غذای اصلی

طرز تهیه خورشت کدو حلوایی خوشمزه و مجلسی با گوشت

خورشت کدو حلوایی، یا خورش کدو تنبل یکی از خورشت های اصیل ایرانی است که بسیار خوشمزه و دارای خواص غذایی زیادی می باشد. طرز تهیه خورش کدو حلوایی با گوشت خوشمزه و مجلسی را در سلام دنیا ببینید.

طرز تهیه خوراک قارچ و سیب زمینی خوشمزه و مجلسی بدون گوشت

خوراک قارچ، یکی از خوراک های خوشمز است که دستور پخت ساده ای دارد، و با تنوع زیاد مثل: خوراک قارچ و مرغ، قارچ و سیب زمینی قابل تهیه است. ما طرز تهیه خوراک قارچ و سیب زمینی مجلسی و خوشمزه را در سلام دنیا آموزش دادیم.

طرز تهیه خورشت ریواس خوشمزه و مجلسی با گوشت و نعناع جعفری

خورشت ریواس یک خورشت اصالتا ایرانی است دارای خواص بسیار زیادی می باشد. برای تهیه این خورشت جذاب با ما در سلام دنیا همراه باشید، تا طرز تهیه خورش ریواس خوشمزه و مجلسی جاافتاده با گوشت و نعناع و جعفری مشاهده کنید.

طرز تهیه کوکوی کدو حلوایی خوشمزه و ساده رژیمی

کوکو کدو حلوایی یک غذای بسیار خوشمزه است و به دلیل رنگ و طعم عالی می تواند یکی از گزینه های سینی فینگر فود باشد. طرز تهیه کوکوی کدو حلوایی خوشمزه و ساده زعفرانی رژیمی را در سلام دنیا مشاهده کنید.

طرز تهیه کتلت عدس و سیب زمینی خوشمزه و مجلسی بدون گوشت

کتلت عدس یکی از غذا های گیاهی و خوشمزه می باشد. کتلت عدس را می توانید به عنوان یک غذای ساندویچی برای پیک نیک ها استفاده کنید. طرز تهیه کتلت عدس با سیب زمینی خوشمزه و مجلسی بدون گوشت را در سلام دنیا مشاهده کنید.