پیش غذا

طرز تهیه اسنک پیتزایی خوشمزه با سوسیس در تابه و ساندویچ ساز

طرز تهیه اسنک پیتزایی با سوسیس را اغلب داخل ساندویج ساز تهیه می کنند اگر این دستگاه را در دسترس ندارید با ما همراه باشید تا طرز تهیه اسنک پیتزایی خوشمزه و مجلسی در تابه به سبک فست فودی را در سلام دنیا آموزش دهیم.

طرز تهیه چیپس و پنیر رستورانی و خوشمزه خانگی با قارچ در فر

چیپس و پنیر یک میان وعده بسیار خوشمزه و پر انرژی می باشد، اگر تا به حال فقط این خوشمزه جذاب را در کافه و رستوران ها میل کرده اید. با بخش آشپزی سلام دنیا همرا باشید تا یک چیپس و پنیر خانگی بسیار خوشمزه را با هم تهیه کنیم.

طرز تهیه سمبوسه مرغ و سیب زمینی خوشمزه و مجلسی با نان لواش

سمبوسه مرغ و سیب زمینی یکی از خوشمزه ترین نوع سمبوسه می باشد که می تواند یک پیش غذای عالی برای میهمانی ها باشد. طرز تهیه و دستور پخت سمبوسه مرغ با سیب زمینی و پنیر و نان لواش خوشمزه را در آشپزخانه سلام دنیا ببینید.

طرز تهیه کرپ مرغ و سبزیجات خوشمزه و مجلسی بدون فر

کرپ مرغ یکی از پیش غذا های بسیار خوشمزه، زیبا و پرطرفدار است که در زمان کمی می توان آن را با تنوع در شکل تهیه و سرو کرد. با طرز تهیه کرپ مرغ ساده و خوشمزه با فلفل دلمه ای با ما در سلام دنیا همرا باشید.

طرز تهیه آش ترش شمالی خوشمزه و مجلسی به سبک گیلانی

آش ترش گیلانی یک پیش غذا و یا عصرانه بسیار خوشمزه و خوش طعم است اگر ذائقه شما با غذا های ترش هماهنگ است دستور این آش خوشمزه را از دست ندهید. طرز تهیه آش ترش گیلانی خوشمزه و جا افتاده مخصوص در سلام دنیا ببینید.