معرفی 12 قرص افزایش قد + تاثیر و عوارض داروی افزایش قد

معرفی 12 قرص افزایش قد + تاثیر و عوارض داروی افزایش قد قرص های افزایش قد با تاثیر مستقیم بر روی استخوان ها، باعث افزایش قد شخص می شود. با 12 قرص افزایش قد به همراه میزان تاثیر گذاری و عوارض این داروهای افزایش قد در این پست سلام دنیا، آشنا شوید.

همه افراد می خواهند زیبا و جذاب به نظر برسند و قد بلند تاثیر بسزایی در جذابیت فرد دارد. همین مساله باعث شده تا افراد قد کوتاه روش های زیادی را برای افزایش قدشان امتحان کنند. یکی از این روش ها، استفاده از قرص های افزایش قد است. در این مقاله از سایت سلام دنیا، قصد داریم تا قرص های افزایش قد موجود در بازار ایران را به شما معرفی کرده و در خصوص تاثیرگذاری و عوارض داروهای افزایش قد صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

انواع قرص های افزایش قد موجود در بازار ایران

1. قرص افزایش قد نچرال بونتی

این دارو با تاثیر مستقیم بر روی استخوان ها، باعث افزایش قد شخص می شود. این قرص حاوی مواد معدنی بسیاری است و با تاثیر بر هورمون های رشد باعث افزایش قد می شود. اگرچه در هر سنی می توان آن را مصرف کرد، اما بیشترین تاثیرگذاری این قرص را می توان با مصرف آن در سن 15 تا 25 سالگی مشاهده کرد. در واقع با مصرف این قرص در این بازه سنی، می توانید تاثیر فوق العاده اش در افزایش قد را مشاهده کنید، اما در سنین بالاتر این دارو برای جلوگیری از پوکی استخوان و حفظ تراکم استخوانی مصرف می شود.

عوارض مصرف قرص نچرال بونتی

با مصرف این دارو در دوز تایید شده عوارضی در اشخاص مشاهده نشده است. نکته مهم این است که باید این دارو را در دوز پیشنهاد شده مصرف کنید و از افزایش دوز مصرفی اجتناب کنید.


حتما بخوانید: علائم پوکی ستخوان


قرص افزایش قد نچرال بونتی

2. قرص افزایش قد نچرال ولت

این قرص با فعال سازی هورمون های رشد، باعث تراکم استخوان ها و افزایش قد می شود. در بین سنین 15 تا 35 سال ترشح هورمون رشد برای افراد کاملا موثر است. پس از 35 سالگی احتمال افزایش قد کاهش پیدا می کند. مصرف این دارو در افراد بالای 35 سال می تواند از پوکی استخوان جلوگیری کند. این دارو کاملا گیاهی و بهترین مکمل برای سلامت استخوان ها است.

عوارض مصرف نچرال ولت

این قرص کاملا گیاهی است و با مصرف آن در دوز پیشنهادی عوارض جانبی در شخص مشاهده نشده است.

3. قرص افزایش قد growth factor plus

این دارو حاوی مواد مغذی است که می تواند طول دیسک در ستون فقرات را به حداکثر برساند که همین مساله باعث افزایش قابل توجه قد شخص می شود. این قرص همچنین طول استخوان ها و قدرت استخوان ها را افزایش می دهد. مصرف این دارو برای بزرگسالانی که دوران بلوغ را سپری کرده اند، توصیه می شود و کودکان باید از مصرف این دارو اجتناب کنند.

عوارض مصرف دارو افزایش قد growth factor plus

این قرص برای کودکان مناسب نیست و حاوی سویا است.

 قرص افزایش قد growth factor plus

4. قرص افزایش قد peak height

این مکمل می تواند با ترکیبی بهینه از مواد معدنی مورد نیاز، باعث رشد حداکثری استخوان ها شود. این مکمل حاوی ویتامین ها، مواد معدنی، پروتئین و آمینواسیدهای لازم برای رشد است. این قرص انرژی اشخاص را افزایش داده و باعث افزایش سلامت مفاصل و استخوان ها می شود. بیشترین خریدار این قرص نوجوانان هستند.

