پاستا و پیتزا

طرز تهیه ماکارونی با سویا خوشمزه و ساده با ته دیگ سیب زمینی

ماکارانی با سویا یکی از خوشمزه ترین روش های طبخ ماکارانی است که برای کسانی که محدودیت مصرف گوشت قرمز دارند و گیاه خواران هم بسیار مناسب است. طرز تهیه ماکارونی با سویا و ته دیگ سیب زمینی خوشمزه را در سلام دنیا بیاموزید.

طرز تهیه لازانیا رولی لقمه ای سوخاری خوشمزه با گوشت بدون فر

لازانیا رولی لوله ای، یکی از خوشمزه و خوش خوراک ترین نوع لازانیا است.با ما همراه باشید که طرز تهیه لازانیا رولی سوخاری خوشمزه با گوشت چرخ کرده را مرحله به مرحله با فر و بدون فر در سلام دنیا ، به شما آموزش دهیم.

طرز تهیه پیتزا کالزونه خوشمزه رستورانی با کالباس و خمیر خانگی

پیتزا کالزونه بسیار خوشمزه است و بیشتر این پیتزا را در منو رستوران ها دیده اید. طرز تهیه پیتزا کالزونه ایتالیایی خوشمزه با خمیر خانگی به سبک رستورانی را در سلام دنیا ببییند. و این پیتزای منحصر به فرد را در منزل تهیه کنید.

طرز تهیه پیتزای ماکارونی خوشمزه و مجلسی با مرغ به سبک رستورانی

پیتزای ماکارانی غذایی خوشمزه و دلچسب است که با استفاده از ماکارونی می توانید خمیر پیتزا را تهیه کرده و مواد هر پیتزایی که مایل هستید را روی آن بگذارید. طرز تهیه پیتزای ماکارونی مجلسی با مرغ را در سلام دنیا مشاهده کنید.

طرز تهیه پیتزا مخلوط خانگی خوشمزه و مخصوص رستورانی در خانه

لذت آماده سازی یک پیتزای پر پنیر را در خانه تجربه کنید. و یه یاد داشته باشید کیفیت موادی که در منزل استفاده می کنید می تواند طعم پیتزای شما را چند برابر کند. در ادامه طرز تهیه پیتزا مخلوط خانگی مخصوص رستورانی آمده است.