نان و خمیر

طرز تهیه خمیر بورک خانگی و حرفه ای به روش اصل ترکیه

خمیر بورک، خمیر نازک است که برای تهیه انواع بورک، پیراشکی و باقلوا ترکی استفاده می شود و درست کردن آن بسیار ساده و آسان است. با طرز تهیه خمیر بورک اصل ترکیه خانگی نرم و نازک به سبک حرفه ای ها در سلام دنیا بیاموزید.

طرز تهیه خمیر یوفکا [فیلو] خانگی و حرفه ای به روش ساده

خمیر یوفکا یا فیلو ، یک خمیر بسیار پر کاربرد در آشپزی و شیرینی پزی می باشد که اصالتی ترکیه ای دارد. دستور پخت و طرز تهیه خمیر یوفکا ترکیه ای خانگی برای باقلوا؛ پیراشکی و سمبوسه به سبک حرفه ای ها را در سلام دنیا بخوانید.

طرز تهیه نان بربری خانگی خوشمزه سنتی به سبک نانوایی در فر

نان بربری طعم خاص و ویژه ای دارد که به دلیل استفاده از رو مال در این نان و کنجد روی آن است. طرز تهیه نون بربری خانگی خوشمزه و پفکی به روش نانوایی را در سلام دنیا مشاهده کنید. و یک نان بربری با کیفیت در منزل تهیه کنید.

طرز تهیه خمیر جادویی همه کاره و ترد حرفه ای برای پیتزا، پیراشکی

خمیر جادویی یک خمیر با کیفیت می باشد که بهتر است کدبانوی خانه طرز تهیه آن را بلد باشد تا تعداد زیادی غذا را بر پایه همین خمیر تهیه کند. می توانید طرز تهیه خمیر جادویی همه کاره و حرفه ای را در سلام دنیا مشاهده کنید.

طرز تهیه خمیر پیراشکی خانگی ترد و پفکی به سبک فست فودی

خمیر پیراشکی موارد استفاده زیادی دارد مانند استفاده برای پیتزا، پیراشکی گوشت، پیراشکی سوسیس و حتی تهیه نان. پس بهتر است وقت را از دست ندهید و طرز تهیه خمیر پیراشکی لطیف و خوشمزه را در سلام دنیا مشاهده کنید.

طرز تهیه خمیر پیتزا خانگی ساده و خوشمزه ایتالیایی بدون شیر

اگر به دنبال طرز تهیه خمیر پیتزا خانگی ساده هستید ادامه مطلب را بخوانید. با این دستور می توانید خمیر پیتزایی سالم در منزل تهیه کنید و آن را برای مواقعی که زمان کافی برای آماده سازی خمیر ندارید، در فریزر نگهداری کنید.