کیک و شیرینی

طرز تهیه شیرینی نعلی یا اشکی ترد و خوشمزه خانگی به سبک بازاری

شیرین نعلی یا اشکی بسیار ترد و خوشمزه و دارای ظاهر زیبایی برای پذیرایی می باشد و دستور پخت ساده ای دارد. برای درست کردن این شیرینی خوشمزه، می توانید آموزش طرز تهیه شیرینی نعلی ترد و خوشمزه را در سلام دنیا مشاهده کنید.

طرز تهیه شیرینی گردویی ترد و خوشمزه خانگی به روش قنادی

شیرینی گردویی بسیار خوشمزه و مقوی است و طبع گرمی دارد و می تواند در کنار یک چای و یا قهوه یک میان وعده مقوی و کامل برای شما باشد. در ادامه دستور پخت و طرز تهیه شیرینی گردویی ترد و خوشمزه عید را در سلام دنیا ببینید.

طرز تهیه شیرینی برنجی (نان برنجی) خوشمزه و مجلسی اصیل قزوینی

نان برنجی کرمانشاه را با روغن کرمانشاه طبخ می کنند که از لطافت بسیاری برخوردار است و نان برنجی قزوین شیرینی ترد و خوش طعم است که هوش از سر می برد. امروز با هم طرز تهیه شیرینی نان برنجی را در سلام دنیا مشاهده می کنیم.

طرز تهیه شیرینی مشهدی یا آلمانی خوشمزه خانگی به روش بازاری

شیرینی مشهدی، که به شیرینی آلمانی یا شیرینی مربایی نیز معروف است. یکی از شیرینی های خوشمزه است که در عید نوروز هم برای پذیرایی استفاده می شود. در ادامه دستور پخت و طرز تهیه شیرینی مشهدی خوشمزه را باهم یاد می گیریم.

طرز تهیه شیرینی بهشتی (آردی) خانگی خوشمزه و لطیف به سبک قنادی

شیرینی بهشتی که به اسم شیرینی آردی یا شیرینی کرکی هم شناخته می شود. و اکثرا برای پذیرایی عید نوروز استفاده می کنند. در ادامه می توانید طرز تهیه شیرینی بهشتی خانگی خوشمزه و ترد برای عید را در سلام دنیا مشاهده کنید.

طرز تهیه شیرینی نخودچی خانگی خوشمزه و ترد مجلسی مخصوص عید

شیرینی نخودی خوشمزه بازاری که با مواد اولیه سالم خانگی می توان آن را طبخ کرد، نه تنها برای پذیرایی عید نوروز بلکه یک میان وعده خوشمزه در کنار چای است. آموزش طرز تهیه شیرینی نخودچی ترد و خوشمزه را در سلام دنیا مشاهده کنید.

طرز تهیه شیرینی نان پنجره ای خوشمزه و مجلسی خانگی به سبک قنادی

دستور پخت شیرینی پنجره ای نیاز به مهارت خاصی ندارد و با توجه به نکات گفته شده و آموزش طرز تهیه شیرینی نان پنجره ای که در ادامه آمده است، می توانید این شیرین خوشمزه را در منزل برای عید نوروز یا مراسم دیگر تهیه نمایید.

طرز تهیه کیک کاکائویی [شکلاتی] ساده خانگی خوشمزه با سس گاناش

کیک کاکائویی ساده یا همان کیک شکلاتی خانگی، می تواند یک میان وعده عالی برای همه به ویژه کودکان باشد. در ادامه آموزش مرحله به مرحله دستور پخت و طرز تهیه کیک کاکائویی ساده خانگی و درست کردن سس گاناش را قرار داده ایم.