عوارض جانبی: با مصرف این دارو در دوز مشخص هیچ گونه عارضه جانبی مشاهده نشده است.


حتما بخوانید: 10 دلیل علمی برای خوردن پروتئین


5. قرص افزایش قد pure height plus

این مکمل تاثیر فوق العاده ای بر روی جوانان دارد. با مصرف این مکمل نه تنها طول استخوان ها افزایش پیدا می کند، بلکه استخوان ها متراکم نیز می شوند. با مصرف این مکمل می توانید هم شانس خود را برای طول استخوان های بلندتر و افزایش قد بیشتر کرده و هم از بروز پوکی استخوان جلوگیری کنید. مزیت این کپسول نسبت به سایر داروها این است که تنها نیاز است تا روزی یک قرص مصرف کنید. این مکمل خطر ابتلا به پوکی استخوان و استئوآرتریت را به طور قابل توجهی کاهش می دهد.

عوارض جانبی: با مصرف این دارو در دوز توصیه شده هیچ گونه عاضه جانبی مشاهده نشده است. این قرص فاقد سویا است.

6. قرص افزایش قد viMulti

این مکمل افزایش قد برای افراد بالای 20 سال مناسب است. این قرص حاوی کلسیم و ویتامین D است که باعث حفظ سلامتی و افزایش طول عمر استخوان های شما می شود. مصرف این قرص می تواند نیاز اشخاص به کلسیم و ویتامین D را تامین کند. روزانه باید 3 قرص از این دارو را همراه با غذا مصرف کنید.

عوارض جانبی: با مصرف این دارو در دوز مشخص عارضه جانبی مشاهده نشده است. با این حال، مصرف این دارو برای کودکان و زنان باردار مناسب نیست.

قرص افزایش قد viMulti

7.  قرص افزایش قد Ultra bone-up

این قرص باعث تراکم استخوان ها شده و رسوب مناسب کلسیم در استخوان ها و ساختار ترکیب ماتریکس استخوان ایجاد می کند. مصرف این قرص همچنین می تواند سلامت قلب و عروق را بهبود بخشیده که باعث بهینه سازی ساختار استخوان ها می شود؛ زیرا می تواند جریان خون به استخوان ها را افزایش دهد. باید 2 کپسول از این قرص را همراه با وعده غذایی مصرف کرده و روزانه 6 قرص را میل کنید.

عوارض جانبی: با مصرف این دارو در دوز مشخص هیچ گونه عارضه جانبی مشاهده نشده است. این دارو فاقد سویا است.

8. قرص افزایش قد vitamin code grow bone

در فرمول این قرص کلسیم و منیزیم وجود دارد که برای تحریک رشد استخوان و افزایش قدرت و تراکم مواد معدنی و کاهش خطر ابتلا به پوکی استخوان مناسب است. این قرص همچنین حاوی ویتامین D3 برای جذب کلسیم در استخوان و ویتامین K2 برای سلامت استخوان و مصرف مناسب کلسیم است. این مکمل گیاهی است و از میوه ها و سبزیجاتی تهیه شده که به راحتی قابل هضم هستند.

عوارض جانبی: با مصرف این دارو در دوز توصیه شده هیچ گونه عارضه جانبی مشاهده نشده است. اما مصرف آن برای کودکان توصیه نمی شود.


حتما بخوانید: تفاوت ویتامین های D3 و D2 چیست؟


9. قرص افزایش قد گلوکزامین سولفات

این قرص حاوی کلسیم، ویتامین C، ویتامین D3، ویتامین K2، منیزیم، بور، سیلیکا، وانادیوم و استرانسیم است. عنصر اصلی این دارو گوگرد است که بدن را با بلوک های ساختاری تقویت غضروف و رباط های خود تامین می کند. حفظ سلامت، قدرت مفاصل، غضروف ها و رباط ها بسیار مهم است، زیرا پایه و اساس سیستم اسکلتی را تشکیل می دهند. گلوکزامین سولفات همچنین حاوی مقدار مناسبی از پتاسیم است که باعث افزایش قدرت استخوانی و سلامت قلب و عروق می شود. مصرف این قرص می تواند قد افراد را بعد از 25 سالگی افزایش دهد.

