پیش غذا

طرز تهیه سوپ عدس خوشمزه و مخصوص با سبزیجات و پنیر

شاید عدس را فقط به شکل عدسی و آش عدس میل کرده باشید ولی سوپ عدس را هم به لیست غذایی خود اضافه کنید که بسیار لذیذ و مقوی است. می توانید طرز تهیه سوپ عدس با سبزیجات خوشمزه و مجلسی را در سلام دنیا مشاهده کنید.

طرز تهیه اسنک مرغ خانگی خوشمزه و مخصوص با قارچ و پنیر

اسنک ها غذا های ساده و خوشمزه ای هستند و انواع مختلفی دارند. می توانید طرز تهیه اسنک مرغ خانگی خوشمزه و مجلسی با قارچ و پنیر را در سلام دنیا مشاهده کنید و آن را به عنوان یک میان وعده خاص در منزل تهیه کنید.

طرز تهیه بورانی بادمجان کبابی خوشمزه و ساده مرحله به مرحله

بورانی بادمجان یا ماست بادمجان خوشمزه؛ بیشتر در شمال کشور طبخ می شود و به دلیل طعم تند و تیزی که دارد نوعی مزه نیز به حساب می آید. در ادامه می توانید طرز تهیه بورانی بادمجان ساده و خوشمزه را در سلام دنیا مشاهده کنید.

طرز تهیه سیب زمینی تنوری ترد و خوشمزه رستورانی در فر

سیب زمینی تنوری با این روش بهترین و کم کالری ترین حالت تهیه سیب زمینی است که می توانید برای یک میان وعده تهیه کنید. در ادامه می توانید طرز تهیه سیب زمینی تنوری خوشمزه و ترد به سبک رستورانی را در سلام دنیا مشاهده کنید.

طرز تهیه پوره سیب زمینی مجلسی و خوشمزه با شیر و جعفری

پوره سیب زمینی اکثرا در رستوران ها برای تزیین بشقاب غذا استفاده می شود. همچنین یک غذای عالی برای کودکان در حال رشد است. می توانید دستور پخت و طرز تهیه پوره سیب زمینی خوشمزه با شیر را در سلام دنیا مشاهده کنید.

طرز تهیه سوپ جو قرمز مجلسی و خوشمزه رستورانی با مرغ

سوپ جو غذای مقوی و گرم کننده برای فصول سرد سال می باشد. این سوپ خوشمزه به چندین روش طبخ می شود ما امروز طرز تهیه سوپ جو ساده و خوشمزه را برای شما آموزش می دهیم که دارای رنگی قرمز و جذاب برای کودکان است.

طرز تهیه کالباس خانگی خوشمزه و عالی با گوشت مرغ مثل بیرون

با تهیه کالباس خانگی با مرغ یا گوشت می توان این مواد غذایی پر طرفدار را با اطمینان از سالم بودن آن استفاده کرد. برای درست کردن کالباس مرغ خانگی می توانید طرز تهیه کالباس خانگی خوشمزه مثل بیرون را در سلام دنیا مشاهده کنید.