چاشنی، ترشی و مربا

طرز تهیه خیار شور ترد و خوشمزه خانگی به سبک صنعتی در خانه

خیار شور یکی از چاشنی های بسیار پر طرفدار می باشد که می توان با رعایت نکاتی ریز و مشاهده طرز تهیه خیار شور خانگی ترد و خوشمزه به سبک صنعتی در سلام دنیا، بهترین خیار شور را در منزل تهیه کرده و از طعم بی نظیر آن لذت ببرید.

طرز تهیه مربای شاه توت خانگی ساده، خوشمزه و خوشرنگ مجلسی

مربای شاه توت باید در شرایط مناسب نگهداری شود و گرنه دچار فساد می شود. شربت و مربای شاه توت یکی از انتخاب های مناسب برای فصل گرما است. طرز تهیه مربای شاه توت خانگی خوشمزه و مجلسی با شکر را در سلام دنیا مشاهده کنید.

طرز تهیه ترشی گل کلم خانگی مخلوط خوشمزه با هویج و کرفس

ترشی گل کلم یکی از پر طرفدار ترین نوع ترشی است که بهترین فصل تهیه این ترشی ابتدای فصل پاییز است که فصل گل کلم است و می توان ترشی با کیفیت تری تهیه کرد. طرز تهیه ترشی گل کلم مخلوط خانگی مجلسی را در سلام دنیا مشاهده کنید.

طرز تهیه ترشی کلم قرمز خوشمزه مجلسی خانگی به سبک رستورانی

ترشی کلم قرمز، یکی از چاشنی های خوشمزه است که کاربرد زیادی در رستوران ها در تمام فصول سال دارد. طرز تهیه ترشی کلم قرمز خوشمزه و مجلسی خانگی رستورانی را به همراه نکات و فوت و فن ترشی کلم بنفش در سلام دنیا مشاهده کنید.

طرز تهیه رب گوجه فرنگی خانگی غلیظ خوشمزه و خوشرنگ سنتی در منزل

رب گوجه فرنگی خانگی سالم، خوشمزه را به راحتی با رعایت چند نکته می توانید در منزل تهیه کنید و در کل سال از خواص بی نظیر آن استفاده کنید. طرز تهیه رب گوجه فرنگی خانگی خوشمزه و خوشرنگ به روش سنتی را در سلام دنیا مشاهده کنید.

طرز تهیه ترشی لیته خانگی خوشمزه با بادمجان و گل کلم

ترشی لیته بادمجان یک از ترشی های پر طرفدار ایرانی است که می تواند در کل سال در کنار غذاهای ایرانی سرو می شود. می توانید طرز تهیه ترشی لیته بادمجان خانگی خوشمزه را به همراه ادویه ترشی لیته در سلام دنیا مشاهده کنید.

طرز تهیه سرکه انگور خانگی طبیعی بدون مخمر به روش سنتی اسلامی

سرکه انگور یک ماده غذایی که بر اثر تخمیر بدست می آید. می توانید برای تهیه سرکه انگور، از انگور سیاه، انگور قرمز و... استفاده کنید. می توانید طرز تهیه سرکه انگور خانگی بدون مخمر به روش سنتی در سلام دنیا مشاهده کنید.

طرز تهیه مربای زردآلو خوشمزه و خوش رنگ مجلسی خانگی

مربای زرد آلو خوشمزه و ساده است. و هم می توان با زردآلو تازه و هم با زرد آلوی خشک تهیه کرد. در ادامه می توانید دستور پخت و طرز تهیه مربای زردآلو تازه خوشمزه و مجلسی خانگی را در سلام دنیا مشاهده کنید.