عوارض جانبی: با مصرف این دارو در دوز پیشنهادی هیچ گونه عارضه جانبی مشاهده نشده است.

معرفی انواع قرص های افزایش دهنده قد در ایران

10. قرص افزایش قد پودر ریشه Ashwagandha

پودر ریشه Ashwagandha به علت توانایی اش برای افزایش میزان HGH به شکل طبیعی شناخته شده است. حفظ سطح HGH در بدن تاثیر بسزایی در افزایش قد دارد. این قرص همچنین می تواند استخوان ها را تقویت کرده و از بروز پوکی استخوان و سایر بیماری های مربوط به استخوان جلوگیری کند. برخی از تحقیقات نیز نشان داده اند که مصرف Ashwagandha می تواند باعث افزایش نشاط و شادابی و سرزندگی و تقویت سیستم ایمنی بدن شود. روزانه باید دو کپسول از این دارو را با یا بدون غذا مصرف کنید.

عوارض جانبی: با مصرف این دارو در دوز توصیه شده هیچ گونه عارضه جانبی گزارش نشده است. مصرف این دارو برای کودکان توصیه نمی شود.

11. قرص افزایش قد ال-آرژنین

ال آرژنین نوعی آمینه اسید است که بدن از آن برای ترشح HGH استفاده می کند. این آمینه اسید برای بدن ضروری است، اما بدن آن را تولید نمی کند و با مصرف مواد غذایی این آمینه اسید تامین می شود. با مصرف این قرص نه تنها می توانید سطح HGH بدن خود را افزایش دهید، بلکه تولید نیتروژن اکسید نیز افزایش پیدا می کند. افزایش نیتریک اسید می تواند گردش خون تان را افزایش داده که باعث افزایش انرژی و تقویت سیستم ایمنی بدن می شود. توصیه می شود تا این دارو را حتما از داروخانه های معتبر خریداری کنید، زیرا متاسفانه انواع تقلبی این دارو در ایران موجود است. روزانه باید دو کپسول از این دارو را همراه با غذا مصرف کنید.

عوارض جانبی: با مصرف این دارو در دوز توصیه شده هیچ گونه عارضه جانبی مشاهده نشده است. مصرف این دارو برای کودکان توصیه نمی شود.


حتما بخوانید: بررسی فواید و عوارض مکمل L-Arginine


قرص های افزایش قد  ال-آرژنین

12. قرص افزایش قد HGF Max

مصرف قرص HGF Max نیز می تواند سطح HGH بدن را افزایش داده تا شرایط را برای افزایش قد ایجاد کند. با این وجود، با داروی ال آرژنین متفاوت است؛ زیرا آمینواسیدهای L-Lysine و L-Glutamine را ساخته که همگی باعث ترشح HGH می شوند. این قرص همچنین باعث کاهش وزن و افزایش سطح انرژی تان می شود و روند پیری را کند می کند. با مصرف این دارو در مدت یک هفته می توانید افزایش قد را مشاهده کنید. این کپسول را باید 2 عدد در هنگام صبح و 2 عدد در هنگام شب مصرف کنید.

عوارض جانبی: با مصرف این دارو در دوز مشخص هیچ گونه عارضه جانبی مشاهده نشده است. مصرف این دارو برای کودکان توصیه نمی شود.

نتیجه گیری

در این مقاله 12 نوع قرص افزایش قد موجود در بازار ایران را معرفی کردیم. اگرچه اکثر این داروها نوعی مکمل بوده و عوارض جانبی زیادی به همراه ندارند، اما توصیه می شود تا قبل از شروع به مصرف این داروها حتما با پزشک خود مشورت کنید. پزشک با توجه به وضعیت سلامتی و سابقه پزشکی تان می تواند بهترین داروها و مکمل ها را برای شما تجویز نماید. امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد. می توانید این پست را با دوستان خود از طریق شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.


مطالب مرتبط:

حرکات افزایش قد؛ 30 حرکت ورزشی که بدون شک باعث افزایش قد می شود

افزایش سطح سوماتروپین (هورمون رشد انسانی) با 11 روش طبیعی

از
281
رای