دسر

طرز تهیه حلوای شیر زعفرانی خوشمزه و مجلسی با آرد سفید

حلوای شیر، یکی از خوشمزه ترین حلوا هایی است که مواد استفاده شده در آن بسیار مفید و مقوی بوده و برای سفره های زیبای افطار بسیار مناسب می باشد. در ادامه طرز تهیه حلوا با شیر و زعفران خوشمزه خانگی را در سلام دنیا مشاهده کنید.

طرز تهیه حلوا با شیره انگور خوشمزه زعفرانی و مجلسی

حلوای شیره انگور یکی از سالم ترین نوع حلوا است که دارای شیرین کننده طبیعی بوده و برای وعده افطار ماه مبارک رمضان بسیار مناسب می باشد. در ادامه طرز تهیه حلوا با شیره انگور خوشمزه و مجلسی را در سلام دنیا مشاهده کنید.

طرز تهیه بستنی سنتی زعفرانی خانگی خوشمزه و مخصوص مرحله به مرحله

بستنی سنتی اصیل ایرانی برای اولین بار در دوره ناصرالدین شاه درست شد. بستنی سنتی یک دسر خوشمزه و پر طرفدار است. که ما طرز تهیه بستنی ستنی زعفرانی خانگی خوشمزه را به صورت مرحله به مرحله در سلام دنیا آموزش دادیم.

طرز تهیه باقلوای ترکیه (استانبولی) خانگی خوشمزه و مجلسی اصل

باقلوای ترکی دارای انواع گوناگون است و به روش های مختلفی هم طبخ می شود گزینه مشترک بین همه این باقلوا ها پسته است. امروز یکی از راحت ترین روش های طرز تهیه باقلوا ترکیه اصل خوشمزه را در سلام دنیا به شما آموزش می دهیم.

طرز تهیه ژله خرده شیشه خوشمزه و مجلسی با شیر مرحله به مرحله

ژله خرده شیشه که برخی به آن ژله شیشه شکسته نیز می گویند؛ به راحتی درست می شود. ژله تشکیل شده از کلاژن بوده که برای بدن بسیار مفید است کلاژن همان بافت فیبری است که پوست و گوشت حیوان را به استخوان متصل می کند. که برای پوست شما بسیار مفید است.

طرز تهیه حلوای هویج زعفرانی خوشمزه و خوش رنگ مجلسی

طرز تهیه حلوای هویج خوشمزه و خوش رنگ می تواند بسیار لذت بخش باشد. با آموزش دستور پخت و طرز تهیه حلوای هویج ارومیه خوشمزه و مجلسی ، این حلوای بی نظیر را حتما امتحان کنید و از طعم عالی آن لذت ببرید.

طرز تهیه فرنی با نشاسته خوشمزه زعفرانی ساده و مجلسی

با آموزش دستور پخت و طرز تهیه فرنی با نشاسته، که در ادامه آمده، می توانید این خوراکی لطیف و دوست داشتی را برای کودکانی که تازه غذا می خورند و یا برای سفره افطار در ماه رمضان آماده کنید و از خواص ضد سرطانی آن بهره ببرید.