد، تعجب خواهید کرد که بدانید افزودن عسل به تخم‌مرغ‌های صبحانه به روم باستان بازمی‌گردد . دستور پختی که در Apicius (کتاب آشپزی مربوط به دهه 300 میلادی ) ظاهر شد، "ova spongia ex lacte" نامیده می شود که به "تخم مرغ اسفنجی از شیر" ترجمه می شود. این شامل پختن مخلوطی از تخم مرغ، شیر و روغن مانند املت است و پس از پخته شدن، به آن مقداری عسل با فلفل تازه آسیاب شده اضافه می شود. در حالی که تخم مرغ همزده نیست (مگر اینکه املت شما شکست بخورد)، برای صبحانه تخم مرغ و عسل را ترکیب می کند. همچنین ساده‌ترین راه برای تهیه تخم‌مرغ عسلی را نشان می‌دهد: فقط روی تخم‌مرغ‌های همزده معمولی‌تان عسل بپاشید.

فیزیکدان مشهور آلبرت انیشتین تخم مرغ های خود را در مخلوط آب شده کره و عسل سرخ می کرد، که همچنین بهترین راه برای درست کردن تخم مرغ های همزده است تا عسل بهتر در آنها گنجانده شود. فقط یک قاشق چایخوری عسل را با یک قاشق چایخوری کره ذوب شده در تابه خود مخلوط کنید و مخلوط تخم مرغ را برای هم زدن اضافه کنید. کره و عسل به تخم مرغ های همزده طعمی بی نظیر می دهد. برخی از آشپزها دوست دارند چاشنی های دیگری مانند کمی پودر سیر، کمی جوز هندی و کمی فلفل دلمه ای را به تخم مرغ هایشان اضافه کنند. یکی دیگر از راه‌های خوشمزه کردن این غذای بی‌نظیر تخم‌مرغ این است که پنیر مورد علاقه‌تان و گردو را به همراه عسل اضافه کنید. پنیرهای مناسب شامل پنیر خامه ای، گودا، پنیر آبی یا پارمزان تازه است.

ترکیب تخم مرغ با مواد غذایی 13

سخن آخر

شما می توانید در این مطلب از سلام دنیا به روش هایی مختلف و حرفه ای در زمینه آشپزی با تخم مرغ؛ ترکیب تخم مرغ با مواد غذایی؛ نحوه ترکیب کردن تخم مرغ با انواع سس؛ نحوه ترکیب کردن تخم مرغ با انواع سبزیجات؛ ترکیب کردن تخم مرغ با ماهی؛ غذا با تخم مرغ و پیازچه و بیکن دسترسی پیدا کنید. آموزش گام به گام آشپزی ما را از دست ندهید و در صورت مفید بودن مقاله، لطفاً آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.


مطالب مرتبط:

طرز تهیه 8 غذای سالم و رژیمی بسیار خوشمزه با مواد غذایی ساده و مغذی

تفاوت تخم مرغ سفید و تخم مرغ قهوه ای و کدام بهتر و سالم تر است

خواص و مضرات زرده تخم مرغ خام و آب پزاز
3
رای